Skocz do zawartości

F10 530i M-Performance


monogramus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

monogramus pochwal sie co kupiles nowego I dlaczego nie przeczekales ze swoja F10 do nowej generacji piatki (za rok?)

Sprzedaz widze idzie slabo bo cena poszla sporo w dol a nadal stoi, naprawde nie ma chetnego za taka cene na pewne, mega wyposazone F10 z R6 I malym przebiegiem?? W glowie sie nie miesci..

 

PS. sporo ladnych F10 ostatnio sie pojawilo na otomoto, oprocz Twojej sa tez:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-535i-salon-pl-gwarancja-1wl-serwis-aso-306km-ID6ycSiP.html

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-550i-xdrive-408km-salon-polska-nowy-425-000-pln-gwarancja-do-10-2018-ID6ygZP9.html#c8199fe4fe

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedana. Ostatnia obniżka była za duża bo było kilku chętnych w tym jeden bardzo zawiedziony i zasmucony, że teraz gdzie on takie auto znajdzie :) Trzeba było dawać 130 to by miał.

Byłem z nabywcą w aso na 3 godzinnym przeglądzie, po tym wszystkim jedyne co powiedzieli to, że jest mało płynu do spryskiwacza i przeterminowana gaśnica, miło mi się zrobiło ale i trochę smutno, może trzeba było doczekać do nowej 5, ale to jeszcze 1,5 roku do premiery, jest opóźniona, ma być w czerwcu. Więc realnie jeszcze 2 lata. Dlaczego zmieniam? Już mi się znudziła, chociaż teraz tęsknię :) 5er to jednak najlepszy wóz na świecie biorąc pod uwagę cenę, wszechstronność, wygodę, dynamikę, fun.

Wyjeżdżam teraz więc premiera się opóźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Skąd masz takie info, że G30 w czerwcu 2017? wg mnie mało prawdopodobne, cały czas była mowa o lecie 2016, teraz w sieci są info o Paris Motor Show 2016, czyli październik 2016. To by pasowało, bo w listopadzie 2009 była premiera F10, czyli 7 lat temu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
chyba już wiem skąd te rozbieżności czasowe, wg mnie premiera będzie na salonie w Paryżu w październiku 2016, a do salonów trafi w marcu 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z obietnicą chwalę się nowym autem :)

Jest o klasę niżej od f10 ale jest zwinniejsze i można się poczuć trochę młodziej ;)

Zmiana kolorystyki też mi się podoba, zawsze uważałem ten kolor za najlepszy dla bmw.

Jest w fajnej opcji, sporty, headup, cała elektryka i elektronika, zaawansowane rozwiązania w bagażniku itp. Obszerniejszy opis zamieszczę w odpowiednim dziale.

Jak wam się podoba?

 

http://s21.postimg.org/7g8ulk2o7/image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :P :8) :D :) :mrgreen: :lol: :P :8) :D :) :nana:

Przepraszam wszystkich, wkleiło mi się nie to zdjęcie ;) Chyba musiałbym skoczyć na główkę do pustego basenu, żeby kupić tą pokrakę powyżej.

Poniżej właściwe zdjęcie. 428i, mpakiet, czarna z ostrygą, full - nawet z podgrzewaną kierownicą. Z exAG - pół roku jej szukałem, ale wreszcie jest taka jak dokładnie chciałem.

Mechanizm w bagażniku faktycznie jest bardzo zaawansowany ;)

 

http://s30.postimg.org/z1ebhgban/DSC_1082a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ta. Z Niemiec. Właściciel zostawił zalogowane konta do Spotifty, dane navi itp. wyszukałem go w necie - ma +50 lat, przejechał się nią parę razy, opony tylne i przednie mają dokładnie taki sam bieżnik, a fotel kierowcy jest jak nowy. Po konkretniejszym wejściu na obroty czuć jeszcze zapach przepalanej świeżej stali. Wypluwa zdrowe, powtarzalne 255-258KM (seria 245KM), zarówno na 95 i 98. Jestem bardzo zadowolony. Pierwszy raz trafił mi się wóz w tak dobrym stanie, mimo, że jakieś pojęcie o wozach używanych mam od jakiegoś czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no tez ni wierzyłem iż ty kupiłeś auto pseudo BMW 2GT - cabrio bardzo piękne - na wiosnę poproszę dokładny detaling twojego auta na forum ala cos w stylu co zrobiłeś z 530i :) - miłego użytkowania i witamy na forum serii 3 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

monogramus masz, rację z używanymi różnie bywa. Mimo to można kupić też właśnie fajne egzemplarze które są bardzo zadbane. Tyle tylko że kosztuje to sporo czasu na poszukiwania...

Jeszcze raz gratulacje i zakladaj jak najszybciej galerie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za miłe komentarze.

 

piękna :norty: moje marzenie i następny cel - jak dzieciaki dorosną :mrgreen:

Radzę kupić zanim dzieciaki dorosną, potem może być trudno. Mimo, że moja 4er jest w pełnej opcji to przesiadka z f10 była bardzo bolesna, napisze o tym kilka słów jak założę galerię. Jakość materiałów i silnik r4 bolą i to bardzo. Przepaść między 4er a 5er jest tak ogromna, że ktoś w bmw chyba się pomylił. Zwłaszcza, że f10 z tym samym silnikiem jest droższe o ~20tys.zł., więc kupowanie np 4er GC jest mało rozsądne. W 4er każdy element wnętrza jest zrobiony prościej i z gorszego materiału, zaczynając od deski a kończąc na śrubokręcie i pokrywie w bagażniku. A najbardziej mnie rozwaliło to, że jak chcemy skorzystać z uchwytu na kubki to klapkę trzeba sobie zdjąć i schować do schowka :shock: Albo pamięć fotela tylko po stronie kierowcy :duh:

 

Zamiana silnika n53 3.0 na n20 to też rozbój w biały dzień, mi aktualnie pokazuje 16,5l., jak się uspokoję to pewnie będzie ~14 po mieście, czyli dokładnie tyle co n53, a dźwięk jest okropny i to mimo obecnego active sound. Dopiero po otwarciu dachu włącza się jakiś ciekawszy tryb tego dźwięku z głośników. Muszę się podłączyć i pokombinować z ustawieniami, albo całkowicie wyłączyć albo włączyć ścieżkę dźwiękową od M4. A i tak ludzie na forach piszą, że 4er ma ciekawszy dźwięk niż 3er. Wydechu raczej nie chcę zmieniać bo taki tuning to raczej nie moja bajka.

 

Natomiast zaskoczyła mnie aerodynamika i ogrzewanie, przy +5st.C. i podniesionych szybach można normalnie jechać nawet 140-160km/h i jest ciepło a także można normalnie rozmawiać.

Sztywność też jest niesamowita, oczywiście skrzypi w czasie jazdy bardziej niż f10 ale raczej w miejscach gdzie zwykła 4er też skrzypi (zwłaszcza z zawieszeniem M). Np. na zjazdach do garaży podziemnych w ogóle nie czuć, żeby karoseria pracowała.

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony bo to fajna zabawka. Przestrzegam tylko wszystkich którzy chcieliby się przesiąść z cywilnej 5er do cywilnej 3er/4er - będziecie bardzo niezadowoleni.

 

Galeria będzie jak będzie więcej słońca, zdjęcie cabrio przed garażem, w pochmurny dzień to jednak nie do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.