Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Emulator nie jest ci potrzebny do wersji natywnej z ruskich stron

ICOM only!!!

Lub mod i bez zadnego emu ista zobaczy icoma ktorego nie ma

 

Co prawda mam już ICOM EMULATOR i już skonfigurowałem z ista native widzi ICOM, ale możesz jaśniej, wyjaśnić jak to zrobić chętnie bym go uruchomił bez vm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moge ale dobrze wiesz ze tego nie zrobie

nie twoj soft ,sciagniety z neta wiec nie pomoge

 

Tomtech, a już myślałem że się zmieniłeś ha ha :D Soft nie jest mój, ale też nie twój i nie tego co modyfikował wiesz kto jest właścicielem, a ten co modyfikował, jak chciał to udostępnił więc o co Ci chodzi.

 

Mod icoma mam i A2 też i już dawno próbowałem i nie widzi nic są tam ustawienia na Vmware, może jak będę miał trochę czasu więcej to sobie wypróbuje różne

możliwości,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety nie :( próbowałem jakiś czas, szukałem i wgrywalem inne pliki z lizenzja z neta ale bez powodzenia i dałem sobie spokój i wgralem Dis :D

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety nie :( próbowałem jakiś czas, szukałem i wgrywalem inne pliki z lizenzja z neta ale bez powodzenia i dałem sobie spokój i wgralem Dis :D

 

A próbowaliście na Windows 8 32bit lub 8.1 32bit , czy tak samo, jest problem z licencją ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mialem dostep tylko do win 8.1 64bit ale sprobuje jeszcze na Viscie. Mam 32 i 64 bitowa to moze troche rozjasnisprawe :)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A procesor przy Viscie 32-bit masz 64 czy 32 bitowy?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja myślę że problemy z instalacją ( z Licencją ) na 32 bit systemach jest spowodowany przez instalacje microsoft net framework jaki masz na Viście ? zainstalowany, nie kiedy nawet niektórzy nie wiedzą że nie jest u nich jeden zainstalowany, tylko mają kilka wersji np wersja 3.5 ma w sobie starsze 2 i 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

I do instalacji Rheingolda na domyślnej ścieżce na 32 bit systemie Windows (ale pewnie na XP sie nie da) trzeba usunąć z Program Files (x86) końcówkę

mówiącą że to 32-bitowa instalacja " (x86) "

 

To że najnowsza wersja microsoft net framework nie jest zawsze najlepsza dowiedziałem się jak na Win 8.1 32bit instalowałem ISTE P 53.5.003 Native zainstalowałem net framework 4.5 a tu przy odpaleniu informacja windows że do poprawnego działania ISTY P native potrzebuje starszej wersji net framework 2 i 3

ISTE P native udało mi się odpalić na win 7 64 bit ale do funkcjonowania ICOM emulatora nie można mieć Ediabasa na windowsie 7 głównym, jest konflikt jak widzi ediabas na wirtualnej maszynie i na głównym systemie, ista po wykryciu ICOM EMULATOR zawiesza się, nie zczytuje samochodu i nie przechodzi do planu aktualizacji sterowników,

Mogłem usunąć EDIABASA (myślałem że pomoże tylko zmiana nazwy ale to nic nie dało) ale wtedy bym stracił Rheingolda i INPE NCS, w takiej sytuacji wgrałem drugiego Windowsa 8.1 PRO jak drugi system na jednym komputerze, trzeba mieć dwie partycje C i D aby taka instalacja była możliwa, (można zmniejszyć jeden wolumin C i utworzyć z niego nowa partycję ale tylko wtedy gdy jest mniej niż 4 partycje podstawowe) minusem jest to że Windows 8.1 32 bit widzi tylko 3.2 GB RAM, Zmieniłem też lokalizacje folderu apps z ISTĄ z D na C, ale jak mówił kolega Kris do funkcjonowania jest potrzebny zawsze dysk D, może być mały ale być musi, jak ma ktoś kłopoty z odpaleniem to niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najnowsza nie zawsze najlepsza chyba że masz auto z 2014 roku, a chyba najbardziej stabilna i daje najmniej problemów wersja ISTY Rheingolda 3.41 o ile masz system windows 64 bit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Din76, mam ten sam kłopot z Istą P. Dopóki nie zainstalowałem przygotowanego specjalnie pod Istę P ediabas_7.3.0.msi, Rheingold i pakiet Standardtools śmiagały bez zarzutu, ale Ista P mimo wykrywania klona Icoma nie łączyła się z autem. Teraz Ista P śmiga, a Pakiet Inpy nie działa. Mam dwa laptopy, na jednym jest Ista P, a na drugim reszta softu BMW. Jednak docelowo chciałem mieć cały soft do BMW na specjalnie do tego celu zakupionym Lenovo T410. A może przygotować sobie zmienione pod Istę P pliki z Ediabasa i podmieniać je tylko na czas programowania auta ? Średnio uśmiecha mi się stawianie drugiego systemu.
Artekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego, co prawda tyczy się Rheingold 3.43 ale może pomóc w starszej wersji

