Skocz do zawartości

Blow off e46 320d Wolny wydech


Dominxd

Rekomendowane odpowiedzi

a jak Ty chcesz blow off-a zrobic w dieslu :?: :) wolny wydech i dobry dedykowany tlumik i tyle wystarczy :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastawia mnie specyfika for internetrowych

chce chłopak sobie założyć to niech montuje

jakbym miał to wkładać to chyba tylko taki: http://allegro.pl/zawor-upustowy-blow-off-hks-turbo-diesel-tdi-hdi-i2697049203.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że część która ma działać i coś robić została przez większość odebrana jako bajer. Zapytajmy autora czy wie po co jest blow-off i wtedy jasność. Pewnie że można zakładać wszystko ale od tego jest forum żeby potem nie płakał że mu ktoś źle doradził.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Co daje ten blow off oprocz tego dzwięku? i czy on spowalnia osiagi auta przez upust tego cisnienia czy jak niech mi to ktos opisze :D czy oplaca sie to montowac w 320d? i ten HKS brzmi fajnie z ttego filmiku powyzej, cena na allegro 170zl wiec nie tak drogo opłaca sie to zamontowac? bo zastanawiam sie czy cos takiego nie zrobic? i jak bym kupowal to nie ma znaczenia czy do disla czy benzyny tego HKS SSQV bo u tego typka chodzi to fajnie
Edytowane przez skols003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że część która ma działać i coś robić została przez większość odebrana jako bajer. Zapytajmy autora czy wie po co jest blow-off i wtedy jasność. Pewnie że można zakładać wszystko ale od tego jest forum żeby potem nie płakał że mu ktoś źle doradził.

 

PO co pytać? :mrgreen: Tjunink o to chodzi. Jak robi kleklekle pssss :mrgreen:

Zależy mi na tym żeby dźwieki z tłumika były naprawde konkretne, to mówisz ze blow odpada do 2,0? :( a tak chciałem mieć ten dźwięk :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja sie podpiołem pod temat wiec na to mi odpowiedzcie na to co pozyzej napisane

ktory z tych by byl najlepszy http://allegro.pl/listing/listing.php?string=blow+off+diesel&search_scope=

ma ktos z was jakies rozeznanie odnosnie tego blow offa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do "ciekawego" dźwięku w dieslu - da się ;)

 

Miałem Ibizę TDI robioną w Ecu Project Wrocław.

Przy wydechu 2,75" na 1 tłumiku powyżej 2300 obr przy wciśnięciu gazu był niezły "raban" a i dźwięk bardzo ciekawy ;)

 

Co do BOVa.. Raczej nie ma sensu go stosować w dieslu.. chyba, że masz na celu uzyskanie tylko efektu dźwiękowego pssst pssst...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu nie wierzę...

 

BOV w dieslu? "Chopoki pod remizom bedom srali z wrażenia, a dziołchy bedom z majtkuw wyskakiwać jeszcze w drodze z sonsiedniej wsi"...

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam zamiar wstawić sobie blow offa. http://allegro.pl/hks-ssqv-4-style-zawor-upustowy-blow-off-black-i4035634998.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_Tuning-8695_Mechaniczny-18804_Pozosta%C5%82e-18810 coś takiego znalazłem. Możecie coś konkretnego powiedzieć? tylko proszę nie smutać że to bez sensu, że klekle pfff i żeby sobie kupić benzynę. bo to chyba nie o to tu chodzi:) thx from mountain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powywalajcie panowie katy, opchnijcie w komornikach pod poznaniem czy gdziekolwiek indziej, za tą kasę i te blow shity, załóżcie jakieś wydechy, wstawcie fmic - zróbcie program i gwarantuję, że zapomnicie o blow shitach.

Przy otwartych oknach będziecie się upajać gwizdem zimnego turbo a`la startujący jumbojet a przy zamkniętych szybach nie uszłyszycie że to klekot.

Chyba, że zwracam się do zatwardziałych zwolenników ptss, ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty madry jestes ze tak dogadujesz jak jakiim tym ilorazem inteligencji 0 ? nie wdziales jak na filmiku to chodzi chodzi tak samo jak w beznynie jest to psytt o ktore mi chodzi a pozatym turbina sie nie zwalnia tylko sie kreci jak zmienasz bieg wiec nie ma spadku mocy jest dostep caly czas co mocy, szoda bylo sie pytac sam jedz por remize bo widze ze na forum to jestes miesztrzem ripostowania bo juz nie raz widzialem twoje komenty , jak nie umiesz na pytanie odpowiedziec to nie udzielaj sie,

 

ile seryjne turbo w 150konnej dmucha barów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.