Skocz do zawartości

e92 335i wbawb73538p043591 Zielonka


Rekomendowane odpowiedzi

335i w dobrej opcji

335i z przebiegiem 100tys.

335i z 2008r

 

 

POWINNO KOSZTOWAĆ OKOŁO 15-18tys.zł więcej.

 

Ale, że jest to pewnie ulep ze stanów to kosztuje tyle ile kosztuje.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie chlopie zobacz ile takie 335i kosztuje używane nawet w USA, myslisz ze tam BMW to tak jak nowa Corolla i kosztuje $25 000 w salonie?

Nie jest nawet zaznaczone bezwypadkowe więc musiało być naprawdę grubo.

Akurat ustalenie przeszlosci auta z USA jest banalnie łatwe, jakbyś byl zainteresowany to byś już dawno to sobie sprawdził jak wyglada za oceanem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Miałem nadzieję, że to coś konstruktywnego...

Potrzebuję auta na TrackDay'e. Nie widzę niczego z manualem i coupe to sprawdzam automaty. Jeśli nawet był cały poobijany ale np mocowania podłużnic do ściany były nieruszone to jest git.

Ale i tak pozdrawiam.

 

BTW: dość symptomatyczny opis pod Twoimi postami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jeżeli ktoś sprowadza silnik powyżej 2.0 z USA to musi być walnięty na sporo kasy, bo cały zarobek zje mu akcyza. Nie chce rzucać liczbami, ale pewnie połowa aut z USA jest prostowanych ( z niemiec zresztą też). Jeżeli Ci zależy na tym samochodzie to wrzuć go w temat, który masz powyżej (autocheck-auta tylko z USA), tam Loona lub inny dobry człowiek z dostępem do zdjęć pokaże Ci ile ten samochód jest warty.

 

Jak dla mnie najbardziej konstruktywną informacją było zwrócenie uwagi na cenę, nie ma nic 20tyś taniej bez powodu.

 

Pozdrawiam :)

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Oglądałem to auto.

Wygląda na dobrze naprawione. W zasadzie nic nie widać "z zewnątrz" co było z nim nie tak.

Wszystko dobrze spasowane, nie ma żadnych zamienników wstawionych, wszystko na oryginałach.

Z ciekawości podjechałem do znajomego mechanika tym autem i powiedział, że faktycznie bardzo dobrze zrobione.

Uszkodzony było lekko prawy przód, wymienione oba światła (już na europejskie ksenony skrętne), przednia atrapa, zderzak, chłodnica, poduszki. Silnik nietknięty ani zawieszenie.

Poza tym nic więcej nie dopatrzył się pomimo dociekliwego oglądania na podnośniku po odkręceniu wszystkich osłon i z góry.

W zasadzie bardzo dobre auto, biorąc pod uwagę, że niewiele jeździ aut, które nie miały żadnej przygody. To przynajmniej jest bardzo dobrze naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasuwa się pytanie to czemu nie kupiles;). Mechanik to raczej dużo ci nie powie chcesz auto jest z zielonki jedz na staniewicka na stacje wrzucą na pomiar płyty i zobaczysz czy faktycznie jest ok czy tylko cieszy oko. Ostatnio znajomy chciał kupić citroen a c4 mowie do niego pojedziemy na pomiar do mnie a sprzedawca powiedział ze się nie zgadza i na tym się zakończyładnie rozmowa chłopak nie wziął pięknej c4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nasuwa się pytanie to czemu nie kupiles;). Mechanik to raczej dużo ci nie powie chcesz auto jest z zielonki jedz na staniewicka na stacje wrzucą na pomiar płyty i zobaczysz czy faktycznie jest ok czy tylko cieszy oko. Ostatnio znajomy chciał kupić citroen a c4 mowie do niego pojedziemy na pomiar do mnie a sprzedawca powiedział ze się nie zgadza i na tym się zakończyładnie rozmowa chłopak nie wziął pięknej c4

 

Zastanów się w ogóle nad jego postem i dlaczego go napisał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to auto.

Wygląda na dobrze naprawione. W zasadzie nic nie widać "z zewnątrz" co było z nim nie tak.

Wszystko dobrze spasowane, nie ma żadnych zamienników wstawionych, wszystko na oryginałach.

Z ciekawości podjechałem do znajomego mechanika tym autem i powiedział, że faktycznie bardzo dobrze zrobione.

Uszkodzony było lekko prawy przód, wymienione oba światła (już na europejskie ksenony skrętne), przednia atrapa, zderzak, chłodnica, poduszki. Silnik nietknięty ani zawieszenie.

Poza tym nic więcej nie dopatrzył się pomimo dociekliwego oglądania na podnośniku po odkręceniu wszystkich osłon i z góry.

W zasadzie bardzo dobre auto, biorąc pod uwagę, że niewiele jeździ aut, które nie miały żadnej przygody. To przynajmniej jest bardzo dobrze naprawione.

 

Kolega posjonat? :)

 

Jeździ, ogląda, płaci za mechaników, nastepnie wszystko jest ok i.... i nie kupuje :duh:

 

Wiadomo, swoje auto trzeba jakoś zareklamować, ale taki tani sposób to aż odstrasza od tego auta.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wypowiadać się za siebie ale jeżeli interesuje ,nie auto i wypowiadam się o aucie tak jak kolega parę postów wyżej to nie zastanawiał bym się tylko wziął trochę bym Ponegocjowal. Tylko że w moim przypadku auto bardzo dobrze prześwietlam bo mam taką możliwość poprostu. A jeżeli chodzi ci o to ze sam sprzedaje naprawiany auto to tak tyle ze mojego nikt nie przyjechał obejrzeć:( bo mają link podany na tacy w ogłoszeniu do wypadku. Kto wie wydaje mi się że jeżeli faktycznie kupiec by przyjechał to by wziął a ja bym spuścił z ceny. Ale to tylko może mi się wydawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.