Skocz do zawartości

320 D jakie macie przebiegi


tulipan1310

Rekomendowane odpowiedzi

131 tysi to już kogoś fantazja poniosła :mrgreen: Prawda jest taka że sprowadzone auta sprzedawane w Polsce mają w 95% kręcone liczniki. Potwierdził to gość pracujący w komisie sprowadzającym samochody. Patrzyłem kiedyś na 120d z jakiegoś konkretnego rocznika i na otomoto WSZYSTKIE miały przebiegi po 40 tysięcy +-3 tysiące. Mój ma 235, myślę że prawdziwy. 13letnie koło pasowe zmieniłem jakiś miesiąc temu i było jeszcze ok. Ale mój jest z Włoch nie z niemcowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

po co wiedzieć? chciace poprostu wiedzieć i już :) Kupiłem go od handlarza, a on nic nie potrafi powiedzić o historii auta, jedynie że sprowadzono go w 2008roku, ale to sam wiem po dokumentach samochodu. Jedyne co wiem, to tylko to co sam już zrobiłem albo to co było widoczne podczas napraw. A poza tym w Bydgoszczy salon BMW sprawdzenie robi za darmo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co patrzeć na to jak wygląda środek. Ja np. jak zostawiałem raz auto u mechanika to podejrzewam, że jak czyścił ręce jakimś rozpuszczalnikiem czy czymś w tym rodzaju to jak siadłem do samochodu i złapałem za gałkę zmiany biegów to miałem całą rękę czarną i z gałki zeszło połowę gumy. Także panowie nie ma co się napalać na to jak wyglądają różne elementy środka bo to kwestia dbania bądź wymiany przed sprzedażą. Moje autko 328 Ci przebieg 222 tyś realny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

162tys km przebiegu który jest potwierdzony belgijskim car passem-ile w tym prawdy nie wiem...

auto było prześwietlane pod względem stanu mechnicznego/wizualnego i wygląda całkiem dobrze

"Jest kilka rzeczy na tym świecie, które są dla mnie świete. Moi przyjaciele, mój samochód, moja kobieta. Jeżeli zranisz którykolwiek z nich, módl się, by Bóg znalazl Cię przede mną."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E46 320d

Data produkcji: 07.2004 r.

Przebieg: 180 tys. km.

 

Myślę, że realny. Serwisowana w ASO do 2009 r. O niczym to w zasadzie nie świadczy, bo wszystko można kupić, podrobić.

 

Dobrze trafiłem, co do dokumentacji. Wszystko oryginalne z 2004 r., potwierdzone wpisami z nr VIN. Nawet mam kod do bluetooth prawidłowy. Ktoś kto sprowadzał w miarę postarał się aby to miało jakieś ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie o tym że korzystając np z leasingu w Niemczech wysokość czynszu jest uzależniona od ilości wykonywanych kilometrów. I co robią fachowcy kombinatorzy? Przejeżdżają od wymiany oleju 60 tys km, korygują licznik o 30 tys i jadą po ...pieczatkę do ASO. Z udokumentowanych 200 tys robi się faktycznie 400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że 10 letnie diesle sprowadzone do polski mają po 250 tyś ~. To by się zgadzało bo taka moda na ilość przebiegu panuje na polskich serwisach aukcynjych. To 10 letnie benzyny w polsce mają po 80 tyś przebiegu i stan kolekcjonrski. Nic tylko kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie o tym że korzystając np z leasingu w Niemczech wysokość czynszu jest uzależniona od ilości wykonywanych kilometrów

Wiemy.

 

Placek, po co zakładasz następne konto? Wnosisz coś ciekawego do dyskusji? Czy jak te mądrości swego czasu o tuningu e46 330d w USA. Tak chciałeś zrobić z siebie znawcę amerykańskiego rynku, aż zostałeś na forum oświecony, że e46 w dieslu nie były w Stanach dopuszczone do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.