Skocz do zawartości

POLSKIE MENU F10 F11


SIOOPSS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wchodzisz w ustawienia, język i zmieniasz na polski. Od rocznika produkcji zależy też, czy w ogóle jest taka możliwość. Z tego co pamiętam, to chyba od 11/2011 można, ale piszę to z pamięci i mogę się mylić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Bywa tak tak że nie ma PL na liście dostępnych języków.

Napisz skąd jesteś.

 

 

zgadza sie, w zależności od pakietu jezykowego jaki jest zakodowany, ale we wszystkich modelach F serii można dograć menu polskie oraz lektora,

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam pytanie troszkę innego typu, ale nie chcę zakładać kolejnego wątku...siedziałem ostatnio w F10, która miała już nowe menu i włączając radio to oprócz wiadomości z RDS, wyświetlane są dodatkowo jeszcze inne informacje nadawane przez stacje radiową, a pytanie brzmi czy w starszej wersji jest też taka możliwość, czy wyświetlają się tylko wiadomości w prawym górnym rogu z RDS??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w górnej części ekranu są informacje z danej stacji radiowej czyli np. aktualna muza, wykonawca, prowadzony wywiad itp.... W dolnej części mam informacje/news'y z serwisów informacyjnych. W sumie "na dolnym pasku" dość sporo tego leci i w zasadzie nie trzeba słuchać wiadomości.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w górnej części ekranu są informacje z danej stacji radiowej czyli np. aktualna muza, wykonawca, prowadzony wywiad itp.... W dolnej części mam informacje/news'y z serwisów informacyjnych. W sumie "na dolnym pasku" dość sporo tego leci i w zasadzie nie trzeba słuchać wiadomości.

A czy ktoś się orientuje czy w F30 też jest taka funkcjonalność???

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka i czy jest różnica w monitorze i oprogramowaniu pomiędzy F10 i F30. Logika nakazywałaby sądzić że zestawy professional są takie same ... :?:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się w BMW że w połowie grudnia będzie dostępna aktualizacja softu. Nie wiem co jeszcze poprawi oprócz integracji z najnowszym softem na iPhone'y o co akurat pytalem. Zostalem jednak poinformowany iż aktualizacja będzie "szersza" cokolwiek to oznacza :D

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się w BMW że w połowie grudnia będzie dostępna aktualizacja softu. Nie wiem co jeszcze poprawi oprócz integracji z najnowszym softem na iPhone'y o co akurat pytalem. Zostalem jednak poinformowany iż aktualizacja będzie "szersza" cokolwiek to oznacza :D

 

A jaki jest problem z integracją z aktualnym ajfonem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny soft na pokładzie nie wspiera IOS7. Przynajmniej takie info uzyskałem od BMW gdy zgłosiłem problem z kilkoma funkcjonalnościanmi któremsą dostępne przy IOS6 i starszych. Zreszta można wejść na stronke i sprawdzić kompatybilność telefonów i dostępne funkcje.

Poprawka która będzie dostępna za max 2 tyg zapewnia poprawne funkcjonowanie z IOS7. Tzn wszystkie funkcje będą działać poprawnie przewidziane przy integracji z iPhone'em.

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na strone bmw.com/bluetooth , wpisujesz końcówke VIN'u, wybierasz telefon i w przypadku iPhone'a podawany jest IOS7 (chyba 7.0.2) jako wykładnia dostępnych funkcji. Gdy zamawiałem auto było odniesienie do IOS6 i wiekszość funkcji była dostępna. Teraz większość ma czerwony krzyżyk :mrgreen: Wg infolinii BMW nowy soft uruchomi wszystkie braki również na IOS7. Ja w sumie nie mam z tym dużego problemu gdyż wiele funkcjonalności mam z ConnectedDriveAdvanced i z pokładowego SIM'a ale np. nie mogę na wyświetlacz pokładowy zaciągać sms'ów z telefonu i innych funkcji Office które związane są z integracją z telefonem.

 

A swoją drogą jako informatyk z 15 letnim stażem nie byłbym sobą gdybym nie przyjrzał się oprogramowaniu pokładowemu z odrobinę innej strony :D Wierzcie mi ....pewne funkcje mogłyby działać :mad2:

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" (Albert Einstein)

"Zawsze się starałem, żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" (Mark Twain)

"Lubię walczyć z silniejszymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.