Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Na jakimś szwedzkim forum znalazłem poniższą procedurę zamykania/restartu systemu. W moim przypadku zadziałało. Dla pojazdów z normalnym kluczykiem sprawa jest oczywista, jednak ja mam przycisk start/stop i nie wiedziałem jak tym przyciskiem robi się restart. A robi się tak:

 

1. First time you insert the new 2013 DVD, the system will recognize a new version of map.

It will ask you to shutdown your system, wait 5 minutes, then re-start navigation again.

This is because the DVD downloads a new firmware version to the nav drive to support the new DVD map version.

 

To shut system down, (do not step on the brakes) press engine start button (this is position II on normal engine

switch), then press and hold the engine start button again for about 5 seconds. This shuts the system completely

down similar to removing the ignition key.

 

2. Wait 5 minutes, then press engine start button again without stepping on the brakes (accessory mode)

Wait for Navigation to boot up completely. Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pogibane to :D

 

Z tego wynika, że pakuje płytkę, na ekranie wyświetla mi się "zrestartuj system poczekaj 5min" (faktycznie tak jest), wciskam guzik odpalenia czy też robię to już na odpalonym bo to nie jest do końca dla mnie jasne, następnie wciskam go jeszcze raz przytrzymując 5 sekund, system się wyłączy, czekam 5 minut, następnie robię "klik" start guzikiem bootuje się i śmiga.

 

Robił to ktoś na guziku "start"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No przecież pisałem, że robiłem. Nie trzeba odpalać silnika. Włączasz zapłon, jak się pojawi monit o wyłączenie systemu to przytrzymujesz guzik (ok. 5 sekund) aż się system wyłączy, czekasz 5 minut albo i dłużej i możesz ponownie włączyć, czekasz aż się załaduje system i to wszystko. Nie ma tu żadnej filozofii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to mój pierwszy post na tym forum więc cześć wszystkim. mam taki problem ,a więc nagrałem dvd3 bo tylko trzecia mi jest potrzebna jako obraz przez alcohol 120% i niestety po wsadzeniu płyty bmw nie widzi niczego. wypakowałem więc obraz w którym się znajdują katalogi config itd i nagrałem nero normalnie jako dane i też nic nie widzi. jakaś rada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

próbuje nagrać płytę BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2013! , płyta nr. 3 wchodzę w link http://uploaded.net/folder/puyvyk

 

jest tam coś takiego Folders (6)

BMW_2013_Pro_D3_Speed direct

 

 

BMW_D3_2013_Speed.part01.rar

350,00 MB

 

BMW_D3_2013_Speed.part02.rar

350,00 MB

 

BMW_D3_2013_Speed.part03.rar

350,00 MB

 

BMW_D3_2013_Speed.part04.rar

350,00 MB

 

BMW_D3_2013_Speed.part05.rar

350,00 MB

 

BMW_D3_2013_Speed.part06.rar

70,34 MB

 

czy trzeba to wszystko ściągnąć i później co z tym zrobić

z góry dziękuje za pomoc.

czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trzeba pobrać wszystkie części danego archiwum (w tym przypadku archiwum RAR), następnie rozpakować zawartość archiwum (będzie tam obraz płyty w formacie ISO), następnie obraz płyty nagrać na płycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, nagrałem navi i wyskakuje mi disc cannot be read. Nagrywałem na 2 różne płyty (verbatim DVD+R i Sony DVD-R). Samochód to E90 2008 rok, oryginalna płyta działa bez problemu. Czy spotkał się ktoś z tym? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nagrałem navi i wyskakuje mi disc cannot be read. Nagrywałem na 2 różne płyty (verbatim DVD+R i Sony DVD-R). Samochód to E90 2008 rok, oryginalna płyta działa bez problemu. Czy spotkał się ktoś z tym? pozdrawiam

 

w 2008r to już chyba inny typ navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nagrałem navi i wyskakuje mi disc cannot be read. Nagrywałem na 2 różne płyty (verbatim DVD+R i Sony DVD-R). Samochód to E90 2008 rok, oryginalna płyta działa bez problemu. Czy spotkał się ktoś z tym? pozdrawiam

 

w 2008r to już chyba inny typ navi

 

No właśnie wyczytałem że to jest jeszcze stary typ bez dysku twardego (4 opcje do wyboru w głównym menu - góra, dół, lewo, prawo). Macie jakieś pomysły dlaczego może nie czytać płyty? Możliwe że się źle coś ściągnęło, jeżeli wszystkie pliki miały odpowiednią wielkość i wszystko się bez problemu rozpakowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki dla kolegi bekon74

Plytki zassane , wypalone i w fazie testow .

I tu mam do Was pytanie - chyba zrobilem cos nie tak. Pierwsza plytke pobralem i wgralem - DVD 3 z Polską , po kilku dniach tak samo pobralem dwie pozostale plyty lecz po wlozeniu w naped dvd w moim x5 e70 - dvd 1 , 2 nie widzi -napis - wloz plyte nawigacyjna dvd . Czekalem po kilka minut przy wylaczonym i zamknietym aucie przy poszczegolnych plytkach i nic , 3-ka z Polska dziala i jest ok a te dwie nie moge wgrac . Czy one dopiero beda dzialac jak przekrocze granice ? czy powinienem zaczac od plyty pierwszej a ja wgralem najpierw trzecia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, pobrałem te trzy części, a reszty nie mogę.

Co zrobić?

BMW_D3_2013_Speed.part01.rar

350,00 MB

 

BMW_D3_2013_Speed.part02.rar

350,00 MB

 

BMW_D3_2013_Speed.part03.rar

350,00 MB

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Kurczę już nie wiem co robić. Mam wg VIN - S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional ta z 8 przyciskami, ściągnąłem obraz płyty z fotoradarami (DVD3), rozpakowało się bez jakichkolwiek błędów następnie wypaliłem płytę Verbatim (DVD+RW - tylko takie mam) prędkością 2.4x ImgBurn. Wsadzam do napędu DVD w samochodzie i brak jakiejkolwiek reakcji. Przechodzę do Nawigacji, a tam jest napisane żeby włożyć płytę... Robiłem reset (trzeba wcisnąć przycisk do ściszania + dwa do wysuwania płyt) i dalej nic. Czy to wina tego że to płyta RW? Kolega kilka postów wyżej pisał że mu działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.