Skocz do zawartości

Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.


dawmac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdy kupowałem swoje e63 pytałem o wersje usa w ASO i kolegi który miał bmw z usa. W aso powiedzieli że jest gorzej wykonane wnętrze ale nie sprecyzowali na czym to złe wykonanie mialo by polegać, że niby problem z częściami ale przecież bmw 6 jest zrobiona z tych samych co każda. apropo komp. kolega nie miał żadnych problemów związanych z podłączeniem pod komp i żadnych problemów z częściami do swojej bmw z usa, tyle wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 673
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja znawcą samochodów nie jestem, kupiłem ten samochód bo mi się poprostu podobał :) inni koledzy napewno napisali by o wiele więcej. Gdy go kupowałem to tak jak każde auto miernik lakieru i jakieś ewentualne wycieki i czy prosto stoi itd. Jeżeli chodzi o 645 i co się dowiedziałem i co zauważyłem to parują przednie lampy , mi zaparowała i myślałem że kupie nową ale po co jak można wyjąć i skleić, skleiłem kant (róg) lampy i kase mam nadal w kieszeni-lampa nie paruje, wymieniłem żarniki bo były już słabe, teraz wymieniłem z kolegą uszczelkę od waku pompy bo poprostu ze starości ciekł olej ale to właśnie mankament tych 645 bo w aso od razu wiedzieli o jaką uszczelkę chodzi i już nic nie cieknie-koszt uszczelki chyba 15 zł, zawieszenie dynamic drive-z tyłu czeka mnie wymiana stabilizatora cena w aso 5 tyś a na allegro 450 zł :) ale jak na razie nie wymieniam bo ze 3 razy zapaliła mi się kontrolka od dynamic drivu a po zgaszeniu silnika i ponownemu zapaleniu lampka gaśnie wiec może jakiś błąd się wkradł, czytałem że 645 mają różne akcje ze coś tam wyskoczy, mi w sumie nić nie wyskakuje, żadne błędy, zwróć uwagę na nawiew na wolnym trybie, u mnie troche przerywa więc jakiś wirnik lub coś się kończy, tak poza tym samochód bezawaryjny, jak go kupowałem to za bardzo nie było z czego opuszczać hehe. ma przejechane 180 tyś i jest super zadbany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam.

zdecydowalem sie na 650 e64 cabrio z 2006 roku.moim zdaniem w full opcji!naco zwrocic uwage przy zakupie.\dlaczego ceny tego rocznika przy podobnym wyposarzeniu wachaje sie od 90.000 do 160.000 zl.

jaka naprawde jest realna wartosc?zdaje sobie sprawe ze uszkodzone auto sprowadzone z usa i szybko (znaczy byle jak) naprawione moze byc nieco tansze,ale skad ta roznica w cenie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru.To super auto.Ale co do cen to najprostrzym rozwiązaniem jest prześledzenie mobile.de.Przejrzysz oferty i zobaczysz faktyczne ceny po doliczeniu 18 % akcyzy.Jeżeli polskie oferty są o 40 % niższe to wiadomo że są po zderzeniu z walcem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nie wiem, czy nie za pozno na odpowiedz. Dla mnie przede wszystkim manualna skrzynia dostepna w 650i. Jezdzilem paroma M6 i nie przekonalem sie do tego autka. Owszem, silnik fajnie ciagnie i brzmi ale jakos do codziennej jazdy bardziej mi spasowal charakter 650i. Jesli natomiast szukasz wylacznie zabawki i nie przeszkadza Ci skrzynia zastosowana w M6 to wybor jest prosty :)

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem 340 konna Z4. Moim zdaniem odstaje od M6. Wyglada cudownie, chyba najladniejsze aktualnie auto z tej stajni, ale to nie wszystko. Mysle, ze BMW brakuje wlasnie naprawde sportowego auta, dzikiego, zwrotnego i naprawde szybkiego. Audi zrobilo R8 V10, BMW powinno czyms rownie, badz nawet bardziej ciekawym odpowiedziec.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy aby na pewno sie znasz skoro takie fakty Cie dziwia? Rynek psuja zlomy z USA, naprawiane mlotkiem i siekiera. Ich pozniejsze ceny maja sie nijak do rynku niemieckiego. Popatrz na przekroj cen tam i wyciagnij odpowiednie wnioski.

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cześć. Żeby nie zapeszać to napiszę,że jeszcze nic pewnego,ale możliwe, że przesiądę się z mojej 645 do 650 po lifcie i stąd moje pytanie - gdzieś mi się obiło o uszy,albo wyczytałem na forum,że 50i pali dużo mniej od 45i, prawda to? Moją na mieście jeszcze nigdy nie udało mi się zejść poniżej 20 litrów, trasa to przy normalnej jeździe 13-17 litrów,nie mówiąc już jakie spalanie jest przy bardzo dynamicznej jeździe, jak to wygląda w 50i? jeszcze co do awaryjności tego silnika - są jakieś bolączki, mniejsza/większa awaryjność? Jeżeli jest tu jakiś użytkownik 650i po lifcie to proszę albo o PW,albo żeby się wypowiedział tutaj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sporo ci pali ja wczoraj wrócilem z polski trasa 1560 km i przy 157km/h spalanie 10,3 srednia 10,8 a miasto podobnie jak ty a co do 650 tez jestem ciekaw

Panie Władzo jechałem szybko gdyż................poprostu lubie zapi....alać


http://images45.fotosik.pl/1795/d7228bb9e9fd6984m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
Z tym 10,8 w mieście to bym był raczej ostrożny (zależy jakie miasto i jak długo trwa ten teren zabudowany) . Moje 650 i pali w mieście a konkretnie w Warszawie srednio 15,5 - 16 i uważam że to bardzo OK. W trasie jest mozliwe te 10,5 ale szkoda na to życia marnować. Przy 140-160 wychodzi koło 12-12,5, przy 180-200 ok 15-16, 220-230 koło 18.5 max 19,5. Przy 250 nie mam czasu na zabawy komputerem :D . Tak czy owak to bardzo ekonomiczne auto moim zdaniem i mówie to poważnie :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.