Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Blade, dziś przemyślałem to sobie i chyba jednak zrezygnuję, bo jak realnie pomyślałem, i policzyłem jaki wkład muszę wydać to mnie wyniosłoby ze bez wzięcia kredytu by się nie odbyło, a taki kredyt na moje zarobki na X lat spłacać...

Wychodzi mi lepiej kupić Astrę G Bertone z motorem 1.8, o wiele tańsze części a auto wcale fajne.

 

KREDYT NA ZAKUP AUTA OD OJCA :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :norty: :norty: :nienie: :nienie: :nienie: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przecież ma już e46 to widać w jego opisie. Echh zadbane BMW jest drogie niestety w zakupie i eksploatacji.

e tam klakier nie przesadzaj.

w zakupie niekoniecznie :mrgreen:

najlepiej idą e46 w stanie idealnym grubo poniżej 10000zł :shock:

wpadło mi na pierwszej stronie takie ogłoszenie jak poniżej.czyli dopiero dodane.

za minutę patrzę znów z ciekawości i już sprzedane.

ciekawe czy ktoś z forum się pochwali czy na pic i handelek kupiona :norty:

http://s4.postimg.org/l5z41m82x/og_oszenie.jpg

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czarny_soniacz pamiętaj że silniki opla lubią olej pić... Jak chcesz fajne nie drogie coupe to za hondą prelude się rozejrzyj...

 

Święta racja, co jadę za jakimś oplem, to później muszę auto wietrzyć. Śmierdzi gorzej niż z AUTOSANU :mrgreen:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem mam Civica 1,4 i nie jest to super duże auto ale wygodne.

Tyle, że honda lubi obroty więc dla mnie min to 2,2 aby fajnie się jeździło, podstawowa wada to blacha no ale odpowiednia konserwacja i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Szukam e46 po lifcie w jakiejś ciekawej wersji wyposażeniowej. I przeglądając ofertę jednej sztuki (w M-Pakiecie) trafiłem na coś takiego: http://i.imgur.com/lk6jJhn.jpg

 

Rozumiem, że nie jest to oryginalne obszycie kierownicy. Niemniej moim zdaniem wygląda świetnie! I dlatego zacząłem się zastanawiać, jaki jest mniej więcej koszt wykonania takiej przyjemności? Bo nie ukrywam, że kierownica i wygląda atrakcyjnie (jak nówka) i - tutaj zgaduje - równie dobrze zapewne leży w rękach, bo jest stosunkowo "miękka i puszysta". ;)

 

Jeśli ktoś się orientuje, gdzie można wykonywać porządnie takie usługi u nas w kraju i jak kształtują się ceny tak profesjonalnej robocizny, byłbym wdzięczny za informację. Z góry dzięki!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bader Polska. Czy tak uszyją to nie wiem, ale myślę, że jakbyś wytłumaczył i pokazał to by to zrobili. Nie wiem jakie tam materiały zostały użyte poza skórą ale widzę że na środku skóra jest perforowana, w 500zł na pewno się zmieścisz ;) standardowo obszycie w ori skórze ok. 200 zł

 

Muszę przyznać, że wygląda zacnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie zrobione kiera. Kumpel robił Golfa IV w http://www.javacardesign.com/ i naprawdę zrobione konkretnie. Edytowane przez Blade1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bader Polska. Czy tak uszyją to nie wiem, ale myślę, że jakbyś wytłumaczył i pokazał to by to zrobili. Nie wiem jakie tam materiały zostały użyte poza skórą ale widzę że na środku skóra jest perforowana, w 500zł na pewno się zmieścisz ;) standardowo obszycie w ori skórze ok. 200 zł

 

Muszę przyznać, że wygląda zacnie :mrgreen:

 

200,00 zł to faktycznie całkiem fajna cena. 500,00 zł już robi mniej fajne wrażenie, ale z drugiej strony taki efekt wydaje się być warty inwestycji - pytanie tylko, jak z wytrzymałością takich obszyć. :)

 

Naprawdę fajnie zrobione kiera. Kumpel robił Golfa IV w http://www.javacardesign.com/ i naprawdę zrobione konkretnie.

 

Wyobrażam sobie, że takie kółko leży w dłoni jak kobieca pierś, aż nie chcę się puszczać :P

 

A poważnie: w razie czego będę szukał czegoś bliżej południa kraju (Kraków), niemniej gdybyś mógł poprosić kumpla o jakąś fotkę poglądową i cenę, ile go to faktycznie kosztowało, byłbym wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzwoniłem do nich w zeszłym roku to ceny mają tak jak wszędzie tylko x2 albo x3.

Za kierę ze szwami M (3 kolory) w jednym rodzaju skóry(gładka) wołali prawie 500.

Obszywali E39 ze 3 lata temu takiej jednej co pracuje u nas w sekretariacie i wcale nie popisali się, a skroili prawie 6 koła.

U normalnego tapicera obszyjesz kierownicę w zależności od materiału i zachcianek (szwy itp.) w granicach 150- 250zł.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym spytac czy jest sens zawieszac poszukiwania do wersji z mpakietowym zawieszeniem, czy roznica jest tak duza czy wrecz niezauwazalna i zwykla e46 tez sie prowadzi fajnie?

 

btw co sadzicie o tym bmw? http://allegro.pl/bmw-330d-204ps-full-opcja-idealna-z-niemiec-i5025447316.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zawsze możesz założyć niższe twardsze sprężyny i sztywniejsze amortyzatory i tylko tyle.

Na fabrycznym jest ciut twardziej jak w serii i szybciej w zakręty się wchodzi bo nie wychyla się tak, za to komfort mniejszy.

Tylko pragnę zauważyć, że zawieszenie M było razem z całą resztą rzeczy zewnętrznych i wewnętrznych z pakietu M.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no tak, kazdy 12-13 letni woz z przebiegiem 300tkm jest przeciez wart najmniej 25tys.

Bo ktos w nim wymienil hamulce i amortyzatory, ergo, dbal bardziej niz o wlasna matke.

 

Za okolo 30tys mozna kupic E90. Smiem twierdziec, ze znalalzym zdatna do uzytku za mniej niz 30tys, z polskiego salonu, z potwierdzona historia (dwa przypadki namierzylem w ostatnim tygodniu, jeden na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.