Skocz do zawartości

Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej


mar0100

Rekomendowane odpowiedzi

No dokladnie, marekting to maszyna do ksztaltowania twoich potrzeb... chyba widzialem twoj woz na korekcie lakieru u Kri35,

 

No dokładnie, widziałeś moją "bjedę" u Krzyśka :) Byłem tego dnia u niego i mówił że masz podjechać na mycie, ale już nie miałem czasu zostać dłużej. Chciałem zobaczyć na żywo te Twoje inwestycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi mi jedynie o to, że Twoim tłumaczeniem liftingu E90 można wytłumaczyć każdy lifting innych modeli jako udany/nieudany mówiąc, że to marketing, a to że ludziom się podoba to jakoś niechcący wyszło.

 

To marketing sprzedaje zawsze dany produkt i zawsze poszytywnie to normalne ale mozna rownierz oceniac samodzielnie zmiany ktore zaszly na podstawie faktow :

 

viewtopic.php?f=158&t=244452&start=180#p1910219

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby ustalić co to znaczy, że jest UDANY albo NIE UDANY. Ja to widzę tak, że jeżeli podoba się ogromnej większości to jest udany, ludziom się podoba, podoba się bardziej niż przedlift, kupują itp.

A to z jakiego powodu się podoba to nie wiem, może im marketing powiedział, może ich tata, może sami do tego wniosku doszli.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawde wypadaloby by sie zastanowic po co sie robi lift...

 

Dawno temu, lifty byly rzadkie i sluzyly glownie aby poprawic niedorobki techniczne wozu... dzisiaj lift to takie mini nowe wersje bo zauwazono ze ludzie je kupuja jezeli sie je dobrze sprzeda.

 

A czy dana zmiana jest udana czy nie moga ocenic generalnie osoby ktore albo samodzielne albo poprzez studia posiadaja pewna wiedze na temat ogolnie mowiac "sztuki".

 

A wybor przez aplauz wiekszosci to zbyt ograniczony system wartosciowy. Idac ta droga sluchalibysmy tylko taniego pop rocka i taniego rapu a M jak Milosc bylaby referencja artystyczna jak chodzi o seriale.

 

To by znaczylo poza tym ze "tlum" ma racje... a gdy tlum ma racje to historia w sposob bolesny pokazala ze sie to konczy katastrofa...

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląd poliftowy mógł projektować nawet sam Stalin, tłoczyć maski mogły miliony chinskich niedożywionych dzieci. Szkice mogły być wykonane kradzionymi ołówkami na papierze z najdroższych i najbardziej zagrożonych drzew na świecie, według teorii kreski mogą być krzywe, maska nie pasująca do błotników a progi do drzwi czy czegoś tam, a i tak będzie to dla mnie udany lift bo mi się po prostu podoba.

Nie interesuje mnie co o tym sądzi grupka ludzi, która "się zna" na projektowaniu.

 

Znacznej większości osób (patrz np na forum) lift się podoba. No i ja mówiąc o "udanym" lifcie mam na myśli wygląd.

Nie wiem jak koncern BMW ale jakby mój projekt podobał się klientom i by go kupowali, to bez względu na całą otoczkę i opinie znawców uważałbym go chyba za udanego.

 

 

Czy BMW osiągnęło cel dla którego zrobili lift E90? Myślę, że tak = lift udany.

A że do projektu można się przyczepić od strony technicznej to co innego.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc..... Już pozakładałem te nowe lampy , klapę zderzak itp.... Zgodnie z sugestią kolegi "Nergal"a poprzekładałem te piny w kostkach i okazuje się że zadziałało..... W związku z tym rozumiem że nie musze już kupować przejściówki do LCI?

Niestety nie działają mi światła wsteczne!!!! :( czy ktoś może pomóc o co chodzi?????

Mam również nadal do zrobienia szybko migające kierunki oraz wykasowanie te sprawdzania świateł bo mnie to zwyczajnie wkurza-ciągłe te komunikaty o światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz mieć oryginalny FRM 1 lub 2 przed lci to postoje, kierunki, podświetlenie tablicy (wszystko tyczy tyłu) - pamiętaj że zmieniasz na zimno ciepło i sygnalizacje (3 wpisy tyczące 1 żarówki).

