Skocz do zawartości

E90 335D przeróbka na 440 koni


alduwiel

Rekomendowane odpowiedzi

Uszkodzone przetworniki ciśnienia prawie nigdy nie pokazują błędów, więc jest spore prawdopodobieństwo że to właśnie któryś z nich ma wpływ na turbinę.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie moge sie dostac do tego przetwornika, to jest tyle rozbierania że :mrgreen:

 

http://i.imgur.com/3KxpY8z.jpg

Żartuję, zabrałem się za zakładanie ICka i nie będzie tak łatwo jak myślałem. Trzeba wywalić chlodzenie oleju ze skrzyni tzn przemontować je wyżej a to nie takie proste. Trzeba kupic mocowania chlodnic o seri 7 (są duzo szersze) i przerobić te metalowe rurki . Jak to ogarne to ICek powinnien sie zmieścić. Te ICki do automatów średnio pasują...

Co do sterownika podciśnień to spokojnie i na niego przyjdzie czas. tak jak radzicie to zamienie węże od podciśnień na tych przetwornikach i zobaczę czy będzie poprawa.

Co rusz mam oferte kupna na to cacko... Chyba te felgi taki efekt robią... Sprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te rurki i wstaw chłodnice oleju :

http://fmic.pl/45-chlodnice-oleju-fmicpl

 

Takie moje zdanie :cool2:

 

+1

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj mnie koła a auto zostaw sobie ;) i po dylemacie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze z ickiem bedzie ciezko.... ;) a ile roboty :) fiu fiu... :) u mnie bylo mniej przerobek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal te rurki i wstaw chłodnice oleju :

http://fmic.pl/45-chlodnice-oleju-fmicpl

 

Takie moje zdanie :cool2:

 

+1

 

 

Błagam o szybką pomoc. Gdzie kupic coś takiego na szybko w Poznaniu?

Edytowane przez alduwiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to temat na tydzien pracy popoludniowej by wszystko ladnie sie zgrało ;) trzeba wiele przemysleć nim zaczniesz ciąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bedzie założony ten IC. Co do rozebrania polowy samochodu to w sumie nie było to chyba absolutnie konieczne, ale chce przy okazji tak jak Ty cypisek21 zdjąć wszystkie chłodnice i wymyć je ze syfu tak ,aby miały lepszą przepustowość powietrza pomiedzy użebrowaniami. Do tego nowy plyn 60%woda i 40% koncentrat castrolu

 

 

Przewody olejowe, złączki, pospawać ramkę by ładnie się zgrało, zamów kurierem to w następnym tyg podziałasz :D

Ale pech chce ,ze pomaga mi to zalozyć koleś co umie robic takie rzeczy. Specjalnie brał wolne na to i jak do jutra tego nie zrobimy to już nie wiem kiedy i kto mi to ogarnie jak zakladanie takich wielkich ICków to mega dłubanina i nikt za normalne pieniądze tego mi nie chce zrobić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plyn do chlodnic kup gotowy rozrobiony fuchs maintain fricofin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Daj spokój, przynajmniej na tym forum już nie spamuje. Tam jest więcej dzieciaków i głośniej klaszczą.

Jeśli już chcesz tworzyć takie bezsensowne podziały to tam jest więcej przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi a mniej zarozumiałych debili...

 

pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huuu tak zwany kreg wzajemnych adoratorow lubie takie fora jest milo i mozna sie po jajkach polizac wzajemnie tylko absolutnie nie spalniaja swojej roli, bo czlowiek nie krytykowany nawet niezasadnie nie rozwija sie, to krytyka i reakcja na nia czyni ze robisz postepy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na tym forum porzuciłeś ten temat i tylko na BMW Sport się udzielasz. Daj chociaż znać jak uda ci się ukończyć projekt i jakie będą tego rezultaty.

Kolego, na tym forum nie dowiemy sie o koncu tego projektu bo został zbanowany :? Jedynie na BMW Sport można śledzić dalsze postępy tego projektu.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huuu tak zwany kreg wzajemnych adoratorow lubie takie fora jest milo i mozna sie po jajkach polizac wzajemnie tylko absolutnie nie spalniaja swojej roli, bo czlowiek nie krytykowany nawet niezasadnie nie rozwija sie, to krytyka i reakcja na nia czyni ze robisz postepy.

Guzik prawda - dużo lepsze rezultaty daję pozytywna konotacja niż zajadła krytyka.

Człowiek który dostaje wzmocnienie ma dużo lepszą motywację i później się "wypala" przy niepowodzeniu.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huuu tak zwany kreg wzajemnych adoratorow lubie takie fora jest milo i mozna sie po jajkach polizac wzajemnie

 

rozumiem, nie oceniam, akceptuje ale skoro tutaj tak lubicie się bawić wybieram stanowczo mało przydatne bmw-sport.pl

http://imageshack.us/a/img809/1850/f526.jpg



e46 coupe "soft german" works i progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff sposob z lat 90tych nawet juz amerykanie nie stosuja Krytyki pozytywnej w managemencie (zwany rownierz krytyka a la Oprah Winfrey, ok w sumie jest do dupy ale jednak to i to i to zrobiles dobrze a reszte przemilczmy bo sie zniechecisz) bo w wiekszosci wypadkow jest to tylko starta czasu i nie pozwala celowi krytyki na wiarygodna ocene swoich umiejetnosci. Sprawdza sie glownie krytyka Faktualna oraz w mniejszym stopniu konstruktywna bo wymaga pewnego przygotowania dydaktycznego i jest czesto mylona wlasnie z pozytywna. W obu przypadkach chodzi jendak o to aby rozmawiac o niedociagnieciach w sposob dobitny, pozytywne strony nie sa tematem dyskusji bo nie sa interesujace. Powyzej pewnego poziomu intelektualnego dziala najlepiej krytyka teoretyczna i negatywna (nie mylic z krytyka destruktywna) w zaleznosci od przypadku.

 

W sumie w tym wszystkim chodzi o to aby czlowiek umial sobie urzeczywistnic swoj poziom faktyczny oraz drogi do jego poprawy bez dawania mu iluzorycznych plusow dla dopingu... jezeli nie umie sobie z tym poradzic i sie wypali to juz nie problem krytyki tylko jego samego. Nie wszyscy musza sobie radzic i trzeba dac ludzia se wypalic aby po prostu dopasowali swoj poziom do realiow zyciowych.

 

huuu tak zwany kreg wzajemnych adoratorow lubie takie fora jest milo i mozna sie po jajkach polizac wzajemnie

 

rozumiem, nie oceniam, akceptuje ale skoro tutaj tak lubicie się bawić wybieram stanowczo mało przydatne bmw-sport.pl

 

i to jest dobre podejscie bo nie wszystkim musi pasowac pewien tryb dyskusji lub nawet wspolzawodnictwa itd, niektorzy sie w tym odnajduja inni wola bardziej neutralna dyskusje, trzeba znalesc swoj styl...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępy sa takie jak mozna sie było spodziewać po tej paplaninie. Kolega jnx wszystko dokładnie opisał.

Jurek, możesz podać linka do tej wypowiedzi Jnx-a :) chętnie poczytam :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.