Skocz do zawartości

Sulechów.Kto zna/oglądał te BMW?PILNE!


GT4

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem i podobno stan bardzo dobry.Może ktoś oglądał to auto, lub mógłby je obejżeć, bo ja mam kawał drogi a jestem poważnie zainteresowany.Oczywiscie odwdziecze się jakoś.Oto link http://allegro.pl/show_item.php?item=97336389 Edytowane przez GT4
Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się madrzyć, ale zastanawia mnie przebieg z którego wynika, że auto jeździło ok 10 tyś km rocznie (w Niemcach, to chyba niemożliwe), kto na zdrowy rozum instaluje:

posiada maly chip w komputerze stozkowy filter i sportowy uklad wydechowy

żeby auto praktycznie stało? :duh:

naderwana tapicerka na lewym brzegu fotela kierowcy całkiem nie swiadczy o małym przebiego (a za taki na lezy uważać 146 tkm dla tego rocznika), cuś mi tutaj smierdzi.. :nienie:

Edytowane przez robard

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przebiegiem to nigdy nie wiadomo ale i na Niemieckich stronach z ogłoszeniami,modele z tego roku mają podobne przebiegi,przebiegi niższe i te naprawde wysokie.Mnie interesuje stan tego auta.Może ktoś z Sulechowa lub bliskiej okolicy pomóc?Bardzo prosze.
Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ma jakieś kwity na ten przebieg. Ja mam trójke z 1993r. i 163tys.km na budziku ( ASO do 2001, 2004-2005 przestała na parkingu policyjnym w Niemczech ). Tapicerka welurowa, na której nie ma rzadnych śladów przetarć, nie mówiąc o dziurach. :nienie: To jest BMW a nie fiat, żeby tapicerka wytrzymywała 100tys.km! :mad2: Na zdjęciach nie wygląda źle. Ciekawe jak prezentuje się z bliska. :duh: Ale dziś znalazłem jeszcze coś lepszego. Za chwile wrzuce na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie przekonuje mnie ten samochod, wlasnie ze wzgledu na przebieg... ale z drugiej strony sam niedawno kupilem e36 rocznik 91 (ale pierwsza rejestracja 94...ciekawe czemu :/) ze 140 tys na liczniku. Tylko ze ona na tyle wyglada (skory nie powycierane, kierownica i pedaly ok) a tutaj ten fotel...straszne :/ No ale najlepiej i tak pojechac, obejrzec, sprawdzic czy pasuje. Bo moze miec i 300 tys i swietnie jezdzic a moze miec 30 tys i byc zakatowana :mad2:

 

pzdr

maciejkiner

http://www.oneclick.pl/bmw/bmw_baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nie podoba galka zmiany biegow i filtr stozkowy, ktory w tym aucie daje tyle co nic, co najwyzej szkodzi. Zakladanie takiego filtra sugeruje 'tjuningowca', ktory mogl, chociaz nie musial oczywiscie, ostro dawac w palnik.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za 10.000 cudów nie wymagajcie. Z tydzień temu przeleciałem sobie (tak z nudów) allegro w poszukiwaniu E36 za +/- 10 tyś i naprawdę nie ma już za bardzo w czym wybierać, ta E36 i tak nie wygląda najgorzej.

Co do przebiegu to gość mógł kupić auto już z przekręconą szafą lub wyszedł z założenia, że skoro wszystkie mają pod 150.000km to i on musi mieć bo znajdą się tacy dla których 250.000 na liczniku 14-o letniego auta to problem.

Wielokrotnie miałem okazję się przekonać, że zdjęcia i opis drastycznie odbiegają od stanu faktycznego, w czym brylują młodociani handlarze pozbawieni jakichkolwiek skrupułów.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wczesniej pisałem o E32 730i z 91 roku która miała 324 tyś przejechane a od roku założoną sekwencje.Silnik w niej pracował idealnie do tego suchutki,chiałem kupić,ale sie gość rozmyślił.I własnie o stan tu chodzi a nie o przebieg,choć zgodze się z wami że moze mieć przekręcony.Najpierw jade do Bydgoszczy obejżeć to http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99352526

jak coś nie wypali pomyśle o wyjezdzie do Sulechowa.Szkoda ze nikt z okolicy nie moze pomóc.

Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazacie ze przy 14 letnim aucie niemozliwy jest przebieg ok 150 tys :?:

Ja niedawno swoja sciagnalem z Niemiec 92r - M50B25 i przebieg 136 tys. (bez dokumentow potwierdzajacych to) lecz jestem w 100% pewny ze przebieg jest oryginalny !!

 

Wiadomo ze ludzie lubia krecic liczniki ale bez ogledzin to mozna sobie gdybac....

 

ta e36-tka wyglada ok, szkoda ze nie 2,5 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 lata temu sciagnalem bratu e36 92rok i miała przebieg 145tkm,do 134tkm serwisowana a na reszte kilometrow byly kwity od przegladow z przebiegiem takze jest mozliwy taki przebieg,w zeszłym roku przywiozłem sobie e36 95 rok z przebiegiem 149tkm na wszystko sa papiery,a jakis tydzień temu ogladałem w Berlinie 318 z 92roku z przebiegiem 111tkm i ksiaka serwisowa do dzisiaj,takze nie wyrokujcie ze cos jest NA PEWNO.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega kupił e-36 92r. 320 przebieg 98tyś rok temu(zapłacił jakieś 20-30% ceny więcej niż te roczniki chodziły) ale stan jak z salonu,teraz ma spooooro wiecej i dalej jak nówka,ja mam przebieg u siebie 380tyś i żaden fotel niewykazuje zużycia,wczesniej miałem 318 280tyś. i tapicerka była cała... jeśli te auto ma ponizej 250tyś.km to bym się zdziwił w bmw fotele tak się nie przecieraja ze po 140 tys nie przetarcie lecz konkretna dziuuura tam na boczku jest,tym bardziej że te fotele to nie kubełki,na które ludzie często wine zwalają :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze co chwile wsiadał i wysiadał :wink: ?Dobra pal licho to BMW,post był prośbą o ocene w Sulechowie,na żywo, ale raczej nie ma co liczyć na to,więc dzięki za uwagi jak coś to pojade osobiście,najwyżej zrobie sobie wycieczke.
Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega kupił e-36 92r. 320 przebieg 98tyś rok temu(zapłacił jakieś 20-30% ceny więcej niż te roczniki chodziły) ale stan jak z salonu,teraz ma spooooro wiecej i dalej jak nówka,ja mam przebieg u siebie 380tyś i żaden fotel niewykazuje zużycia,wczesniej miałem 318 280tyś. i tapicerka była cała... jeśli te auto ma ponizej 250tyś.km to bym się zdziwił w bmw fotele tak się nie przecieraja ze po 140 tys nie przetarcie lecz konkretna dziuuura tam na boczku jest,tym bardziej że te fotele to nie kubełki,na które ludzie często wine zwalają :duh:

 

przywiozłem kiedys auto z przebiegiem 80tkm i siedzenie kierowcy było w stanie jakby prosie na nim mieszkało i ryło a dlaczego?- :mrgreen: szwab fleja wsiadał do auta w kombinezonie jak jechał do roboty i sie nie przebierał jak wracał :mrgreen: do tego jeże z petów w kazdej popiołcei tylna kanapa chyba olana przez jakiegoś zwierza albo nawalonego kumpla z roboty :mrgreen: ale kosztowało 50%ceny takiego samego auta ale ładnego i co i nic koszt czyszczenia i wymiany fotela 250zeta,była to Astra 2000rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecik napisał:

i co i nic koszt czyszczenia i wymiany fotela 250zeta,była to Astra 2000rok.

a ja nadal sie bede upierał, że tapicerka na oparciu nie powinna przetrzeć się przy 140 tkm, no chyba, że w Astrze :mrgreen:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum ZDZICHU zaproponował mi pomoc.Dzięki za udział w temacie.Już nic więcej nie potrzebuje w związku z tą akurat becią.Pozdrowienia dla wszystkich.CLOSED
Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.