Skocz do zawartości

E60 530d Jaworze 05' WBANC71060B829287


Rekomendowane odpowiedzi

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANC71060B829287

Kod typu NC71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M57/TU

Pojemność skokowa 3.00

Moc 160

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STOFF EDWARD/ANTHRAZIT (ABAT)

Data prod. 2005-05-02

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S217A AKTIVLENKUNG Aktywny układ kierowniczy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S590A LM RAEDER STERNSP.123 MIT NOTLAUF. Obr. BMW, st. le. spr. gw. 123

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S4ALA INTERIEURLEISTEN TITAN DUNKEL Listwy wewnętrzne tytanowe ciemne

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pobieżnej analizy zdjęć to raczej przebieg został mocno obniżony... Fotele zmęczone (nieraz znacznie powyżej 200kkm wyglądają lepiej), kierownica też jakaś dziwna (odnowiona??) - choć oczywiście zdjęcia są niewyraźne, a we Włoszech się zazwyczaj tak nie dba, jak np. w DE, więc kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam E60 530d, czarnej z ciemną skóra, do 35tyś, i znajduje się na tyle niedaleko mojego domu żebym nie musiał dymać 300km aby ją zobaczyć.To mnie w niej urzekło skoro już pytasz. Dlatego o całą resztę chcę się dopytać kogoś kto się na tej całej reszcie zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto fabrycznie było bez skóry:

Tapicerka STOFF EDWARD/ANTHRAZIT (ABAT)

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie moja okolica - handlarza nie znam osobiście - auta tym bardziej

 

Szczerze nie wygląda zachęcająco :nienie:

No i ten manual w e60

 

Mogę podjechać oglądnąć, ale jak masz blisko to sam przecież najlepiej obadasz.

Pamiętaj, że cena + opłaty i rejestracja - w tym przypadku wyjdzie jakieś + 5tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tych pieniadzach szukaj fajnej e39 w 3litrowej benzynie 5lat starszej , a Ty e60 i myślisz że to okazja :)

 

jeśli jestes swiadom że e60 za 30-35k nie bedzie ideałem i na start trzeba włożyć "trochę" $ to ok :) co innego jeśli myślisz że za te pieniądze igłe znajdziesz od niemca lekarza po serwisie... bo jesli w PL kosztuje 33tyszł plus opłaty 3tys (no właśnie czemu 3000pln skoro 18%jest to powinno byc ok 5tyszł , na umowie zaniżona wartość, umowa na niemca?? :) ) to ile w DE musiało kosztować i w jakim stanie było ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo przecież E60 to nie wiadomo jak trzyma cene. To jest prawie 10-letni samochód !

 

A ile ona musiała kosztować ? Pewnie kupił ją za 25-27tys.zł z przebiegiem 350-400tys, cofnął licznik na 180 i goni ją po normalnej cenie jak na swój przebieg ( czyli >300tys.km )

 

Założe się, że żadna sprowadzana prze handlarza E60 nie ma realnego przebiegu przy sprzedaży w polsce, wystarczy spojrzeć na przebiegi F10-tek, które są sprowadzone i tu już samochody z 2010-11r mają nastukane >150tys.km.

 

Ta E60 180tys.km to zrobiła przez pierwsze 3 lata, potem przebieg rósł możliwe, że wolniej.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiloo, najpierw stwierdzasz "a ile to ma kosztować?", a później podsumowujesz, że na pewno ma skręcony przebieg i cena jest adekwatna do tego realnego przebiegu o kilkaset tysięcy większego. Problem w tym, że w ogłoszeniu ma 182k km i cena nie jest adekwatna do deklarowanego przelotu. Jeśli każdy by miał świadomość, że ten przebieg można między bajki włożyć, to ok, ale przecież większość widzi to, co chce widzieć - czyli, że za 35k można wyrwać e60 z mocnym motorem z przelotem do 200k i później szukają na allegro jeszcze większych perełek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Założe się, że żadna sprowadzana prze handlarza E60 nie ma realnego przebiegu przy sprzedaży w polsce,
Ja chętnie wejdę w Twój zakład, co proponujesz? Ja proponuję 10tys zł, sprawdzimy sprowadzone moje 3szt e60 , przegrany dodatkowo zapłaci za przeglądy. Oczywiście na wszystko weźmiemy fakturę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem dzisiaj ale było jeszcze zamknięte - ale na placu poznałem jeszcze dwa inne samochody, sprzedawcy znanego na forum:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=20364091

 

Więc podejrzewam, że to jeden i ten sam sprzedający, wystawia w dwóch miejscach.

 

Było o nim kilka tematów, między innymi ten:

viewtopic.php?f=44&t=212538&hilit=bielsko

 

I był gdzieś jeszcze jeden z podrobioną piczątką włoskiego serwisu, która próbował kupić na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam samochodu który ma przejechane mniej niż 200 tyś bo wiem że to nierealne albo bardzo mało prawdopodobne jak na prawie 10 letni samochód. Przebieg nie jest najważniejszy, akurat dwa samochody o których pisałem miały poniżej 200 tys ale to przypadek bo to czego szukam pisałem wyżej. Zaczynam się mocno zastanawiać nad e90 bo na pewno będzie trochę tańsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a czego Ty oczekujesz od forum? Możemy tu sobie dywagować i różne wywody robić, ale jeśli sam nie sprawdzisz tego auta na serwisie, to niczego się nie dowiesz bo tutaj to tylko teoria. Jeśli Cię wszystko satysfakcjonuje, czyli czarna 530d z ciemną skórą (w tym przypadku akurat dołożoną, jak zauważył andrzej) do 35k - to jedź oglądaj, sprawdzaj na serwisie i ciesz się z zakupu :cool2:

 

Zaczynam się mocno zastanawiać nad e90 bo na pewno będzie trochę tańsza.
:cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam samochodu który ma przejechane mniej niż 200 tyś bo wiem że to nierealne albo bardzo mało prawdopodobne jak na prawie 10 letni samochód.

 

w kwotach jakiś sie obracasz to masz rację.. Po odpowiedniej dopłacie nie ma problemu i kupić auta z przebiegiem 150kkm (ORI, serwisowanym do końca w ASO ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie szukam samochodu który ma przejechane mniej niż 200 tyś bo wiem że to nierealne albo bardzo mało prawdopodobne jak na prawie 10 letni samochód. Przebieg nie jest najważniejszy, akurat dwa samochody o których pisałem miały poniżej 200 tys ale to przypadek bo to czego szukam pisałem wyżej. Zaczynam się mocno zastanawiać nad e90 bo na pewno będzie trochę tańsza.

 

Realne i często spotykane, tylko nie w budżecie 35 tys zł za 530d e60...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
:cool2: spore różnice gabarytowo-silnikowe, ale najważniejsze, że jesteś zadowolony :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.