Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko odnosić się do cen z allegro - tam jest masa ulepów przywróconych do życia przez handlarzy - takie auta są oczywiście tańsze i są sprzedawane pod hasłem "okazji", "fulla" itp. Wertując takie ogłoszenia człowiek łatwo dochodzi do wniosku że w takich pieniądzach dostanie w pełni wartościowe auto...

 

Przyjrzyj się jak kształtują się ceny tego modelu i tego rocznika na niemieckich portalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

i za 20 to niezłe ulepy.

sprawa jest taka że w Niemczech trzeba dać od 4 koła w górę.

dolicz zarobek i opłaty więc to już nie taka górna półka 19000zł

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęcia to za wiele się nie dowiemy :) a może klapka wpadła i trzeba silnik wymienić bo na szybko złożony i stąd niska cena :D moze wtryski już koniec żywota, turbo ma luzy i chlapie olejem, sprzegło z dwumasem do zmiany. Jak podliczysz to co mówie to masz połowe auta :)

 

jedź kup i zakładaj codziennie nowy temat :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już choćby po zdjęciach widać że przedni zderzak jest od benzyny... :wink: (2 poprzeczki we wlocie - diesel ma jedną)

 

dodatkowo - klamki w kolorze, a czarna blenda na klapie... nie było takich zestawień.

Edytowane przez silbergrau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jedź do berlina.

przy okazji ogarnij ulice ullstein na tempelhofie i schneller na treptowie.

tam dużo ulepów w dieslu stoi.

może za 3 koła coś wyrwiesz.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety koledzy nie mam takiej możliwości

 

ale można do tych 19.500 trafić coś dobrego? bo skoro są za 15,16 też to ten za 19 to już pewniejszy powinien być

 

i drugie pytanie w takim razie w PL lepiej szukać czy gadac do handlarza by mi do 19.500 z przeglądami niemieckimi itp przyprowadził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najlepsze co chyba można Ci poradzić, to obserwuj dział giełda na forach, a z czasem coś się trafi. Zależy ile masz czasu na zakup samochodu. Część użytkowników E46 przesiada się do młodszych modeli i wystawiają do sprzedaży samochody które od kilku lat mają swoją historię na tym forum. Nie mówię tutaj oczywiście o użytkownikach zarejestrowanych tydzień temu z dwoma postami z giełdy :) Za 19,5 tyś oczywiście że coś kupisz tylko pamiętaj, że przy dieslu trzeba mieć zawsze parę tysięcy zaskórniaków, w razie jakby dwumas klęknął, albo turbo czy wtryski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damii92 moim zadaniem - w 200% odpuść sobie zlecenie sprowadzenia samochodu osobie postronnej - jak wyżej to napisałeś - handlarzowi. Lepiej samemu obejrzeć samochód niż aby ktoś za Ciebie to miał zrobić - kto patrzy na zarobek dla siebie !. Jeśli masz 19,5 tyś zł i jest to załóżmy jakaś twoja granica max finansowa - i chcesz koniecznie diesla - to musisz nastawić się chyba na 2001r. W tym musisz mieć jeszcze zaplecze finansowe aby zrobić podstawowe odświeżenie płynów, filtrów itp. Rozumiem, że wchodzi w grę tylko polift? - jeśli nie poszukaj w dziale giełda ... srebrnej strzałki. Co prawa jest ona przed liftem - jednak w 100% jest dopieszczona, zadbana i na prawdę cieszy oko.... aaaa i jeszcze zostanie Ci w kieszeni !
_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie ma sensu ugadywania się z handlarzem? tylko tutaj trza w PL szukać?

 

kasa 19.500 maks takiego za 20tys mogę szukać po 500 urwę i chce na zimowych już kupić to tak w listopadzie na początku będę szukał a tak po 15listopadzie chce zakupić...

 

ubezpieczenie to sobie zapłacę na raty z 600zł mi wyjdzie 1 rata+ rejestracja z 250+wymiana płynów itp z 500zł to tyle prócz zakupu za 19.500 będę jeszcze miał a reszta to już krucho bo i węgiel trza kupić itp.Dla tego nie chce na minę trafić.Bo miałem już audi a4 b5 1.6 które się psuło non stop i za 2 lata 7tys lekko włożyłem w niego i bylo jedno darcie w domu... zdaję sobie sprawę ze e46 320d 6tys to może w miesiąc wziąść bo dwu masa/sprzęgło/turbina/wtrysk comon rail ale ja jestem przypalony na e46 320d tylko polift nie musi być 2003 rok itp 2001 wystarczy i w dieslu koniecznie bo jeździłem 2 autami inenj marki benzyna i dieslem i jednak ten moment obrotowy itp przekonał mnie do diesla.

 

Odnośnie jazdy sobota,piątek łącznie z 300km a w tyg sporadycznie do sklepu nie raz.Wiem benzyna będzie tańsza ale kupię benzynę gazu prędko nie założę i niech 13spali to nie ciekawie.Jak np takie e46 320d(głównie trasa śmigam) niech w mieście 8 wezmie to średnia 7 wyjdzie to o ile taniej niż PB.

 

 

czyli tylko w PL szukać zostaje bo ja myślałem tak:

 

handlarz co sprowadza auta z Niemiec z przeglądami TUV itp i do takiego zagadać za tyle i tyle chce e46 i niech ściągnie.Bo tutaj w PL jak ktoś ma e46 320d i pójda wtryski czy co to wstawi na sprzedaż najtańsze co jest.A wtedy to mnie rodzina zje oczami.Bo to co kupie ma nie być awaryjne w sensie rzeczy jakieś 100/200zł są znośne owszem jak coś za pól roku walnie za 2tys ok nie ma problemu ale,żeby nie od razu mi walnelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kombi albo compacta możesz w tych pieniądzach łatwiej kupić z przebiegiem 25000tkm

a TUV się nie sugeruj za 50E handlarz załatwi i to, szczególnie na eksport.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handlarz co sprowadza auta z Niemiec z przeglądami TUV itp i do takiego zagadać za tyle i tyle chce e46 i niech ściągnie.Bo tutaj w PL jak ktoś ma e46 320d i pójda wtryski czy co to wstawi na sprzedaż najtańsze co jest.A wtedy to mnie rodzina zje oczami.Bo to co kupie ma nie być awaryjne w sensie rzeczy jakieś 100/200zł są znośne owszem jak coś za pól roku walnie za 2tys ok nie ma problemu ale,żeby nie od razu mi walnelo

 

Handlarz to człowiek - który w dużej większości patrzy na swoje dobro finansowe - to raz !

Dwa ... może zainteresuj się wersją w benzynie - model 318i z silnikiem o oznaczeniu M43TU B19 - ma on 118 KM - jednostka dość tania w eksploatacji. ZNajdziesz takie auto w tej cenie i na pewno będzie mniej kłopotliwa niż Diesel

_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak ... nie rwij się z końcem roku ... samochody wychodzą z rocznika ... dla sprzedającego to plus dla kupującego uważam minus. Poczekaj do początku 2014 ... doskładasz - jedź sam do Niemiec i sobie coś przyprowadzisz !
_______________________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niestety w tych pieniądzach to ulepa kupisz w polifcie.

jak zachwyciły Cię osiągi kup fiata bravo w tej cenie i będziesz bzykał wszystkie poliftowe 320d bez mydła.

a jak chipa zrobisz to już wogóle zgłupiejesz :norty:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.