Skocz do zawartości

BMW Rheingold


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

napisałem "(...)będzie dostępny z ISPI Next". Nie ma to nic wspólnego z wersja ista/d czy /p.

Na dzień dzisiejszy, żaden ASO w PL nie ma jeszcze ISPI Next. Migracja zaczęła się na zachodzie i w dokumentacji jest wyszczególniony pakiet językowy PL wraz z jego numerem, czego w starym ISPI nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
napisałem "(...)będzie dostępny z ISPI Next". Nie ma to nic wspólnego z wersja ista/d czy /p.

Na dzień dzisiejszy, żaden ASO w PL nie ma jeszcze ISPI Next. Migracja zaczęła się na zachodzie i w dokumentacji jest wyszczególniony pakiet językowy PL wraz z jego numerem, czego w starym ISPI nie było.

No wlasnie to ze bedzie to kazdy wie koles pytal o jezyk polski do wersji 3.4x i dlatego odpisalem, ze nie ma. Czytaj kolego ze zrozumieniem i odpiero odpisuj.

Tomtech jak nie masz nic konkretnego do napisania w danym temacie to nie pisz.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale co ty im tu tlumaczysz jak oni nie wiedza o czym mowisz :D soft ktory praktycNie sam sie stawia na kazdym systemie metoda kopuj wklej a tu kilka stron ze nie dziala :lol:

Kolego wszystkowiedzący, jak nie wiemy to zawsze możemy wpisać w google i zobaczyć co to jest ISPI NEXT

proszę tutaj pisze http://germanydiag.com/bmw_rheingold_ispi_next_isis.html

a tu tłumaczenie http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://germanydiag.com/bmw_rheingold_ispi_next_isis.html&prev=/search%3Fq%3Dbmw%2BISPI%2BNext%26newwindow%3D1

 

A jak byś chciał wiedzieć to ja instalowałem ISTE RHEINGOLD 3.41 i nic nie kopiowałem, tylko instalowałem, co prawda było to banalnie proste, (może nie tak jak powinno się orginalnie wgrywać z pomocą ISIS lub ISPI NEXT) a kopiuje się i wkleja ISTE RHEINGOLD 3.42 na miejsce 3.41. Instalacja na WIN7 i Win 8 64bit jest bezproblemowa ale na XP są już problemy i po to tu piszemy, jak tyle wiesz to napisz jak??

A teraz pytanie dlaczego kolega Nerwus, nie ma nas informować,przecież przez prawie 2000 postów tylko to robi, po to jest to forum, aby dzielić się wiedzą , a nie się wymądrzać, nic ciekawego nie wnosząc :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
napisałem "(...)będzie dostępny z ISPI Next". Nie ma to nic wspólnego z wersja ista/d czy /p.

Na dzień dzisiejszy, żaden ASO w PL nie ma jeszcze ISPI Next. Migracja zaczęła się na zachodzie i w dokumentacji jest wyszczególniony pakiet językowy PL wraz z jego numerem, czego w starym ISPI nie było.

No wlasnie to ze bedzie to kazdy wie koles pytal o jezyk polski do wersji 3.4x i dlatego odpisalem, ze nie ma. Czytaj kolego ze zrozumieniem i odpiero odpisuj.

Tomtech jak nie masz nic konkretnego do napisania w danym temacie to nie pisz.

 

Brak Ci podstawowej wiedzy na temat softu BMW a udajesz znawce. Napisze Ci jak dziecku, tak do ISTA /d 3.4x jest PL ale nie na torencie i nie dla dzieci Neostrady.

Tak samo jak jest ISTA /p 3.x.x a nie 2.x.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem "(...)będzie dostępny z ISPI Next". Nie ma to nic wspólnego z wersja ista/d czy /p.

Na dzień dzisiejszy, żaden ASO w PL nie ma jeszcze ISPI Next. Migracja zaczęła się na zachodzie i w dokumentacji jest wyszczególniony pakiet językowy PL wraz z jego numerem, czego w starym ISPI nie było.

