Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam wszystkich,

 

poproszę o ocenę tego egzemplarza:

 

http://allegro.pl/bmw-e46-320d-150km-oryginalny-m-pakiet-2004r-i4484666252.html

 

może ktos go widział za zywo?

sprzedawca wydaje sie być uczciwy (przez tel)

wspomniał, ze zaczyna być slychac koło dwumasowe, i ze do wymiany prawy przedni wachacz. Poza tym twierdzi, ze tiptop

 

pozdrawiam,

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy trzeba pisać że nie ten dział? :nienie:

 

Co do auta to pod maską zdecydowanie za czysto, dobrze zobacz czy nic nie cieknie, nie poci się.

Tekst z wyjazdem też oklepany, gdyby naprawdę zależało mu na szybkiej sprzedaży to opchnąłby handlarzowi albo wystawił taniej.

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej pisałem o tym, że jest inny dział do takich tematów. Ale ludziom nie chce się nawet strony z tego wątku przeczytać, nie mówiąc już o całości. A później jak już się wysilą i założą temat w odpowiednim dziale i się wykosztują na telefon po VIN, to siedzą i tygodniami ciągną wątek bo leń ruszyć tyłek żeby auto obejrzeć, nawet jak koledzy wszystko wyłożą na tacy o aucie :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie chce zakładać nowego tematu więc piszę tutaj :mrgreen:

 

załóżmy, że przymierzam się do kupna drugiej E46 i od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie:

czy w wersji przedliftowej w nadwoziu sedan były montowane oryginalnie zderzaki m pak II ?

 

Udało mi się znaleźć informacje nt coupe/cabrio oraz touring, że tam nie występował m pak I, tylko II. Owszem, chodzą pogłoski, że widziano przedlift sedan na mpak II, ale czy na pewno ori? Interesuje mnie sprawdzone info. Jest ktoś w stanie to przedstawić jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, no nie moge. Serio pytasz czy zarty sobie stoisz?

Albo ludzie nam na forum powoli traca zdolnosci logicznego rozumowania, albo liczba prowokatorow rosnie na potege...

 

Przedlift mial swoj Mpak, polift mial swoj Mpak. EOT.

Wiem, ze na zdjeciach widziano tez przedlifty z poliftowa maska i reflektorami, ale to zupelnie inny temat do dyskusji.

Osobiscie widzialem tez polifta z przedliftowym Mpakiem. Chciec znaczy moc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dxtr71,

 

Zapewniam Cię, że to nie ja straciłem zdolność logicznego rozumowania. Jeżeli pytam, to nie bez powodu.

 

Na innym forum znalazłem informację, że są przedlifotwe sedany z mpakII w Vinie.

 

Jeżeli mogłbyś jakoś potwierdzić swoją wypowiedź byłbym rad.

 

wszechwiedzący cwaniak się znalazł.

 

Edit.:

a żeby nie być gołosłownym przytoczę wpis:

rozne zderzaki mpakietu wystepowaly jedynie w sedanie

 

touring, coupe cabrio tylko typ 2 (oczywiscie sa tylko takie same pozornie ;) )

 

nie ma granicy czasu kiedy zaprzestano montazu mpaku1 ,osobiscie widzialem sedana z 2001 roku w oryginalnym (z vinu ) mpaku1 jak rowniez tak samo oryginalnym mpaku 2 w sedanie z 2000 roku ;) za to rzeczywiscie nie spotkalem sie z mp1 na aucie po lifcie zewnetrznym przodu karoserii

 

LOGICZNIE rzecz biorąc, wyobraź teraz sobie, że wydało mi się to dziwne, próbuję to jakoś wyjaśnić, bo każdy tylko pieprzy, a potwierdzić nie potrafi

Edytowane przez beltusss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realoem.com/bmw/

 

Znajdz numer zderzaka do Mpaka II. Szukaj potem po czesci i Ci wyskoczy w jakich modelach wystepowal.

Zupelnie nie wiem jak cos, co bylo produkowane po lifcie mogloby trafic, do samochodu wyprodukowanego wczesniej, jesli nie przez dzialalnosc wlasciciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowy na tym forum. Chciałbym zakupić jakieś BMW tylko problem w tym, że nie wiem jakie.

 

Moje oczekiwania:

Napęd: 4x4

Nadwozie: sedan/coupe

skrzynia: manualna

 

Jakie modele możecie polecić do max 20'000zł?

 

 

PS.

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M-pakiet I był montowany w przedlifcie i polifcie (tylko sedany), m-pakiet II był montowany w przedlifcie i w polifcie we wszystkich budach.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Polecam wszystkim ktorzy szukaja samochodu w DE dwa darmowe programy przeszukujace kilka portali jednoczesnie.

 

Darmowy przez dwa tygodnie

http://www.carparser.com/autosuchprogramm-kostenlos-herunterladen.html

 

Darmowy przez jeden tydzien

http://www.carspider.de/index.html

 

Sam kozystalem z carparser i smialo moge powiedziec ze sa warte polecenia

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To zostaje sedan, bo nie było coupe z x-em.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się kompletnie na BMW dlatego też pytam fachowców (tak myślę) tutaj na forum.

Ogłoszenie pierwsze, które rzuciło mi się w oczy :)

 

Bardzo proszę o troszkę powagi, a wszelkie cyniczne komentarze pozostawić dla siebie.

Ponawiam pytanie - jaki model będzie najlepszy w podanej cenie. Mile widziane linki do olx/allegro/otomoto/inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uwarunkowania terenowe to nie chodzi pewnie, że będzie jeździć tym autem w terenie tylko po górzystych terenach gdzie są asfalty więc nie ma sensu kupować suv-a i się nim męczyć cały rok. 4x4 się pewnie przyda zimową porą kiedy sam tylny napęd nie da sobie rady bez łańcuchów lub innych "wspomagaczy"

 

Jak jesteś zdecydowany na e46 z takim silnikiem z aukcji to dobrze by było kilka tys dopłacić żeby kupić zadbany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uwarunkowania terenowe to nie chodzi pewnie, że będzie jeździć tym autem w terenie tylko po górzystych terenach gdzie są asfalty więc nie ma sensu kupować suv-a i się nim męczyć cały rok. 4x4 się pewnie przyda zimową porą kiedy sam tylny napęd nie da sobie rady bez łańcuchów lub innych "wspomagaczy"

 

Jak jesteś zdecydowany na e46 z takim silnikiem z aukcji to dobrze by było kilka tys dopłacić żeby kupić zadbany egzemplarz.

 

 

Dokładnie o takie uwarunkowania mi chodziło :) Mieszkam na niewielkiej górce ale dopiero w zimie daje ona o sobie znać. Asfalt praktycznie pod sam dom, także nie chodzi mi o jazdę offroad.

Czyli najlepszym wyborem (do 20tys) będzie e46? Jak z niezawodnością i spalaniem tego samochodu?

 

Jeśli chodzi o sam napęd 4x4, to jak jest on skonstruowany?

Jedna z osi jest dynamicznie załączana czy napęd jest stały na wszystkie osie (z odpowiednim rozdzieleniem mocy)?

 

 

Co powiecie o tym:

http://otomoto.pl/bmw-330-navi-skory-telefon-serwis-aso-szwajcar-C32787643.html

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.