Skocz do zawartości

nierówne zawieszenie z tyłu z prawej strony


Halloween

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zauważyłem że w mojej beti są nierówne odstępy w wysokości (od nadkola do opony), inaczej - w szczeline pomiedzy kołem a nadkolem z lewej strony z tyłu umiem wsadzić 3 palce, z prawej strony tylko 2, dodatkowo z prawej strony koło było minimalnie bardziej "rozchylone" dolną częścią na zewnatrz, pojechalem na stacje diagnostyczna i powiedzieli mi że spręzyna do wymiany, kupiłem, mechanik wymienił okazało się że sprężyna była pęknieta, koło sie wyprostowało lecz teraz zauważyłem że różnica w wysokości jest dalej, ktoś ma jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzedniej tak miałem,ale to była wina źle wspawanej ćwiartki.W tej co mam reraz też minimalnie niżej jest prawa strona.Myślę,że to od wybicia poszczególnych elementów gumowych może być.

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e36 coupe tak mialen kiedys to na forum wyczytalem ze ta roznica jest celowo zrobiona, jak kierowca +80kg wsiada to wtedy sie wyrowna

ile w tym prawdy nie wiem :) nigdy nie sprawdzalen..

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu za zamiane sprężyn wezmą mi 200zł :(

 

tłumacze sobie to tym że teoretycznie bak jest z prawej strony i dlatego tak nisko siedzi :D ale to głupota bo bak nie robiłby różnicy jednego palca, nad lewym kolem umie wsadzić 2-3 palce, nad prawym tylko 1 :( trzeba bedzie znowu wydać pare złoty i podjechac do mechanika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam w e36 prawy tył stał równo a teraz stoi nizej o około 3 cm. wymieniłem sprezyny ,sprawdziłem czy kielich nie wbity, cale wachacze wszystkie opcje sprawdziłem i problemu nie rozwiążałem :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat jest dziwny ... dzisiaj sprawdzam odległość nadkola od koła i ... kurde równo po obu stronach, nie czaje totalnie tego auta ... no i oczywiście nie może byc wszystko idealnie, jeden problem zniknął a pojawił się zupełnie inny a konkretnie zaświeciła mi sie lampka czerwona przedniego lewego światła, na tej ikonce samochodu gdzie są pokazywane otwarte drzwi, już raz ta ikonka zapaliła mi sie jakies 2-3 tyg temu ale zniknęła po zgaszeniu auta i ponownym urochomieniu, tym razem ikonka trzymie się zapalona i raczej nie ma zamiaru przestać świecić, zapala sie jakie 3-4 sekundy po odpaleniu auta dopiero, światła wszystkie świecą bez problemu, dodam że mam ringi od jakiegoś czasu smd które również świecą idealnie

 

kolejna rzecz, po wyłączeniu silnika usłyszałem 4 pipnięcia oddzielone pół sekundowym przerywaniem, co mogły oznaczać ?

 

i jeszcze jedna rzecz, na samym dole w zderzaku przednim, w tych dziurkach na rogach głębiej są umieszone jakieś okrągłe hm... czujniki albo zaslepki czy coś ? od nich leci kabel w góre, co to jest ?! :idea: :shock:

 

doszło pipanie przy przekręceniu kluczyka na pozycję stacyjki zeby wszystkie ikonky sie zapaliły tzn te podstawowe :P pipanie rozumiem przez 3 oddzielone pół sekundowymi sygnały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.