No wlasnie to ze bedzie to kazdy wie koles pytal o jezyk polski do wersji 3.4x i dlatego odpisalem, ze nie ma. Czytaj kolego ze zrozumieniem i odpiero odpisuj.

Tomtech jak nie masz nic konkretnego do napisania w danym temacie to nie pisz.

 

A gdzie to jest napisane w regulamine ze mam pisac tylko konkrety?

Ze zrozumieniem to ty masz problemy

 

Mi wszytko lata jak nalezy i jest to prosta instalacja

I nie tylko rheingold ale tez ista p chodzi na win 7 i 8 odpalam sobie ja jak kazdy inny soft z ikonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
napisałem "(...)będzie dostępny z ISPI Next". Nie ma to nic wspólnego z wersja ista/d czy /p.

Na dzień dzisiejszy, żaden ASO w PL nie ma jeszcze ISPI Next. Migracja zaczęła się na zachodzie i w dokumentacji jest wyszczególniony pakiet językowy PL wraz z jego numerem, czego w starym ISPI nie było.

No wlasnie to ze bedzie to kazdy wie koles pytal o jezyk polski do wersji 3.4x i dlatego odpisalem, ze nie ma. Czytaj kolego ze zrozumieniem i odpiero odpisuj.

Tomtech jak nie masz nic konkretnego do napisania w danym temacie to nie pisz.

 

A gdzie to jest napisane w regulamine ze mam pisac tylko konkrety?

Ze zrozumieniem to ty masz problemy

 

Mi wszytko lata jak nalezy i jest to prosta instalacja

I nie tylko rheingold ale tez ista p chodzi na win 7 i 8 odpalam sobie ja jak kazdy inny soft z ikonki

 

To się może pochwalisz jak zainstalowałeś ISTE P bez Vmware, czy działa na OBD tak samo jak Rheingold? ,

czy tylko będziesz jak dzieciak który chwali się "mam lizaka, a wam nie dam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W temacie obsługi innych interfejsów nie ma nad czym pracować. WSM odszedł do lamusa i tyle.

Jak ktoś ma Fxx to można mówić o realnych korzyściach z korzystania z ISTA na tanim kablu. ICOM to podstawa w nowożytnych Exx.

 

Przestańcie mówić na sama /d Rheingold. Ista /p tez jest Rheingold. Instalacja to żaden problem, BMW zrobiło goły instalator msi. Kwestia złamania zabezpieczeń aby po instalacji ruszyło na "gołym kompie".

Oczywiście mowie o 3.52.5 a nie o 2.52.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie ale ista/P w wersji 3.xx jeszcze nie dziala

A 2.52.5 mi chodzi na 7 i 8 i to bardzo dobrze i tak samo bedzie chodzic 3.xx roznicy wielkiej nie bedzie bo sam klient sie nie zmienil czyli system ista/P jest ten sam w 3.xx

I na dnich puszczam wersje z kablem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj nie o to chodzi mowie ze soft jest nie dostepny jak narazie tzn jest ale nie dziala po za bmw a nam tu chodzi o soft ktory juz jest bo to co bedzie czyli ispi next to kazdy wie a ispi next nie bedzie sie roznil praktycznie niczym bo system istaP sie nie zmienil i wyraznie o tym mowi bmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak zgadza sie ale ista/P w wersji 3.xx jeszcze nie dziala

A 2.52.5 mi chodzi na 7 i 8 i to bardzo dobrze i tak samo bedzie chodzic 3.xx roznicy wielkiej nie bedzie bo sam klient sie nie zmienil czyli system ista/P jest ten sam w 3.xx

I na dnich puszczam wersje z kablem

 

Ale puszczasz, do sieci do ściągnięcia, czy będziesz sprzedawać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie ale ista/P w wersji 3.xx jeszcze nie dziala

A 2.52.5 mi chodzi na 7 i 8 i to bardzo dobrze i tak samo bedzie chodzic 3.xx roznicy wielkiej nie bedzie bo sam klient sie nie zmienil czyli system ista/P jest ten sam w 3.xx

I na dnich puszczam wersje z kablem

 

Ale puszczasz, do sieci do ściągnięcia, czy będziesz sprzedawać???

