Skocz do zawartości

POLSKIE MENU F10 F11


SIOOPSS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolege po fachu :wink:

 

Pytałem, bo u mnie działa wszystko, co powinno (i wymienione jest na wspomnianej liście). Maili, smsów nie lubię czytać na wyświetlaczu auta, więc tego wcale mi nie brakuje :cool2:

 

U mnie na najnowszej wersji softu iOS7 działa bez zarzutu do normalnego codziennego użytku przez BT, tj. telefon, skajp, muzyka (Spotify). BMW jakis czas temu zapierało się, że nie będę integrować sie z ajfonami, jak inne marki (Siri cy interfejs iOS streamowany na wyświetlaczu samochodu), teraz zaczynają zmieniać zdanie, bo widzą że jednak trochę klientów tego sprzętu używa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Po prostu sprzedaż BMW w USA tak wzrosła, że sprzedają tam obecnie więcej samochodów niż w całej Europie dlatego prędzej będą wspierali jabłecznika niż inne firmy. :) Mój telefon na przykład ładnie współpracuje z E60, wczytuje całą książkę itd. a w F10 i F30 już nie, pojawiają się same numery tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege po fachu :wink:

 

Pytałem, bo u mnie działa wszystko, co powinno (i wymienione jest na wspomnianej liście). Maili, smsów nie lubię czytać na wyświetlaczu auta, więc tego wcale mi nie brakuje :cool2:

 

U mnie na najnowszej wersji softu iOS7 działa bez zarzutu do normalnego codziennego użytku przez BT, tj. telefon, skajp, muzyka (Spotify). BMW jakis czas temu zapierało się, że nie będę integrować sie z ajfonami, jak inne marki (Siri cy interfejs iOS streamowany na wyświetlaczu samochodu), teraz zaczynają zmieniać zdanie, bo widzą że jednak trochę klientów tego sprzętu używa :)

 

Którą wersję softu masz na pokładzie ? Bo zrobię downgrade'a :mrgreen:

 

Mam auto maksymalnie zaktualizowane na dzień odbioru czyli 30.10. Wiem od innych znajomych z F10 że na starszych wersjach softu pokładoweto mają poprawnie zintegrowane iPhone'y z kompletem funkcji. Nie sądzę aby była to kwestia telefonu chociaż 5S odrobinę zmienił w specyfikacji ale w to się jeszcze nie wgryzałem :mad2:

 

Jak przystało na zawodowca z IT zacznę czytać dokumentację po 5 dniach walki :mad2: :duh: :mad2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sprzedaż BMW w USA tak wzrosła, że sprzedają tam obecnie więcej samochodów niż w całej Europie dlatego prędzej będą wspierali jabłecznika niż inne firmy. :) Mój telefon na przykład ładnie współpracuje z E60, wczytuje całą książkę itd. a w F10 i F30 już nie, pojawiają się same numery tylko.

 

Książka telefoniczna, wyszukiwanie, automatyczne aktualizacje nowych wpisów itp działają baz zarzutu. Nawet nie wyobrażam sobie tak dobrego zestawu aby podstaw nie obsłużył. Myślałem o odrobinie biura w korku. Na szczeście pokładowy SIM nadrabia ale ma dość ograniczony zakres możliwości.

 

Poczekam na zapowiadanego update'a. Jeśli nie pomoże to ..... chyba się postaram :mrgreen:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege po fachu :wink:

 

Hejka Zodiac :D

 

Gdy się rozejrzę wśród znajomych z IT odnoszę wrażenie że F10, F11 lub F30 to standardowy dodatek do iPhone'a, MacBook'a i innych atrybutów kumpli z branży :cool2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja, z racji tego, że nie lubię i nie używam smartphone'ów, mam ostatniego sensownego samsungowego slider'a i modlę się żeby się nie zepsuł. :) Podejrzewam, że BMW po prostu nie zakłada, że nabywcy nowych modeli, nie używają najnowszych modeli telefonów i dla garstki "zacofanych" nie będzie rozszerzał softu o wspieranie zabytków. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Wracając do tematu: dziś w salonie krzyknęła sobie 1.700zl za wgranie języka PL. Na Allegro taka usługa jest wyceniana na 400-500zl. Czy Waszym zdaniem jest sens płacić 4x więcej w ASO? Czy ktoś korzystał z takiej usługi poza ASO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie zmiany języka w F10 rocznik 2010 - z góry przepraszam jeśli jest głupie.

Czy po zmianie języka ( raczej korzystając z usług oferowanych na internecie, cena w ASO jest niedorzeczna ), zmienia się również język na wyświetlaczu pomiędzy zegarami?

 

Pozdrawiam,

JM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to rocznik 2010 to być może trzeba będzie załadować nowy soft do Nawigacji, więc cena rosnie i czas również, bo robiąc to przez Ispa aktualizujesz cały samochód.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A czy któryś z kolegów mógłby mnie pokierować jak się zmienia język w F11? Aktualnie mam język flamandzki lub holenderski ( w sumie to nie jestem w stanie tego rozpoznać).

 

Potrzebował bym jakiś wskazówek jak po kolei wejść w zmianę języka.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam F10 2012 z Usa.

W menu do wyboru tylko 3 języki (oczywiście bez PL).

 

Co muszę zrobić, aby mieć język polski? Wystarczy jakaś aktualizacja softu (jeśli tak, to w jaki sposób? usb?) Czy jest to grubsza sprawa i koszt?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Trzeba zakodować, 5 min roboty, ale musi być ktoś kto wie jak, ma kabel i soft. Zapytaj w dziale Polecane warsztaty czy ktoś jest w twoim mieście.

Witam może wyślesz na PW co trzeba zrobić esys czy ista ?

Esys.

Ustawiasz languange 1 , 2 lub 3 Polish i jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego. W Fxx język polski jest już wgrany do auta. Trzeba go tylko zakodować. Nie wiem jak ASO może za to krzyczeć taką kasę. To jest jakaś paranoja.


Skąd jesteś?

Kolego możesz podpowiedzieć na PW jak to ogarnąć i czym

Pozdrawiam i dziękuje

To nie jest tak usiąść i kliknąć. Wszystko jest opisne już na forum i w internecie.


Jeśli nie wiesz jak to zrobić, a nie chcesz się tym zajmować, to jedź do kogoś i zapłać 50zł, bo jak namieszasz to koszty będą dużo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć mam problem. F10 przedlift z CIC z 2010r. Dodawałem nowe VO do CIC. Po dodatniu VO niestety zniknął mi język polski (wcześniej był) nic oprócz VO nowego nie dodawałem.


Wrzucając nowe fdl dla CIC aby był w ustawieniach języka język polski, w ustawieniach się pojawia natomiast klikając na ikonkę niestety nic się nie dziele. Zmiana języka na inne jest możliwa natomiast na polski nie zmienia. Auto pochodzi z USA, francuski, hiszpański angielski działa. Polski niestety nie


Ktoś mi umie wytłumaczyć o co chodzi i czemu po dodaniu nowego VO nagle dziwnym cudem nie ma już polskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.