Skocz do zawartości

Usterki fabryczne F15


ViFan1

Rekomendowane odpowiedzi

Niby czym zabłysłem??

Ósme słowo w poście:

przy 19000km

 

 

a gdzie jest napisane kiedy miał taki przebieg data ?? napisane ma "U mnie na pierwszym przeglądzie olejowym przy 19000km"

BALCAMP.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Koledzy, czyli - jesli dobrze rozumiem - asystent jazdy w korku w F15 tak czy tak wymaga ingerencji kierowcy?

Nie jest prawdą, że zawsze trzeba wcisnąć gaz. Samochód rusza samodzielnie z pełnego zatrzymania, o ile zatrzymanie trwało krócej niż 5 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Czy nikt nie zwrócił uwagi na nie „gramatyczne” polecenia w polskiej wersji nawigacji? Mnie irytuje ciągły komunikat, którego prawdopodobnie nie skonsultowali z polskimi użytkownikami, i teraz muszę wysłuchiwać: „zjechać za 50 metrów w prawo”. O ile pierwszy komunikat przed tym ładnie prosi i mówi uprzejmym głosem: „Proszę zjechać za 50 metrów...” co ma sens, o tyle ten drugi w/w jest irytujący. Powinno być: „Zjedź za 50 metrów...” Czy można to gdzieś zgłosić do poprawki? Ktoś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w automapie reagują na sugestie użytkowników.

:cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W moim aucie po 34000 km poleciały zwichrowane tarcze przednie od zachlapaniem woda , poproszę innych o swoje spostrzeżenia w tym temacie . Jak na auto premiom to trochę niepokojące co do zastosowanych materiałów

To normalne prawa fizyki :(. Niestety auto premium nie ma tu nic do rzeczy.

Ceramika, ale wtedy cena by powaliła .... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko, że dziwnym trafem tarcze niektórych producentów się gną a innych nie. Przerabiałem to w Peugeocie. Oryginały nie wytrzymywały 10.000km a po założeniu Brembo (chyba - to było dawno) problem zniknął.

 

Co idzie na fabryczny montaż w X5? Zaciski widziałem, że mam ATE więc tarcze pewnie też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.