 

- To remove the popup "USAGE NOTES" in line after faile ISTAGUI.exe.config

add

 

Udało się komuś usunąć wyskakiwanie tej notki? U mnie w ISTAGUI.exe.config nie ma takiej linijki:

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Din76, mam ten sam kłopot z Istą P. Dopóki nie zainstalowałem przygotowanego specjalnie pod Istę P ediabas_7.3.0.msi, Rheingold i pakiet Standardtools śmiagały bez zarzutu, ale Ista P mimo wykrywania klona Icoma nie łączyła się z autem. Teraz Ista P śmiga, a Pakiet Inpy nie działa. Mam dwa laptopy, na jednym jest Ista P, a na drugim reszta softu BMW. Jednak docelowo chciałem mieć cały soft do BMW na specjalnie do tego celu zakupionym Lenovo T410. A może przygotować sobie zmienione pod Istę P pliki z Ediabasa i podmieniać je tylko na czas programowania auta ? Średnio uśmiecha mi się stawianie drugiego systemu.

 

Żeby ista P z icom emulatora chodziła musisz też usunąć wszystko ze zmiennych środowiskowych nie może być ediabasa, ja też zmieniałem nazwy nic nie daje, dlatego

zainstalowałem drugiego windowsa i na nim vmware i icom emu z VM ,to jak dwa komputery w jednym, mimo że mam z obydwu dostęp do wszystkich plików .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba poczekam, aż icomy stanieją, albo wersja natywna emulatora się pojawi :) swoje auto mam podniesione do ostatniego I-level, więc istap trochę tak dla sportu już. Pojedynczy ster, gdy jakiś nowszy soft się pojawi można zawsze WinKFP ogarnąć, choć z takimi starociami jak E60 pewnie już BMW dało sobie spokój. Tak czy inaczej poza kłopotami opisanymi wyżej wszystko śmiga na dwóch kompach z Win7 64bit.
Artekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zawsze możesz powrócić do starszej wersji ISTA P na Vmware nie ma aż takiej wielkiej różnicy jak native i tak musisz ponownie uruchamiać komputer, ja mam dużo programów na win 7 64bit wiec uruchamianie trochę systemu trwało na drugim windows 8.1 32bit mam tylko ISTE P native i Vmware więc dużo szybciej zwłaszcza że mogę wyłączyć antywirusa co znacznie przyspiesza rozruch, ale mimo to i tak trochę trwa, szczerze to po początkowej ekscytacji, czekam na to że w końcu będzie dostępna ISPI NEXT (jak na raze ceny od 500$) ISTA P 53.5 chodzi na niej już więc tylko zainstaluje ISPI

zainstaluj BMW+ISIDR2+ISTA-D Rheingold 3.42+ISTA-P+2.52.3VMware i icom emulator REV B na drugiej maszynie i masz to samo tylko trochę wolniej, ale po uruchomieniu chodzą podobnie Iste P 2.52.3 można w pełni edytować po Vmware dodawać pliki i usuwać nawet język Polski można bez problemów ustawić.

 

Raczej icom emulator native nie będzie nie można będzie go tak zabezpieczyć tak jak na vmware, a robią emulator głównie dla kasy wiec na vmware im bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualizacji auta nie zrobisz ista rheingold-em.

Potrzebujesz do serii E ista-p lub winkfp.

Dobrze byłoby mieć jeszcze icom-a

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.