Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale sa genialne !

Strasznie dziekuje za link !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

takie spotkanie i tylko jedna fota? :lol:

Ja dorzucę kilka swoich :) Może Cię to usatysfakcjonuje :) :wink:

 

http://images70.fotosik.pl/813/fb783dc0cb4e1237gen.jpg

 

http://images66.fotosik.pl/814/19a518682a0f10adgen.jpg

 

http://images70.fotosik.pl/813/c54c07b82ac1c05egen.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/814/753946afa7fcfef2gen.jpg

 

Myślę że kolega Rivasi nie będzie się gniewał że zrobiłem więcej fotek cegłówką :) :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi, realizacja projektu z maską jest genialna. Wygląd przednich błotników jest świetny. Maska + błotniki sugerują „bestię” pod maską, ale w bardzo elegancki i dystyngowany sposób. Gratulacje :cool2:

 

Szkoda ze to na razie chiwawa ale wszystko po kolei :)

 

dla mnie świetne modyfikacje!! auto ma pazur :twisted: a tylna lotka nad klapa genialna!! choć jak stoi przy koledze czerwony to był bym za zmiana relingów :D ale to moje zdanie pozdrawiam i powodzenia w dalszych planach :)

 

Jak zdejme relingi to nie wloze bagaznika dachowego, jak nie wloze bagaznika to obetne polowe kilometrow samochodowi :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej fotce wyglada bdb, na tamtej gdzie jest cały bok wyglada jakby inaczej, moze to faktycznie złudzenie :)

 

Miales racje odpiela sie srebna spinka wnetrza nadkola przylegajaca do blotnika (widac ja na zdjeciu) i to robilo taki efekt jakby byla przesunieta listwa progowa

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetna robota :wink:

Jedyne co ewentualnie bym poprawił to prześwit. Zbyt wysoko stoi.

 

Wszak mam jedno pytanie.

Jakim cudem chcesz zamontować Head Up ??? :shock:

Przecież w e9x nigdy nie były dostępne :think:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ramkę od rejestracji to powinieneś mieć chyba czarną, albo całkiem się jej pozbyć :wink:

Poza tym kozam :cool2:

 

 

chetnie sie pozbede rejestracji, to poprawia przyspieszenie na odcinkach radarowych :)

 

Naprawdę świetna robota :wink:

Jedyne co ewentualnie bym poprawił to prześwit. Zbyt wysoko stoi.

 

Wszak mam jedno pytanie.

Jakim cudem chcesz zamontować Head Up ??? :shock:

Przecież w e9x nigdy nie były dostępne :think:

 

Ewidentnie za wysosko siedzi na zime poprawie przeswit prawdopobnie przez 3 wariant KW albo cos podobnego z regulacja.

Naped na 4 kola dla slnika V8 z M3 tez nie byl przewidziany przez BMW :mrgreen:

A obok tego to ten head up screen BMW to sniadanie :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem silnik z M3... Zacnie :wink:

Wytłumacz jak zamierzasz zamontować Head Up.

Przecież nie istnieją deski rozdzielcze do e91 z miejscem na rzutnik. Poza tym szyba jest pod zbyt dużym kątem.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem silnik z M3... Zacnie :wink:

Wytłumacz jak zamierzasz zamontować Head Up.

Przecież nie istnieją deski rozdzielcze do e91 z miejscem na rzutnik. Poza tym szyba jest pod zbyt dużym kątem.

 

dostosowanie maski jest do przejscia, jak szyba i moze oprogramowanie ale jak zauwarzasz nie ma miejsca po prostu aby zainstalawac urzedzenie tak jak powinno.

Dlatego zrezygnowalem z Head up display i kupuje head up screena BMW

Z tym M3 to nie tak szybko, same czesci to 50000 zl ktore trzeba wydac za jednym razem, pasuje na razie :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Znam to z Conrad.de nawigacja idzie przez komórkę.

 

Rivasi, ładnie wszystko wyszło :cool2: ale tak się zastanawiam czy nie taniej było by kupić m3, :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybkosc i cale info samochodowe przez kam a jak chcesz navi to musisz miec smartphona. Mi chodzi o szybkosc i o ACC zeby miec przd nosem.

 

Taniej... no raczej nie bo calosc modow z zewnatrz mnie kosztoala (2 prednie boczki, maska, listwy boczne, zderzak, tyl M pakiet + tlumik z trzeciej reki remusa od Michala330D + lotka AC schnitzer) jakies 7000 zl + malowanie a najtansza M3 E90 ktora znalzlem niezbyt rozwalona kosztowala 109000 zl ale silnik M3 po 145000 km.... z wymiana co 30 tys... juz go nie ma. Teraz trudno porownywac E91M3 zrobione z orginalu M3 i moja tania kopia to dokladnie roznica miedzy orginalem a kopia wizualnie roznica w cenie trudna do uzasadnienia ale jak patrzysz na szczegoly i jestes perfekcjonista to roznica moze byc spora. Juz nie mowie o kwesti prestizu nawet.

 

Poza tym w M3 nie masz napedu na 4 kola a jezeli bym robil serce M3 (60000 zl tak lekko liczac) to z napedem na 4 kola. Problem z inwestycja w M3 to taki ze musisz miec 100% pewnosci kilometrow silnika, rozebrac go, wyczyscic, wymieniac co trzeba a potem wymieniac olej co 8 tys z dodatkami. Bo te silniki naprawde wytrzymuja jakas setke (strasznie niskie przebiegi) jezeli masz olej 10W60 lany co 30 tys jak zaleca BMW. Najlepsze wyniki trwalosci maja amerykanie ale leja 5W30 albo 0W40 (w zime) i wiadro dodatkow do oleju jezeli Mka nie jest uzywana na torze.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schmiedmann zamiescil LA Bunie w swoim newletterze !!!

 

http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=da&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=da&tl=en&u=http://cms.schmiedmann.com/da/nyhedsbreve/nyhedsbrev-uge-17-2015?ffs=schmiedmann.com&act=url

 

 

Nastepny krok to ich zgwalcic o sponsoring E91M3 xdrive :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakis pdf albo link z oferta do profesjpnalnych wystawcow to przesle gosciowi !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM musiabym wywalic naklejke na caly samochod, jak by dawali czesci do tuningu na M3 to nie mowie nie ale poza tym mial bym wrazenie ze jezdze obklejona sluzbowka.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
HMM musiabym wywalic naklejke na caly samochod, jak by dawali czesci do tuningu na M3 to nie mowie nie ale poza tym mial bym wrazenie ze jezdze obklejona sluzbowka.

 

super :cool2: , rzeczywiście może uda się teraz pozyskać jakis sponsorów :D

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

super :cool2: , rzeczywiście może uda się teraz pozyskać jakis sponsorów :D

 

Wiara czyni cuda, chlopaki nie macie 60 tys zyla plz... ? hein ?

jak tam lusterka :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.