Skocz do zawartości

F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet


KrzysztofS

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka odebrana! Po weekendzie z nią stwierdzam, iż jest to super auto :)

 

Planowane mody (jeszcze do rozważenia):

 

18 calowe koła (może na zimę)

 

Paski na maskę, dach i tył oraz ranty boczne (naklejki) czarne M performance

 

Więcej mocy- do decyzji później, w zależności od tego czy mocy będzie mi brakować czy jednak nie.

 

Martwi mnie tylko, że voice control nie ma jeszcze aktywnego w wersji Polskiej.

Edytowane przez KrzysztofS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A jesteś pewny, że w wersji LCI jest ten drugi port USB w schowku? Czytałem o tym, ale żadnego USB tam nie znalazłem.

Nie mam pojęcia czy jest w LCI. U mnie jest po prawej tuż pod górną ścianą schowka, jak się nie nachylisz ciężko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Pierwsze wrażenia bardzo dobre, ale na liczniku dopiero 150 km :)

 

Po dłuższej trasie napisze więcej. Chce na pewno sprawdzić tego asystenta ktory sam parkuje, a jeszcze nie było okazji.

Jak sprawdzisz to napisz jak działa, ja zrobiłem 70 tys. Przebiegu i jeszcze nie testowalem :D A wyglada elegancko, klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza trasa- 300 kilometrów. Chciałem zobaczyć jak się jeździ w trybie ECO PRO i na trasie jest ok. Na autostradzie to się nie sprawdza, bo działa do 130 km/h. Mocy nie brakuje, nawigacja działa super i ma fajne animacje budynków w centrum miasta.

 

Podobno można też tak podłączyć telefon aby pokazywał na wyświetlaczu maile i sms'y, ktoś wie jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sobie sam, jak ktoś ma Samsunga to mu będzie działać funkcja office. Natomiast z iOS8 nie działa pokazywanie wiadomości i e-mail na nawigacji, problem jest znany od roku, ale BMW i Apple nie potrafi go chyba rozwiązać. Duży minus, jak ktoś płaci 10 tysi za nawigacje i rozrywkę, to jednak wszystko powinno działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem sobie sam, jak ktoś ma Samsunga to mu będzie działać funkcja office. Natomiast z iOS8 nie działa pokazywanie wiadomości i e-mail na nawigacji, problem jest znany od roku, ale BMW i Apple nie potrafi go chyba rozwiązać. Duży minus, jak ktoś płaci 10 tysi za nawigacje i rozrywkę, to jednak wszystko powinno działać.

Co masz na mysli funkcja office bo też mam samsunga a :duh: nic mi nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

O widzisz, fajną rzecz znalazłeś. Rzeczywiście BMW mogłoby ogarnąć tą sprawe. Na początku myślałem, że może tak robią dla bezpieczeństwa (w końcu to średnio bezpieczne czytac smsy nawet na ekranie navi podczas jazdy) ale skoro to działa w Samsungu to ten argument odpada. Jakimś wyjściem byłoby czytanie przez panią od navi.

Co do trybu EcoPro to możesz jechać 132 km/h, dopiero powyżej każe zwolnić;)

Jeszcze jedną ciekawostke napiszę odnośnie spalania. Goniłem dzisiaj Audi S3 po pewnej obwodnicy, but w podłodze, obroty między 5 a 7 tys przez kilkanaście km i przez ten okres spalanie mi wyszło odrobinę niższe niż przejazd średnio dynamiczny przez centrum Wawy godzinę wcześniej. Trochę mnie to zdziwiło :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie tak działa, że głosowo czyta mail i sms:

 

" The text-to-speech function can read aloud emails or SMS messages. This is not only more comfortable, but also safe: your hands remain on the steering wheel at all time, and you are not distracted from the surrounding traffic."

 

http://www.bmw.com/com/en/insights/technology/technology_guide/articles/voice_control_system.html

 

Niestety VC nie działa po polsku… Ale po angielsku jak masz support z telefonu powinno chodzić :)

 

Można też dyktować i on dalej wyśle.

 

Dyktowałem navi adres po niemiecku (w Niemczech) i bez problemu poszło głosowo i poprowadziła do celu.

 

Eco-pro wiem. Pytałeś o asystenta parkowania- działa i ładnie parkuje- prostopadle i równolegle.

 

Goniłeś na sport plus?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Na sport, wole mieć włączone wszystkie systemy bezpieczeństwa przy takich prędkościach, to daje chociaż trochę złudnego poczucia bezpieczeństwa. Co ciekawe kiedyś mi przeszkadzała mała stabilność pojazdu przy dużych prędkościach ale już chyba się do tego przyzwyczaiłem bo nie zwracam na to uwagi. Natomiast przy 220 w łuku czułem jak mi opony pływają, chyba profil 45 non-RFT to za dużo jak na takie prędkości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sport, wole mieć włączone wszystkie systemy bezpieczeństwa przy takich prędkościach, to daje chociaż trochę złudnego poczucia bezpieczeństwa. Co ciekawe kiedyś mi przeszkadzała mała stabilność pojazdu przy dużych prędkościach ale już chyba się do tego przyzwyczaiłem bo nie zwracam na to uwagi. Natomiast przy 220 w łuku czułem jak mi opony pływają, chyba profil 45 non-RFT to za dużo jak na takie prędkości.

Masz racje ja mam rft ale w łuku przy 270 km/h 245/ 35 r 18 przeskakiwałem z pasa na pas i lekko posrany byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.