Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, brat e36 coupe z 96roku za 9kola sprzedal ostatnio a tutaj taki rodzynek :)

chlopaki masowo przeskakuja na e46 i takich rodzynkow bedzie wiecej xD

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdaniem wielu "znawców" e46 jest dosc usterkowe. Jako typowe wady wymieniają: jeż, czujnik oleju, mata pasażera, przegrzewający się rezystor klimy, słabe wahacze, poduszki silnika, słabe podnośniki szyb, łaczniki wydechu, dwumas, turbo, mata pasażera i eksplozja silnika.

 

U mnie przez 5 lat nic z tych usterek nie wystąpiło - poza luzem na wahaczu. W 14 letnim aucie z całym org. zawieszeniem to chyba nic dziwnego?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaniem wielu "znawców" e46 jest dosc usterkowe. Jako typowe wady wymieniają: jeż, czujnik oleju, mata pasażera, przegrzewający się rezystor klimy, słabe wahacze, poduszki silnika, słabe podnośniki szyb, łaczniki wydechu, dwumas, turbo, mata pasażera i eksplozja silnika.

 

U mnie przez 5 lat nic z tych usterek nie wystąpiło - poza luzem na wahaczu. W 14 letnim aucie z całym org. zawieszeniem to chyba nic dziwnego?

skoro ludzie twierdzą że e46 sa tak bardzo awaryjne to niech sprawdzą np w UK ceny E46 i E60 , teraz E60 są w niższej cenie niż 330D 204KM ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, spokojnie, chyba nikogo tu nie dziwi, że w swoim 14-letnim niedoładowanym aucie nie wymieniałeś turbiny.

Ja tam żadnym znawcą nie jestem. Ale jeśli chcemy komuś wmówić, że mata pasażera, czy czujnik poziomu oleju w e46 to elementy długowieczne, to może się ten ktoś później fajnie zdziwić.

Myślę, że z jednej skrajności nie ma co popadać w drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, też bym okreslił trwałosc e46 jako dobrą średnią. Pewnie jedne wersje są trwalsze (R6 benzyna), a inne sporo słabsze (nieszczęsny 2.0d przed liftem).
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaniem wielu "znawców" e46 jest dosc usterkowe. Jako typowe wady wymieniają: jeż, czujnik oleju, mata pasażera, przegrzewający się rezystor klimy, słabe wahacze, poduszki silnika, słabe podnośniki szyb, łaczniki wydechu, dwumas, turbo, mata pasażera i eksplozja silnika.

 

U mnie przez 5 lat nic z tych usterek nie wystąpiło - poza luzem na wahaczu. W 14 letnim aucie z całym org. zawieszeniem to chyba nic dziwnego?

 

 

W sumie usterki które wymieniłeś rzeczywiście są typowe dla e46...

No ale nie ma aut "nie usterkowych"

 

Pamiętam ile w e36 walczyłem z podnośnikami szyb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie są usterki typowe dla tego auta ... dwumas , wahacze , poduszki silnika , turbo to są normalne rzeczy które trzeba będzie kiedyś wymienić w aucie ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co to za wersja "premium"? :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega przywiózł go z usa to tam pewnie takie są..ciekawe czy ma zdjęcia jak wyglądał :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek dobre 330i to pojęcie ........... względne, ale może się trafić egzemplarz warty zastanowienia ....... + trochę szczęścia przy odrzucaniu ofert :) .

 

Mimo wszystko egzemplarz wizualnie wygląda ciekawie, a no przez 6 lat posiadania parę rzeczy musiało zostać wymienione :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-323ci-e46-m-pakiet-323-325-328-330-i3525986843.html

interesujace e 46 tylko ta felga nie pasuje do tego i ten wydech przesada.....

 

nie wiem jaki masz gust...ale ładnie zrobione autko :)

Gdzie niby widzisz "przesadę" w wkomponowanym zgrabnie wydechem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wolałbym zdecydowanie doinwestowane i dopieszczone 323i (ten egzemplarz daje takie nadzieje) niż 330i od handlarza..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-323ci-e46-m-pakiet-323-325-328-330-i3525986843.html

interesujace e 46 tylko ta felga nie pasuje do tego i ten wydech przesada.....

 

Imo też ta felga niezbyt pasuje, wolał bym tam jakieś BBS LM, bez negatywu ;] Ale ten wydech Bastuck'a to super sprawa. Tylko zastanawia mnie jedno. Zmiana kompletnego wydechu powiększyła moc o 20KM? Coś trudno mi w to uwierzyć...

 

Warto podjechać i obejrzeć jak masz w miarę blisko, felgi zawsze można zmienić lub próbować kupić bez i zbić cenę :-)

 

Cena bez tych felg to wejściowo 24'500zł, przynajmniej tak wspomniane w ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo wszystko egzemplarz wizualnie wygląda ciekawie, a no przez 6 lat posiadania parę rzeczy musiało zostać wymienione :wink: .

 

Ja mialem 323i przez 5 lat i mocno je doinwestowałem i sprzedałem za 13.500zł. Co prawda nie coupe a sedan, ale zobaczcie róznice pomiedzy 13 a 26 tys zł!!

No i moja sztuka była bezwypadkowa i miała org. przebieg 201 tys km.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica jest sport.

tak sport bo to jest przedlift ;)

 

Nowsze kierownice weszly w czerwcu 2000 roku, ale wtedy zaprzestlai produkcji 323i zastępujac je 325i.

Nie przeczę że egzemplarz jest bardzo ładny i godny uwagi, wizualnie niemal doskonały. Jednak kwota jest na prawdę znacznie za wysoka.

To jest tylko 323i, w dodatku 13-letnie. Jakich by sie kół nie założyło i jak ladny by nie był kolor, to dzisiaj byle rodzinny dieselek objeżdza takie auto. Niestety w motoryzacji lata lecą bardzo szybko.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.