Skocz do zawartości

Warto kupić E32 730i z 91r.z przeb 324tyś?


GT4

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Sprzedałem swoje E30 i już miałem dziś jazde próbną 730i z 91r w automacie.W Niemczech 2 włascicieli w Polsce jeden od roku(lekarz).Posiada sekwencyjny gaz załozony niecały rok temu.Wiele rachunków i dowodów na regularne wymiany olejów itd.Według mnie lata super.Zero dymienia,stuków itd.Pytanie brzmi: CZY POWINIENEM SIĘ OBAWIAĆ TEGO PRZEBIEGU?324 tyś.km. Prosze o szybką odp.bo jutro ok godz.10 go chyba kupie.Cena 7,5 tyś.zł.Dzięki z góry wszystkim.
Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy ten przebieg jest oryginalny - a nie np 430 tys.....

 

wiadomo ze taki przebieg to nie malo - szczegolnie dlka skrzyni. jednak jezeli samochod byl poprawnie eksplatowany , wszyskie wymiany w terminie itp , nie kopci przy ruszaniu , nie bierze oleju , ma dobra kompresje , katy zawieszenia ok i stan ogolny karoserii jest dobry to mysle ze taki przebieg to nie tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie sie wydaje być.Skrzynia łagodnie bez szarpania przełancza.Karoseria na 95 % nie była uszkodzona.Owy lekarz kupił ją od prywatnego właściciela razem z mechanikiem. Motorek nie myty i suchy bez wycieków.Na syntetyku jezdzi cały czas,wymiany co 8 tyś km.Prowadzi się super.Przy 160 km/h hamowałem z ABS idealnie stanoł.Tylko ten przebieg????????? :shock:
Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Nie chcialbym zle doradzic.

Jezeli byl jezdzony delikatnie czyli normalnie,to biorac pod uwage ,ze byl na syntetyku z czestymi wymianami,tan przebieg przy tym silniku nie robi na mnie wrazenia.Ma przed soba drugie tyle a moze i wiecej!

Wydaje mi sie,ze i tak go kupisz :P ,bo furka jest bardzo fajna :cool2:

Taki przebieg mogl spowodowac zuzycie mniej istotnych elementow /uszczelek,gum,kabelkow itp/

 

pozdrawiam

Wez cos na sen ,bo nie usniesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden przebieg jeśli był w normalny sposób jezdzony.kolo miał 750 500tys i tylko wymienił skrzynie biegów,ja mam 380 tyś. km mam 730 automat myśle ze autentyk przebieg. i jest super miałem tylko problem z instalacją gazową (2 gen czyli strzelał wczesniej) teraz jak już zrobiłem jest naprawde suuuper :D polecam tym bardziej ze sekwencja gaz bierz za tą cene jesli taki stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przebieg jest orginalny i autko mialo wlasciwie przeprowadzane serwisowanie to mysle , ze warto.

Przebieg ponad 300 tyś. dla E32 to chyba norma wkoncu te auta maja po 15 latek , ja przegladam ogloszenie z przebiegami kolo 200 tyś to na pewno 90% ma krecone liczniki , tak uwazam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany napiszę że po 360 tyś. wymieniłem silnik, i to mnie kosztowało 1,5 tyś PLN tylko dlatego że mam znajomego mechanika. Podsumowując będziesz czwartym właścicielem a to mi się niepodoba. Nie jestem pesymistą od urodzenia ale uczę sie na własnych błędach. Decyzja i tak należy do Ciebie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując będziesz czwartym właścicielem a to mi się niepodoba.

 

Nie widze problemu w tym ze bedzie czwartym wlascicielem :worried:

GT4 masz do wyboru: albo kupisz tą e32 z prawdopodobnie oryginalnym przebiegiem, albo poszukasz innej e32 ktora ma przekrecony licznik na 200tys, a w rzeczywistosci i tak bedzie miala te 300tys :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ten silnik jest nie do zdarcia! poruszam sie nim juz ponad 4 lata, niestety na gazie II generacji, ma niby troszke ponad 300 tys. km, ale kompletnie nic sie nie dzieje złego! cały czas tylko żałuje, że to nie 3.5 hehe...
http://img410.imageshack.us/img410/9554/m5hire1nt1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ten silnik jest nie do zdarcia! poruszam sie nim juz ponad 4 lata, niestety na gazie II generacji, ma niby troszke ponad 300 tys. km, ale kompletnie nic sie nie dzieje złego! cały czas tylko żałuje, że to nie 3.5 hehe...

 

Po co żałujesz ze to nie 3.5i jak juz to 4.0 V8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu,czyli sprzedający(lekarz zresztą),jezdził z kartką od 3 tygodni.Ja jako kupujący byłem dla niego miłym zaskoczeniem(tak stwierdził)i te moje zdecydowanie w sumie w ciągu 3 godz się to rozegrało,było dla niego paraliżującym zaskoczeniem.Umówiliśmy się dziś na godz 8-9tą rano na sfinalizowanie wszystkiego.3 godz po rozstaniu zadzwonił i powiedział że zona :duh: nie pozwoliła sprzedawać auta,dostałem szału.Powiedział moze w czerwcu.To po ch.. się pytam jezdził z kartką.No i teraz to ja chce taką 7mke i nic innego mnie nie interesuje.Na alegro niby coś jest ale cięzko w tej kasie coś takiego jak moja niedoszła okazja.Pozdrawiam Was i dziękuje za rady.Moze sam ściągne taką i wrzuce sekwencje?Moze ktoś wie o podobnej okazjii?Hej.
Już po E30...teraz szukam...szukam...hmmmm....może E36 325 Cope.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh ten silnik jest nie do zdarcia! poruszam sie nim juz ponad 4 lata, niestety na gazie II generacji, ma niby troszke ponad 300 tys. km, ale kompletnie nic sie nie dzieje złego! cały czas tylko żałuje, że to nie 3.5 hehe...

 

Po co żałujesz ze to nie 3.5i jak juz to 4.0 V8 :)

Jestem tylko biednym studentem hehe :roll2: nie no żałuje bo chciałem 535 ale w tamtych czasach w niemczech były znacznie droższe, więc jest 530 ale mały (0.5 litra hehe) niedosyt pozostał...

Chyba sam też jestem pod pantoflem, bo kobita mi go nie pozwala sprzedać :roll2:

http://img410.imageshack.us/img410/9554/m5hire1nt1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

Kolega ma do sprzedania:

 

14.04.2006, sprzedam BMW 730i manual 91rok E-32, sekwencyjny wtrysk gazu, alufelgi, 4 szyby elektryczne, drewno, abs, wspomaganie, kolor czarny, atrakcyjny wyglad, cena 7900PLN

Kontakt: tel. 0-601332328, email - bartek_bmw@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.