Skocz do zawartości

e60 tylne lampy led chinskie jak poliftowe do przedlifta


stritfajter

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie chcial bym zakupic cos takiego

http://allegro.pl/lampy-tylne-bmw-5-e60-03-07-led-diodowe-m5-cb-i2810244410.html

da sie wogole to jakos zamontowac do przed lifta??? bedzie potrzebny modul?? bedzie wygladac mniej wiecej podobnie jak lampy poliftowe chodzi o te swiecace kreski?? i czy na pierwszy rzut oka po zamontowaniu tych czerwonych klasycznych bedzie mozna rozpoznac ze to chinskie go.w.no`?? pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modułu prawdopodobnie nie będziesz musiał zmieniać, sprzedawca pisze że lampy nie powodują wyświetlania błędu spalone żarówki, najlepiej zadzwoń i się upewnij.

Odradzał bym Ci tą chińszczyznę, na pewno to nie jest oryginał i się będzie różniło, ale w jakim stopniu to nie wiem najlepiej było by mieć porównanie na żywo - na zdjęciu różne rzeczy różnie wychodzą, a nie ma to jak org ;)

Moim zdaniem kupić oryginalne lampy nie wiele droższe - 200zł (http://allegro.pl/bmw-e60-lift-czesci-lampa-tyl-prawa-idealna-i2863422893.html) plus do tego moduł około 300zł i zakodować, samemu lub kolega dziqsek Ci na pewno pomoże - według Mnie najlepsze rozwiązanie, po zmianie modułu uzyskasz kilka dodatkowych opcji, będziesz bardziej zadowolony niż z tych chinoli

Z którego roku masz auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czytalem na forum ze jezeli nie wymienimy przednich lamp i tylnich kompletnie na poliftowe to bedzie wywalalo blad i nie beda dzialac jak trzeba bedzie cos tam mrygac i wogole wiec w ostatecznym akcie desperacji jestem gotow kupic i zobaczyc te chinole z mozliwoscia zwrotu towaru w przpadku niezadowolenia montowal je ktos kiedys u siebie jaki jest efekt to jest ciekawe bo jesli podobny to poco przeplacac :) tu mamy gwarancje a jak kupuje ori uzywki to roznie bywa pozdr -------------------------moje -auto wrzesien 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co można zrobić to kupić chińskie podróbki. Kupisz i sam się przekonasz. Zawsze 100x lepiej kupić używki bez gwarancji niż bujać się z chinolami, które mogą nawet dobrze nie pasować kształtem.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma racje, nie po to jeździsz autem takiej klasy żeby kupować chinkę cena dość wysoka nie wynagrodzi ci tego w wyglądzie. każdy ma swoje zdanie ale przed zakupem zastanów się i rozważ używki bo mogą bardziej zdać egzamin niż te z alledrogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
ale czytalem na forum ze jezeli nie wymienimy przednich lamp i tylnich kompletnie na poliftowe to bedzie wywalalo blad i nie beda dzialac jak trzeba bedzie cos tam mrygac i wogole/quote]

 

Bullshit!!!, że pozwolę sobie się tak wyrazić. Wiadomo że najlepiej wymienić komplecik przód + tył + moduł lm2 , ale jedno nie wyklucza drugiego , można zrobić praktycznie wszystko , jak kolega Ci wyżej napisał :

 

zakodować samemu lub kolega dziqsek Ci na pewno pomoże - według Mnie najlepsze rozwiązanie, po zmianie modułu uzyskasz kilka dodatkowych opcji, będziesz bardziej zadowolony niż z tych chinoli

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Żaden wynalazek, ktoś po prostu zrobił obescie żeby wiązki nie zmieniać tylko zrobić na zasadzie P&P i teraz sobie za to liczy. Ja bym olał:

 

Raz że strasznie drogo jak za swego rodzaju emulator a dwa taniej wyjdzie zakodowanie lamp i przejsciówki tak żeby zrobić to jak fabryka nakazała

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze zakup samych lamp poliftowych nie wystarczy

 

-lampy lci

-modul lamp lci

-adaptery

-zakodowanie na kompie

- cos jeszcze...???

 

Są dwie opcje.

