Skocz do zawartości

Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej


mar0100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić klapę i lampy lci. Czy po podłączeniu zestawu kabli z ASO lampy będą świeciły? Czy trzeba jeszcze dodatkowo kodować?

 

Lampy będą odrazu świecić. Tylko wyrzuci ci błędy o spalonej żarówce. Jeśli nie zakodujesz to nic się nie stanie tylko szybciej będą migać. Jak co to mam oryginalne kable do konwersji. Mogę ci odsprzedać taniej niż w ASO.

Sprzedam: Tylne światła PreLCI BMW E91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a ile tak zabawa zmiany lamp plus deska oczywiście te kable kosztuje i czy ktoś jest z Ślaska i może mi tak usługę zrobić oczywiście zaplace pobają mi sie te lampy niesamowice tylko szkoda bo takie auto w sumie traci na wartości bo każdy uzna że bity itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ile tak zabawa zmiany lamp plus deska oczywiście te kable kosztuje i czy ktoś jest z Ślaska i może mi tak usługę zrobić oczywiście zaplace pobają mi sie te lampy niesamowice tylko szkoda bo takie auto w sumie traci na wartości bo każdy uzna że bity itp

 

 

Zależy za ile kupisz części potrzebne. Ja np kupiłem tylna klape ze światłami w klapie za 500zl pod kolor plus dojazd po nią jakieś 60zl tj 560zl. Następnie kupiłem na Allegro lampy w błotnik za 90zl i 20 zł przesyłka tj 110. Do tego kable 158zl i 25 zł przesyłka tj 183zl. Sam przekladalem klape i światła. Banalnie proste do zrobienia. Razem wszystko 850zl. Przekladalem to w sierpniu i do wczoraj miałem nie zaprogramowane światła. Wczoraj usiadłem na forum kupiłem kabel i sam ogarnalem w jeden dzien ncs i po usuwałen sobie wszystkie błędy, wiec nie jest to nic trudnego

Sprzedam: Tylne światła PreLCI BMW E91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem kompletną klape pod kolor bez malowania ze światłami za 1500zł. Moze dużo ale w oryginalnym lakierze i pod kolor. Kable 100zł w ASO. Jutro przekładam klapę to wstawię zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę. Ty zrobiłeś na razie tył nie ruszając przodu a ja na odwrót. Na szczęście klapę już mam ale muszę znaleźć światła i zderzak :wink:.

Ty zostawiasz przedliftowy tylny zderzak?

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera idealnie a nawet chyba masz ten sam kolor auta co ja jak długo szukaliście klapy takiej po lifcie? Chyba jednak się susze na te światał tylne ale przód sobie daruję bo jakoś nie rzuca sie w oczy jakaś kolosalna różnica?

 

i pytanko potrzebna mi jest klapa MONACOBLAU METALLIC (A35) bo taki mam kolor samochodu czy przy zmianie klapy trzeba polerować rzuca się różnica kolorów mimo że to ten sam kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem ten sam kolor. Klape i auto polerowałem bo były zmęczone myjniami przez poprzedników. Tylny zderzak zostawiam z przodu zakładam tylko lampy z ringami i soczewką. W przyszłości jak się trafią za dobre pieniądze dojdą zderzaki z mpakietu. Klape i światła znalazłem na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowal ale to jak będziesz chciał kupić zderzaki M-pakiet to przydałoby się, żebyś kupił poliftowe i od razu zmienił maskę i zderzak.

 

Ja w ogóle nie myślałem o przeróbce tylko znajomy powiedział, że jego znajomy ma do sprzedania przód LCI w kolor. Więc się zdecydowałem, zderzak ładniejszy nawet niż mój stary a maska pasuje idealnie. Klapę w innym kolorze kupiłem po jakimś miesiącu ale zdecydowałem się na nią dlatego, że jest od razu ze spoilerem (klapa od M3). Kupiłem również tylny zderzak Lci ale odesłałem bo niezbyt mi się podobał jego stan i później już nie szukałem kolejnego. Brakuje mi jeszcze lamp tylnych i trochę o tym zapomniałem więc muszę chyba wznowić sprawę.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co Panowie szukam klapy w tym samym kolorze co mój najlepiej z lampami wkładam i hula a jak chcę ale nie muszę to trzeba coś tam z kablami pokombinować poto by nie wyświetlało błędów i kierunkowskazy normalnie migały? bardzo przeszkadza brak tych kabli to standardowe podłączenie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupił ale niestety nie mam jeszcze klapy najpierw muszę poczekać aż ktoś będzie sprzedawał klape jak już znajdę z checią kupie a według bmw tego linka co posłałeś do czego to jest kabel przystosowany według ich myśli? no bo chyba nie dla kombinatorów zmieniających stare światła na nowe;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupił ale niestety nie mam jeszcze klapy najpierw muszę poczekać aż ktoś będzie sprzedawał klape jak już znajdę z checią kupie a według bmw tego linka co posłałeś do czego to jest kabel przystosowany według ich myśli? no bo chyba nie dla kombinatorów zmieniających stare światła na nowe;p

 

 

Z tego co pisze na bmw to jest to do zmiany świateł. Więc pomyśleli o nas ^^. Taki sam zestaw jest rownież na przod do kupiena

Sprzedam: Tylne światła PreLCI BMW E91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.