Skocz do zawartości

Kto ma największy przebieg?


Vinc3ntV3ga

Rekomendowane odpowiedzi

... pierwsze i na 100% nie ostatnie moje BMW. Poza tym Ty raczej pytasz o 320d, a ja pisze o 328i :)

Ha, ja mam tak samo. Nie dość że to pierwsze BMW to na dodatek pierwszy diesel, do tej pory zawsze śmigałem na benzynie. Myślę że kolejne auto to albo 330d albo 328i jeśli jeszcze UE nie zablokuje produkcjii aut z prawdziwymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolega ma jakiś nietrafiony egzemplarz ......

...... i opony również

już sam nie wiem może ten typ tak ma ale napewno z tym autem jest coś nie tak

 

Damian na sto % masz po prostu jakiś wadliwy egzemplarz. Przecież to się zdarza. To są tylko urządzenia mechaniczno-elektroniczne na dodatek dosyć skomplikowane. BMki to naprawdę dobre auta. Trafiłeś na wadliwe auto. F30 mimo pewnych uchybień jakościowych jak na pojazd za tą cenę i tak jest to o wiele lepsza furka niż wszelkiego rodzaju Insignie tudzież Avensisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Ja bym nie przesadzał z tymi autami premium w korporacjach. Przeglądałem pierwszą 50tkę aut flotowych w roku 2011 i nie odnalazłem Audi ani BMW.

 

U mnie w firmie są A4'ki i F25'tki na stanowiskach handlowych i kierowniczych - do wyboru. Dla wyższego managementu są F10, A6, A8 i F01. Handlowcy miewaja przebiegi do 120 tys czyli do limitu leasing'u. Robią te przebiegi w 3-4 lata. Trudno powiedziec czy sa i jakie problemy z tymi autami przy takich przebiegach. Samochody sa serwisowane regularnie w ASO i nikt nie zwraca uwagi co i za ile trzeba zrobic ;)

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.