Skocz do zawartości

330i black black black! WBAEV52070AW72808


Rekomendowane odpowiedzi

Może trzeba będzie wpłacić zaliczkę czy zarezerwować, jutro się dowiesz. Nawet jak za anglika to niezbyt drogo chyba. Tutaj na forum mamy eksperta od 330Ci :D Tylko on sprzedaje M-Pakiety z tego rocznika po 30 tyś PLN, zresztą to normalna cena.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autem mozna normalnie latac to czemu nie.

Słusznie, po co przepłacać. Bierz, później się będziesz martwił co i jak i jak to sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

checki to na pewno wszystko ok z silnikiem.

 

Acha jak kupisz to od razu instalacja do poprawki i to gruntownej tak na kwotę tysiąca złotych włącznie z strojeniem lub więcej, bo bez nowego kolektora dolotowego się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ze anglik to malo wazne. Jak zrobiony porzadnie wszystko bedzie ok. Wazniejszy jest stan techniczny, glownie silnika. Cala reszte mozesz wyprowadzic na ludzi. Ja bym obejrzal;)

 

Nie opłaca się porządnie przerabiać takiego auta. Patrząc jak ono wygląda obecnie sądzę, że przerobione porządnie nie będzie. Ale w sumie to mało ważne. Ważne, że czarne i tanie i z gazem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze anglik to malo wazne. Jak zrobiony porzadnie wszystko bedzie ok. Wazniejszy jest stan techniczny, glownie silnika. Cala reszte mozesz wyprowadzic na ludzi. Ja bym obejrzal;)

A co to oznacza porządnie. Gdybyś sam kupił angola, oddał do renomowanego warsztatu i w dodatku codziennie "nadzorował" to może będzie porządnie. W innym przypadku nigdy się nie dowiesz jak to było zrobione chyba że zaraz zaczną się kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek sie zapytac chce normalnie, a tu obsmaruja go odrazu...Jestem uzytkownikiem nie jednego forum i chyba tylko tu spotkalem sie z taka "zyczliwoscia" :) Przynajmniej szybkie sa odp. :D Budzet mam jaki mam wpadlo mi to w oko, bo sie wyroznia...Co do wkladu finansowego to kupujac obojetnie jaki sprzet uzywany to trzeba sie liczyc z kosztami. tylko pytanie ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za taką kasę to szukaj 320i a nie 330i polift, tu nikt nikomu źle nie życzy, jakbyśmy CI pisali - "wow ale okazja jedz i ogladaj" a Ty byś pojechał napalony, kupiłbyś i po drodze auto by się rozleciało to byś do nas miał pretensje nie? :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź ogląda i kupuj okazja jakich mało :cool2:

 

Koszt na dzień dobry to gaz jakieś półtorej tysiąca, są checki więc pewnie odma i inne pierdoły, poduszki też by wypadało dokupić więc jakieś 5 tysięcy to min na start :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko w temacie. gdybym mial ze 100km pojechal bym moze ogladac, a tak mam za daleko. Szukalem 320 328 i wpadlem na to czarne cos cena by;la tak absurdalna, ze musiualem zalozyc konto na forum i wrzucic:D gdyby koszta byly zwiazane tylko z gazem to pol biedy :P ale pewnie tak nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.