Skocz do zawartości

318Ci 143KM drift


dbst13

Rekomendowane odpowiedzi

Czy z silnikiem 318Ci 143 konnym można polatać bokiem, czy jest to za mały motor ? A jeśli tak, to jak auto wprowadzić w poślizg oraz jak je wyprowadzać ? Czy jeśli skręce optymalnie kołami i wcisne pedał do końca to mi go postawi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość tych podśmiechujków, do takiej jazdy jak piszesz musisz sobie kupić coś mocniejszego to np :

 

https://www.youtube.com/watch?v=zv3S_g5JW9Q&feature=youtu.be&t=26s

 

Ewentualnie jak jeden z bohaterów nagrania wspomniał - słowo klucz Kadet.

Edytowane przez SilverRanger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go "schipujesz" tak jak chciales zrobić to nawet na 4 jeszcze kołami zapiszczy tylko musisz kupic dobry chip z Allegro taki za ok 200-300zł i nakładki na pedały z tesco. wtedy lepiej go "postawi" bokiem. Pozdrawiam i ćwicz ile wlezie ten drift, to dobry sport i sporo umiejętności trzeba i nie słuchaj tych co się śmieją tylko ćwicz, oni Ci potem będą zazdrościć pod remizą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dasz rade wez na tyl załoz jakies stare lyse opony poej je olejem i jedz na duzy parking sie pouczyc i wyłacz kontrole trakcji calkowicie czyli przytzymaj przycisk az zapali ci sie trojkat i zolta kontrolka od recznego to znak ze trakcja jest wylaczona bo inaczej bokiem nie pojedziesz :P Edytowane przez skols003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baran myślał chyba, że błyśnie i wszyscy zaraz będą sikać po nogach, że kozaczek z gimbazy wpadł i chce driftować autem taty...

 

Heheheheh, zawsze jakieś gówno spod śniegów na wiosnę wylezie, nie?

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dbst13 nie przejmuj sie hejtami :) dla nich BMW sluży tylko do jazdy i patrzenia na innych z góry bo myślą ze są lepsi, a pisząc teksty typu "samochód od taty" nawet Cie nie znając pokazują jak bardzo aroganccy są.

autem można się bawić chociaż by po to zeby wyrobić sobie odruch bezwarunkowy który uratuje Ci skórę przy awaryjnej sytuacji jak wpadasz w prawdziwy poślizg, nie spanikujesz tak jak oni tylko wyprowadzisz auto jak trzeba i pojedziesz dalej :)

 

mając tyle koni bez problemu polatasz bokiem nawet na mokrym

 

tu masz film mojej 318Ci 118KM, mokry asfalt, kontrola trakcji wyłączona i nawet idzie :) tylko czasem ze sprzęgła trzeba strzelić hehe ja to poprostu lubie, juz 4 lata sie bawie

 

panów haterów z tego forum zapraszam do obejrzenia i zostawienia "łapki w dół" ulżyjcie sobie jak inaczej nie możecie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale to nie drift ale poszedłeś lekko uślizgiem, trzeba jeszcze dalej ciągnąć i gładko wyjść z łuku a nie dyndać w środku.

W gwoli ścisłości.

 

wiem kolego, wracałem z pracy zmeczony i glodny i chciałem dojechać bez niespodzianek, zreszta drift tylko nocą jak nikogo na drogach nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę o co taki ból. Kolega ma bmw chce się pobawić, co w tym złego? Ja też się czasami poślizgam jak mnie najdzie ochota i nie ma nikogo do uszkodzenia w pobliżu. Moje opony, mój dyfer i moje paliwo. Ken Block też nie zaczynał od nowiutkiego subaru obklejonego logo monstera. Jak chce się spróbować czegoś nowego w życiu, nie trzeba wydawać na to od razu pięcioletniej pensji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez po deszczu czasem z podporzakowanej bokiem wyjedzam albo w pod poczadkowana wjezdzam palic gumy nigdy nie palilem bo to dizel szkoda kreci sie mniej jak benzyna na obrotach bokiem;)

 

no benzyną najlepiej, opuszczasz szyby, wbijasz bokiem i przy wyjściu do odcięcia :D fuck yeah!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wkręcacie, że wystarczy - do driftu ? Na serii przeniesieniu napędu i zawiasie ?

Co innego sobie czasem na uślizgu wyjść co innego driftować.

Ja nie hejtuje, ale 318ci słaby kloc na serii raczej się nie nadaje do driftu, jedynie jak każda totalna seria poza m3, do uślizgów, wyjść bokiem ale bądźcie poważni - nie do driftu.

Też sobie wyjdę bokiem jak można, nawet na suchym - trudno - moje opony, ale nie nazwę tego driftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.