Skocz do zawartości

E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76


Nightsabes777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mercedes brzmi jak muscle car, wg mnie nie ma co porównywać z m3, ale to kwestia gustu .

Dziwi mnie natomiast to, że facet chce zamienić takią maszyną za ropniaka :mrgreen:

Wiem, że Twoje auto jest dopieszczone i mocne, jednak nie zamieniłbym nigdy v8 na r6 diesla

Może tamten merc coś mu niedomaga, że chce się zamienić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Mercedes brzmi jak muscle car, wg mnie nie ma co porównywać z m3, ale to kwestia gustu .

Dziwi mnie natomiast to, że facet chce zamienić takią maszyną za ropniaka :mrgreen:

Wiem, że Twoje auto jest dopieszczone i mocne, jednak nie zamieniłbym nigdy v8 na r6 diesla

Może tamten merc coś mu niedomaga, że chce się zamienić :roll:

 

zgadzam sie z przedmówcą, warto by dobrze "prześwietlić" merca i dobrze zastanowic, u siebie wiesz co masz a tu? NO I NA PEWNO wnetrze twojego BMW 100 razy ładniejsze...

 

mam gościa pracujacego w ASO merca (mechanika), jak coś to daj znac na PW, za darmo nie przyjedzie, ale moze spr. historię serwisową...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co z tym począć.

Gość chce 10tys dopłaty a oficjalna wersja jest taka, że dużo jeździ i potrzebuje czegoś oszczędniejszego a ostatnio wyczytał, że stosunek mocy do oszczędności 335d ma rewelacyjny.

Facet brzmi wiarygodnie ale życie mnie już nauczyło, że nawet za najmilszym głosem może skrywać się oszust dlatego trzeba by sprawdzić samochód dokładnie ;)

Samochód brzmi rewelacyjnie - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wygląda też pięknie.

Ale to spalanie...

Sporo dzisiaj poczytałem i C63 AMG okazuje sie być jednym z rekordzistów w kwestii żłopania benzyny.

W mieście ponad 20L a na pełnym baku 180 mil czyli niecałe 300km... :shock:

 

Ciężki orzech do zgryzienia :roll:

Coś czuję, że mimo wszystko zaproszę go na wizytę :twisted:

 

Jeżeli moglibyście go sprawdzić po VINie to byłbym wdzieczny.

VIN: wdd2040771f264716

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ze bedzie palił 20 w mieście to chyba nie jest niespodzianka?

V8 trzeba czymś zalać, każde bedzie tak paliło. Chyba ze będziecie muskać gaz, ale to chyb nie po to kupuje sie tego typu auta :)

 

To ze auto powinieneś jeszcze sprawdzic to wogole oczywista o oczywistosc :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ja bym nie zamieniał się, tylko zrobił kilka modyfikacji w twoim silniku i podejrzewam że wciągnął byś tego CLS-a :D Wiem że nie o to się rozchodzi ale tylko takie przemyślenia :D

Wiadomo że to twoja decyzja ale zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego chcesz sprzedać to auto, czyżby już Ci się znudziło? Ja jakbym miał takie E92 to już bym o niczym innym nie myślał, tylko śmigał ale może ja już jestem stary i się nie znam.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C63 amg też można podciągnąć założyć pakiet Carlssona i wyciągnąć 600km i 700Nm i to wtedy ty będziesz wciągał wszystko co się rusza :twisted: I to wszystko z wolnossącej benzyny o pojemności 6.2 :wink: Ale nie o to chodzi. Jeżeli chciałbyś tego typu auto to najlepszym rozwiązaniem jest poszukać fajny egzemplarz na w własną rękę a nie zamieniać się z kimkolwiek. Chyba, że rozważasz propozycję, którą otrzymałeś - porządna inspekcja w ASO MB. Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasuje z siedzeniami. Na zdjęciach boczek prawego siedzenia jest zdecydowanie bardziej zużyty od siedzenia kierowcy. Może zmieniał siedzenia, może deske na europejską a może nic, ale warto na to zwrócić uwagę. Nie zamieniłbym się, bo coś mi nie pasuje w tym egzamplarzu, trochę pachnie handlarzem. Swoje auto masz pewne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na 100% to handlarz... oni zawsze kupują najdroższe egzemplarze danego modelu... :duh: Mnie te silniki AMG od zawsze bardzo pasują. Ja bym się sekundy nie zastanawiał. Ale to ty musisz zdecydować, czy chcesz wejść na kolejny poziom motoryzacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym auto bylo dobre ja bym sie zamienil

uwazal bym tylko bo:

- to jeden z najtanszych modeli...

- jesli czytales o C63 to pewnie czytales co sie dzieje z przedliftowymi silnikami powyzej 100k km...

- w srodku wyglada jak trumna... ;) - ale to moze po prostu takie zdjecia.

 

spalanie tez nie jest jakies wybitnie duze, jest bardzo podobne do M3 E92, jak jezdzisz normalnie to zamkniesz sie w malokorkowym miescie 12/15 litrow a w trasie jak masz cierpliwosc to i nawet ponizej 10l (srednio 12).

 

 

Have Fun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kupiona w PL salonie i faktycznie bezwypadek.

Jest spora szansa, że ta sztuka miała silnik wymieniony na nowy.

Ale czekam na potwierdzenie od znajomego z ASO.

Gość się przypalił na moją e92 dosyć mocno ale dzisiaj trochę podpytałem i kiedy usłyszałem cenę nowej tarczy hamulcowej w ASO Mercedesa to mało co z butów nie wyskoczyłem.

5000 zł za jedną :shock:

A zamienniki do AMG nie występują co mnie w ogóle nie dziwi.

Raczej nie będzie mnie stać na utrzymanie takiego potwora...

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem co będę Ci życzyć na święta :D

 

Tak jak wszystkim !!! Wygranej w Euromiilion i nocy (i to kilku) z EWA GREEN !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
To już wiem co będę Ci życzyć na święta :D

 

Tak jak wszystkim !!! Wygranej w Euromiilion i nocy (i to kilku) z EWA GREEN !

 

podbijam Ewa Green :twisted:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kupiona w PL salonie i faktycznie bezwypadek.

Jest spora szansa, że ta sztuka miała silnik wymieniony na nowy.

Ale czekam na potwierdzenie od znajomego z ASO.

Gość się przypalił na moją e92 dosyć mocno ale dzisiaj trochę podpytałem i kiedy usłyszałem cenę nowej tarczy hamulcowej w ASO Mercedesa to mało co z butów nie wyskoczyłem.

5000 zł za jedną :shock:

A zamienniki do AMG nie występują co mnie w ogóle nie dziwi.

Raczej nie będzie mnie stać na utrzymanie takiego potwora...

 

 

Ta na szybko wychodzi że jednak jakieś zamienniki są, w cenie zupełnie normalnej:

 

http://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa,mercedes-benz,klasa-c-w204-od-2007-01,c-63-amg-204-077-457km,74-6224-26571-100032-0-86-400366020.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem jednak są zamienniki!

Cholera. To jest jedna z najcięższych decyzji w moim życiu :roll:

Chyba spotkam się z gościem we Wrocławiu w następnym tygodniu bo dzwoni do mnie codziennie. Trzeba sprawdzic to jego AMG w ASO. Ale jak pomyślę, że mialbym się rozstac z moją to aż mi się płakać chce.

Temat w toku.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.