Skocz do zawartości

M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

... duza roznica jest dopiero przy 250km/h. Dzwiwe sie iz M5 nie dalo batow M3 przy 200km/h - byc moze roznica masss.

 

 

Pytanie z innej beczki - kto wybiera sie na event BMW Bawaria kolo Poznania 26 czerwiec - beda wszystkie M-ki i oczywiscie nowe M3 ? :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M5 jest za ciężka jak na bycie autem sportowym, ale to juz wszyscy wiemy. Czy masz jakieś info o tej imprezie w Poznaniu, bedzie mozna jeździć nowa M3 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Musi być racelogic :D wujekwalduś masz juz czas dla nowej M3 0-200 ?, z ciewawości jaki czas ma M5?

M5 masa własna 1945 kg

M3 masa 1540 kg

 

Tutaj nie mam pewności, bo ta masa dla m3 jest chyba bez kierowcy wiec odejmiemy 70 kg od masy M5 i mamy 1875 kg.

Stosunek mocy do masy dla M5 wynosi 0,29

Dla M3 wynosi 0,27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oczywiście każdy ma swoja skale, dla mnie sekunda to jest przepaść w formule 1. Nowe m3 ma od 0-200 ok 13 sekund, a ja w swoim dla mnie na dziś szybkim 528i 27 sekund i to jest przepaść. 520d ma ok 40 s do 200 km/h i dla mnie to przepaść względem 528i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

BMW Bawaria mi przekazali ze na imprezie M3 i M4 bedzie. Wszystko jest na BMW Bawaria stronie.

Co do M5 a M3 to owszem ponad sekundy roznicy jest duzo. Pamietajcie iz moc to nie wszystko.... :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

starcie tytanów BMW M4 vs Audi RS5 porównaniu torze testowym na Autozeitung

 

http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=994161

 

 

JAk tu teraz kupic biale BMW M3 jak taka chluba otacza sie to auto w Warszawie :

 

 

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,szalony-rajd-po-miescie-policja-znamy-tozsamosc-kierowcy,125438.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą uważałbym na mieście :wink:

Nie każdy odróżnia M3 od zwykłej 3er a nawet od 5er...ot białe BMW się komuś zakodowało i każdy kto takie ma to pirat.

Mam wrażenie jak stoję na światłach że ludzie dziwnie mi się przyglądają :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa ma wiecej pytan niz odpowiedzi

skad wiecie czy koles nie jest "aktorem" ktory zagral w filmie promujacym ustawe "zero tolerancji" (ktora juz przeszla przez sejm?)

z ostatnich tez info slyszalem ze koles mial dlugi na miescie i wywolal szum wokol siebie, teraz nikt go nie ruszy. - ale to zaslyszane nie potwierdzone.

 

Nie ufajcie TVNowi i bzdurom jakie pisze.

Fakt, poruszanie sie biala m3 obecnie po warszawie jest smieszne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa ma wiecej pytan niz odpowiedzi

skad wiecie czy koles nie jest "aktorem" ktory zagral w filmie promujacym ustawe "zero tolerancji" (ktora juz przeszla przez sejm?)

z ostatnich tez info slyszalem ze koles mial dlugi na miescie i wywolal szum wokol siebie, teraz nikt go nie ruszy. - ale to zaslyszane nie potwierdzone.

 

Nie ufajcie TVNowi i bzdurom jakie pisze.

Fakt, poruszanie sie biala m3 obecnie po warszawie jest smieszne ;)

 

Lol:)

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walduś, ze w TVNie bzdury tworzą by kreować i podsycać sensacje na ten temat to się zgadzam ale z tego co piszesz to i na mieście już ludzie wymyślają niestworzone historie i teorie rodem z głowy naczelnego krajowego specjalisty od katastrof lotniczych!? :wink:

Żadne długi, żadna reklama, żaden układ...

Taki typ i tyle - tak poprostu, bez drugiego dna. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.