Jeśli zmieniłeś oryginalny FRM na 2 lub wyżej z lci bez zmienionych pinów w FRM to będą to ringi przód, tył postoje oraz kierunki. (jeśli będziesz się dziwić czemu wyłączasz ringi to proszę szperać w schematach i znajdziesz powód)

Oczywiście jeśli odpowiednio zmienisz piny w FRM 2 LCI lub wyżej, oraz odpowiednio zakodujesz rok to nic nie trzeba zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odpowiedzcie czy dobrze myślę?

Wiem że jedna lampa mi nie działa gdyż gdzieś musiał się przerwać kabelek i działa mi tylko jedna strona w lampie. Więc moje pytanie czy jeśli wprowadzę nowe kable i połączę wtyczkę działającą z tą niedziałającą, tzn. prąd dochodzi do jednej więc przedłużę kablami aby dochodził też do drugiej lampy. Czy nie będzie obciążać to instalacji z jednej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

http://i.imgur.com/RdHwitv.jpg przykładowe foto. Tam gdzie zaznaczyłem klapa siedzi niżej okolo 3-5mm od karoserii, z prawej i lewej strony jest taka sama różnica. Przed zatrzaśnięciem zamka wszystko jest równe, po zatrzaśnięciu jakby za nisko klapę trzymał zamek.

 

Zamek uzyłem z pre-lci - ale jest ten sam co w lci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Witam. A więc tak. Instalacja jest banalnie prosta. Ścigamy starą klapę, zakładamy nową, montujemy lampy, przepinamy piny i wszystko gra ;)

Zdjęcia jak powinny wyglądać kostki. Kostki w klapie bo te w nadwoziu nie wymagają przepinania:

Lampa w klapie lewa:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/8426AF03-B41A-440F-B425-FE505DB8DAB7-13852-000007C90BA6DD16_zpsbd28a1c6.jpg

 

Lampa w klapie prawa:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/A5501FDF-ED40-4EAC-ACB9-C02430A1246B-13852-000007C8FF4E8478_zps5d980f37.jpg

 

Tył mojego auta przed zabiegiem:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/25B56E3D-B712-44D2-AC20-5A5083D5FD6D-13384-000007B3C4D6892D_zps93d09c9b.jpg

 

Tył mojego auta po całej operacji:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/E112F3C9-AFCB-4BEB-8649-1E72A2807F79-13384-000007B482DC37B0_zpsef09d51b.jpg

 

Włączone pozycyjne:

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/Wojtasso/0C0D243D-6173-4680-A46A-B2CE8AC14332-13384-000007B437D0D021_zps7646a66f.jpg

 

Auto wg. mnie wygląda teraz o niebo lepiej ;) Polecam każdemu kto chce odświeżyć wygląd przedliftówki. Moim zdaniem, żadne blackline'y nie dorównają lampom LCI,a moja przeróbka wyszła niewiele więcej niż zakup właśnie takich lamp. Klapa bez konieczności malowania w kolorze titansilber metalic 800zł(wraz z lampami w klapie) z przesyłką, lampy w nadwozie 440zł z przesyłką oraz 4-pak piwa ;) .

W planach zakup spoilera performance( ten wąski typ).

 

Pozdrawiam

 

 

Hej zrobiłem tak jak kolega tutaj pisał i nie chodzą mi kierunki.

 

1. Tz. Piszę że światła w nadwoziu nie należy kodować, więc nic nie zmieniałem, kierunki jednak nie chodzą, a prąd dochodzi i lampt przedliftowe działają

2. Niby nie potrzeba kodowania, a mimo że światła: wsteczny, hamulec, przeciwgielne, postojowe chodzą. To na komputerze wyświetla się błąd :///

 

Da się to przekodować i usunąć błedy? jakaś instrukcja pod INPE/WINKFP co zmienić ?

Sprzedam/zamienię listwy czarne mat e90

Kupię listwy e90 chromowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kodowania powinny działać, ale z wiekszą częstotliwością niż zwykle. Jeśli nie działają w ogóle to wina leży w lampach które zapewne są uszkodzone.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.