Pierwsza opcja :mrgreen:

Kupujesz oczywiście lampy, jeżeli nie chcesz kupować modułu i coś grzebać przy elektryce (raczej trzeba coś pozmieniać, nei jestem pewny co, bo nie wgłębiałem się w temat, chociaz było troche na ten temat na forum warto poszukać), to kupujesz te magiczne adaptery za kosmiczną cenę 800zł :mad2: i wszystko podłączasz bez żadnego kodowania i zmiany modułu.

 

Druga opcja :mrgreen:

Bardziej opłacalna, oczywiście kupujesz lampy, moduł, załóżmy że trzeba coś zmienić w elektryce, plus na końcu kodowanie. Kodowanie zrobisz sam jeżeli masz kabel, jak nei potrafisz kolega dziqsek Ci pomoże.

 

Nie kupuj czasem tych chińskich lamp, tragedia............ jechałem dzisiaj trasą od Wrocławia do Rzeszowa widziałem jakieś chińskie przyciemniane ala lci lampy tylne włożone w e60 przedliftową na KR blachach, nic tylko neony dołożyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja jak widze ze auto jest z przed liftu a ma lampy poliftowe to od razu nasuwa mi sie mysl, ze auto bite bo poco to na dobra sprawe zmieniac. A poza tym jak cie bylo stac na bmw i juz to zmieniasz to kup ori a nie chinczyka bo cena w cale nie jest atrakcyjna. Najlepiej to poszukac takich rzeczy w niemczech na szrotach gdzie kupisz takie lampy za grosze i napewno bedzie ori.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak widze przedlifta z lampami po lifcie to mowie o zaje.biscie to wyglada w nocy, tez chce taki efekt u siebie, niewazne czy na ori czy na zamienniku bo na pierwszy rzut oka tego nie rozpoznasz. A jak ktos mial powypadkowe i zalozyl stare lampy zeby to ukryc to jest strasznie glupi bo i tak jak kupuje auto to zawsze wpadam z miernikiem i nic sie nie ukryje...a na poliftowych noca wygladaja super te kreski :twisted: pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Chciałem was koledzy zapytac co sądzicie o tych lampach http://allegro.pl/lampy-diodowe-bmw-e60-sedan-03-07-r-w-led-depo-i4684528284.html z tego co słyszałem to dobry zamiennik Czy ktos z was montował te lampy ??? patrząc na zdjęecie wygląda jak orginał ma nawet światło wsteczne jak w orginale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Warto zauważyć, że te chiniole jednak wizualnie się różnią od OEM, mianowicie paski ledów kończą się wcześniej. Co do depo, to oczywiście tej różnicy nie ma, ale za to paski świecą w zasadzie tylko przy ledach a dalej są ciemne.

Za te pieniądze to gra nie warta świeczki, tylko Hella. A co do samej zmiany na LCI to uważam, że warto w 100%, auto wygląda zupełnie inaczej. Polecałbym zmienić także przód, wtedy będzie kosa:) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi mogę Cię o coś prosić - to proszę nie udziwniaj dobrze skrojonego auta.

 

A tak w ogóle to lampy chińskie tzw. TEC zastosowałem u żony w Audi A6 jako przednie - po 6 miesiącach wypalone odbłyśniki - ale co się dziwić skoro chrom położony na plastik (dodam żarówki oryginały osram, żadne wzmacniane czy pseudo xenony itp.) Po ich wypieprzeniu oddałem do regeneracji oryginalne Hella i jest git.

 

BMW jest super - kup używkę i będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć, że te chiniole jednak wizualnie się różnią od OEM, mianowicie paski ledów kończą się wcześniej. Co do depo, to oczywiście tej różnicy nie ma, ale za to paski świecą w zasadzie tylko przy ledach a dalej są ciemne.

Za te pieniądze to gra nie warta świeczki, tylko Hella. A co do samej zmiany na LCI to uważam, że warto w 100%, auto wygląda zupełnie inaczej. Polecałbym zmienić także przód, wtedy będzie kosa:) :twisted:

 

jest roznica ale czy tak wielka ??? musisz sie przypatrzec zeby zobaczycz roznice.... w porownaniu do zmiany wiazki modołu na lm2 i koszcie orginalnych lamp to chyba dobre rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.