Skocz do zawartości

F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet


KrzysztofS

Rekomendowane odpowiedzi

Auto ma na liczniku całe 650 kilometrów :) Sprawuje się dobrze, jedyną irytującą sprawą jest brak portu USB wyprowadzonego poza podłokietnik. A w samym podłokietniku, nie przewidzieli otworów na kabel, jakby ktoś chciał sobie podpiąć USB a telefon trzymać poza podłokietnikiem. Czyli jedna opcja- podpinasz tel pod USB i masz go w podłokietniku- głupie, bo nie widać wtedy sms, mail, whatsapp etc.

 

Rozwiązanie jakie ja znalazłem: podłączenie tel przez BT do auta i ładowanie przez przejściówkę z gniazdek zapalniczki (są 2).

 

Oprócz tego auto wymiata, samo parkuje już prawie zawsze. Spalanie na trasie ok 6,5, Autostrada 7-8, miasto pewnie ok 9 wyjdzie (ECOPRO).

 

A i ta mała kierownica z MPakietu jest BOSKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

Tylko 100 razy mniej niz moje i jeszcze troche;)

USB w schowku tez nie rozwiazuje sprawy- wystepuje ten sam problem. Aczkolwiek mi podlaczenie jest potrzebne tylko przy ladowaniu telefonu czyli bardzo rzadko. Wogole nie korzystam z rzeczy ktore sa mozliwe przy podlaczeniu przez kabel tzn. jakies WikiLocal, Twitter czy kalendarz. Kiedys jeszcze moglem przegladac/dodawac statusy na FB ale teraz nie wiedze tej opcji. Czyzby zniknela po ktorejs z aktualizacji softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Temat akcji s. zgłębię w tym tygodniu, natomiast przymierzam się do zakupu opon zimowych. I czekam na wasze rady:

 

Mają to być RF 17,wiem, że powinny mieć homologacje BMW, nie wiem tylko czy zakładać mieszane czy takie same wszystkie na zimę. Obecnie mam mieszane (fabryka założyła są ok), na zimę mogę mieć:

 

Mieszane(takie mam na lato): Przód:225/45 R17Tył:245/40 R17

 

Jednakowe: 225/45 R 17

 

Myślę o: Continental ContiWinterContact TS830 P

 

Na jakich jeździcie i jakie polecacie?

 

I pytanie do was o czujniki ciśnienia, jak to w BMW działa (gdzie umieszczony jest ten czujnik), czy trzeba kupować jeszcze 4 czujniki na zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Temat akcji s. zgłębię w tym tygodniu, natomiast przymierzam się do zakupu opon zimowych. I czekam na wasze rady:

 

Mają to być RF 17,wiem, że powinny mieć homologacje BMW, nie wiem tylko czy zakładać mieszane czy takie same wszystkie na zimę. Obecnie mam mieszane (fabryka założyła są ok), na zimę mogę mieć:

 

Mieszane(takie mam na lato): Przód:225/45 R17Tył:245/40 R17

 

Jednakowe: 225/45 R 17

 

Myślę o: Continental ContiWinterContact TS830 P

 

Na jakich jeździcie i jakie polecacie?

 

I pytanie do was o czujniki ciśnienia, jak to w BMW działa (gdzie umieszczony jest ten czujnik), czy trzeba kupować jeszcze 4 czujniki na zimę?

 

Podłącze się do tematu, mam ten sam dylemat ;)

Nie masz przypadkiem z tyłu 9" felg a z przodu 8.5" ?

Wtedy 225 z tyłu będą nieco naciągnięte.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

http://i.imgur.com/idvQL6Z.jpg

 

Dzis koło takiej zaparkowałem, nie Twoja:)

 

Kolor wygląda super na żywo. Wpada w oko niesamowicie pośród tych wszystkich szaro-biało-czarnych aut jakich pełno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja, bo moja jest w MPakiet więc ma inny zderzak z tyłu (taki jak Twoja) :)

 

Ale faktycznie auta strasznie brudne :D

 

Do auta dokupiłem jeszcze gwarancje na 5lat/200 000 km, myślę, że nie będę tą jedynką tyle jeździł (w głowie mam już 3GT) ale przy odsprzedaży zawsze plus.

 

Auto ma na liczniku juz prawie 10 000 km :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ale brudasami jeździcie :lol:

Nie wiem jak 1 e8x ale 1 f2x strasznie sie brudzi z tylu, zrobisz 5 km po mokrym asfalcie i tył czarny. W taka pogodę jak teraz utrzymanie czystego tylu jest fizycznie niemożliwe. No chyba ze będziesz jedynie stał w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brudasami jeździcie :lol:

Nie wiem jak 1 e8x ale 1 f2x strasznie sie brudzi z tylu, zrobisz 5 km po mokrym asfalcie i tył czarny. W taka pogodę jak teraz utrzymanie czystego tylu jest fizycznie niemożliwe. No chyba ze będziesz jedynie stał w garażu.

 

O, to, to!!!

 

Boki i przód może nie są w tym momencie krystaliczno-śnieżno-białe, ale biorąc pod uwagę warunki pogodowe jeszcze do zaakceptowania. Tył to zupełnie inna historia bo wygląda jak wygląda niezmiennie od czasu pierwszej trasy po pobycie w myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Trzeba zamontowac chlapacze - błotochrony :) Kiedyś miało to każde auto :)

 

Kiedyś miało, ale teraz auta mają być ładne, więc już chlapaczy nie ma :)

Myślę, że również duże znaczenia ma dosyć szerokie osadzenie kół w nadwoziu, w E46 Compact również miałem bardzo krótki tył ale opony były głębiej osadzone w nadwoziu no i brudził się zauważalnie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.