 

Nic nie puszczam ani nie sprzedaje to jest nielegalne :D :D 2.53 gotowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak zgadza sie ale ista/P w wersji 3.xx jeszcze nie dziala

A 2.52.5 mi chodzi na 7 i 8 i to bardzo dobrze i tak samo bedzie chodzic 3.xx roznicy wielkiej nie bedzie bo sam klient sie nie zmienil czyli system ista/P jest ten sam w 3.xx

I na dnich puszczam wersje z kablem

 

Ale puszczasz, do sieci do ściągnięcia, czy będziesz sprzedawać???

 

Nic nie puszczam ani nie sprzedaje to jest nielegalne :D :D 2.53 gotowa

 

To inaczej, czy będzie można obejrzeć te pliki w celach edukacyjnych, jak to wszyscy piszą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jednak z przykrością stwierdzam, że miałem racje, tylko chciałeś się pochwalić, zaimponować na forum aby, pokazać że masz coś czego inni nie mają, absolutnie nic do dyskusji nie wniosłeś, (a masz prawo jazdy już, czy jeszcze nie???) żadnego dowodu, pokaż jakiś film chociaż, aby nie stracić twarzy, jak pracuje ISTA P na OBD bez Vmware, nawet jednej informacji jak skopiowałeś baze ORCALE i przeniosłeś ją na Windows bez VM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ha, Ha, chciałem Cię pociągnąć za język, też grzebie i szukam informacji, jest ich tak nie wiele że na razie dałem sobie spokój, ale myślałem że coś podpowiesz to bym wrócił do tematu, choć co prawda programować przez OBD, można Winkfpt (oprócz tych na MOST) i kodować NCS wszystkie EXX , a do serii FXX to mam Esys, token sobie zrobiłem na 20lat, udostępniłem token (na krótki okres) za darmo, ale zainteresowanie prawie żadne, właściciele FXX to w Polsce jeżdżą tylko do serwisu,

ICOM nie mam, jak na razie nie jest mi potrzebny, jak bym na tym zarabiał to pewnie bym zainwestował, a dla mnie to takie hobby, w moim wieku muszę rozwijać szare komórki, aby na starość więcej zostało :lol:

 

Widziałem film na youtube, Ista P też bez Vmware, uruchamiał ją, ikonką prosto z pulpitu, trochę się zastanawiam jak bez emulatora udało Ci się połączyć z Istą, choć kolega Nerwus twierdził że ISTA P chodzi ze wszystkim, blokuje dostęp do niej tylko WSM, I jak nie kopiowałeś bazy z ISTĄ to skąd wziąłeś pliki instalacyjne ?

Szukałem w Internecie, nic oprócz całych maszyn na Vm, przynajmniej napisz czy próbowałeś programować, bo kodowanie to i tak wolałbym NCS, jest tak szybki, a używając Coding Tool zamiast NCSDUMMY jest też wygodny, tylko nie ma przy kodowaniu opisu.

 

A i zastanawia mnie czy Ista Rheingold bez Vm musi być na dysku C:\ czy można ja zainstalować na drugiej partycji D:\ jak bym miał zainstalować Iste P ok 70GB (dzięki koledze Nerwus wiemy ze to też Ista rheingold, ale jakoś wygodnie wymieniać informacje używając sformułowania ISTA P ) to by mi dysku C zabrakło, sam Windows 7 64bit rozrósł mi się do 26GB (na C mam tylko 100GB)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Możesz zainstalować dowolnie. Pilnuj zmiennych w ISTAGUI.exe.config jest w TesterGUI\bin\Release katalogu.

 

Wyszła Ista /d 3.44, czekamy kto pierwszy udostępni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Na ruskich stronach jest już Rheingold 3.44 i można zrobić sobie menu po polsku..

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4779958

Menu po polsku to możesz sobie zrobić w każdej wersji a nie tylko w 3.44 ...

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.