Skocz do zawartości

F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi


_holek

Rekomendowane odpowiedzi

Umyłem, parę fotek cyknąłem ale okolica nieciekawa więc na razie jeszcze nie wrzucam :wink:

BTW wydaje mi się, że moja chodzi głośniej niż demówka. Nie wiem czy faktycznie tak jest czy wtedy byłem tak podjarany, że tego nie zauważałem. Jak to jest z tymi czterocylindrowcami? Klekoczą? Dzwonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samochodzie wszystko wygląda na małe ;)

 

Bo to jest wersja sport, która ze względu na kolor i obramowanie szyb w satynowanym aluminium ma takie a nie inne boczne wloty powietrza (podobno czarne wyglądałyby koszmarnie) i jest na kołach zimowych, które mi się najbardziej podobały :lol:

 

Albo jest to funkiel nóweczka poskładana z 3 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi sa bardzo ladne, my mamy teraz czarne 18" i tez wydaja sie malutkie.

Co do tych bocznych srebrnych wlotow to moim zdaniem wyglada to slabo, bo z przodu masz czarne, a boczne nie wiem, czy satynowe aluminium, czy jakies takie srebrne? Jak juz cos z tym kombinowales, to mogles brac w kolorze nadwozia, a tak masz lekka choinke:P poza tym masz czarny wydech i czarny pasek na zderzaku z tylu:) trzeba bylo boczne brac shadow line i czarne obudowy lusterek.

Po prostu razi mnie to w oczy, bo wyglada zupelnie inaczej niz u nas:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie było do wyboru: tak jest po prostu fabrycznie skonfigurowane :D

Gdybym brał czarne ramki do szyb to wloty byłyby czarne ale aluminiowe przy tym kolorze warunkują takie wloty. Nie miałem możliwości ingerencji w kolor w tym zakresie. A czarna ramka szyb przy tym kolorze nadwozia wygląda słabo. Ja się już przyzwyczaiłem :lol:

Rozumiem, że Ty do swojego też i dlatego Cię to razi w oczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nie do konca, w konfiguratorze masz czarne - standart - wersja sport, i opcja, w kolorze nadwozia, za 0zl chyba, a aluminiowych tam nie widzialem. Byc moze do satynowanych dodaja srebrne te wloty. A na zywo sa w takim samym kolorze jak ramki wokol szyb?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nie do konca, w konfiguratorze masz czarne - standart - wersja sport, i opcja, w kolorze nadwozia, za 0zl chyba, a aluminiowych tam nie widzialem. Byc moze do satynowanych dodaja srebrne te wloty. A na zywo sa w takim samym kolorze jak ramki wokol szyb?

 

Ależ jest dokładnie tak jak mówisz: do Sport Line są wszędzie czarne. Ale jeżeli bierzesz aluminiowe ramki to boczne wloty zamieniają się z czarnych na srebrne (przynajmniej w tym kolorze). I wloty nie są takie same jak ramka - są właśnie takie jak w Modern Line. Wiem wiem - pokręcenie z pomyleniem ale nie mam na to wpływu. Wybrałem taki a nie inny kolor, więc musiałem brać ramkę aluminiową i wtedy automatycznie zmieniły mi się boczne wloty. BTW całe szczęście, że z przodu mam całe czarne bo te z Modern Line wyglądają według mnie paskudnie :mad2:

 

Mi osobiście bok się podoba i komponuje. To co bym zmienił to zderzak na eMkowy bez tych wielkich czarnych plastików. Ale jak już ustaliliśmy sam zderzak z przodu będzie wyglądał kiepsko no i do tego trzeba na niego wydać 4,5 tysiąca.

 

Zamówiłbym na starcie pakiet M w kolorze czerwonym ale wtedy nie mógłbym mieć ostrzegania o zmianie pasa ruchu, które jest w tym samochodzie genialne. Nie wiem czy to błąd w konfiguratorze czy ograniczenie techniczne (np. w tylnym zderzaku eMkowym nie da zamontować się radarów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja też z niecierpliwością wyczekuję na odbiór F34 to zgadzam sie z _holkiem:

- ten kolor z listwami satynowymi i wlotami srebrnym pasuje elegancko :D

a ponieważ ja mam zamówionego szary mineral i czarne listwy mi sie nie podobają - wygląda to nijako - tak szaro-buro czyli smutno :cry:

dlatego ja chyba dobiorę te listwy coby trochę go rozjaśnić z boku, wloty wtedy pozostaną u mnie czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holek, ktoś Ci walnął ściemę chyba. Sprawdzam sobie konfigurator, wybieram sport, Twój kolor, listwy z aluminium zewnętrzne, ale te wloty powietrza nadal pozostają czarne ;)) I co więcej, można te skrzela wybrać również w kolorze nadwozia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, być może podmienili w salonie, lub pomylili coś w fabryce. A może po prostu tak jest.

Nie zmienia to jednak faktu, że sprawdziłem u niemców, i w ich konfiguratorze również wychodzi na to, że powinny być czarne wloty:

http://images62.fotosik.pl/808/5438f1421d1aeae6m.jpg

 

znalazłem też jakieś ogłoszenie w necie, dla sport line i aluminiowych ramek okiennych ;) ma czarne wloty

http://www.autodb.no/bil/view/1616843#img11301878

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze co kraj to obyczaj...

 

U nas w Sport Line (tylko to sprawdzalem) przy wyborze satynowych ramek wylot na blotniku zostaje czarny, mozna tylko wybrac ew. w kolorze nadwozia.

 

Za to ciekawiej jest z asystentem pasa... bo u nas juz takiego brak :) Jest teraz Driving Assistant i mozna go takze wybrac w M Sportpaket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.