Pogibane to :D Z tego wynika, że pakuje płytkę, na ekranie wyświetla mi się "zrestartuj system poczekaj 5min" (faktycznie tak jest), wciskam guzik odpalenia czy też robię to już na odpalonym bo to nie jest do końca dla mnie jasne, następnie wciskam go jeszcze raz przytrzymując 5 sekund, system się wyłączy, czekam 5 minut, następnie robię "klik" start guzikiem bootuje się i śmiga. Robił to ktoś na guziku "start"?