Skocz do zawartości

PODTLENEK AZOTU


BMW COUPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Posiadam BMW E-36 318 IS COUPE i chciałbym zamontowac podtlenek azotu. ale niemam zielonego pojecia czy bedzie duzy przyrost mocy i czy poprawi sie przyspieszenie od 0-100kmh. prosze o pomoc Pozdrawiam :D
:shock:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocik zdradz mi - tylko tak szczerze. W jaka gre ostatnio grasz najczesciej?
ja pomykam w NFS Most Wanted :cool2: :lol:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci brakuje mocy to kup sobie 325 a nie zarzynaj 14 letniego 1,8is :!: , myśle ze w tych samych pienądzach cie to wyjdzie
:cool2:

 

azot to do kół a nie do silnika ;)

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci brakuje mocy to kup sobie 325 a nie zarzynaj 14 letniego 1,8is :!: , myśle ze w tych samych pienądzach cie to wyjdzie

 

Myślę że jakby miał 325 i myślał o azocie już lepiej by to wyglądało.

Z czegoś mocnego robić coś mocniejszego ma sens.

Ale z czegoś średniego robić coś mocnego, sporo ryzykując i za tą samą kasę za którą można już nabyć coś mocniejszego niż 1.8IS z tym podlenkiem to nie bardzo ma sens.

 

Ja bym bardziej rozważał wymianę silnika lub zmianę auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadam BMW E-36 318 IS COUPE i chciałbym zamontowac podtlenek azotu. ale niemam zielonego pojecia czy bedzie duzy przyrost mocy i czy poprawi sie przyspieszenie od 0-100kmh. prosze o pomoc Pozdrawiam :D

 

Biedny silnik :mrgreen:

Popytaj się w www.eko-car.com oni montują

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - patrzac racjonalnie to to nie ma sensu. Ale racjonalnie patrzac nie ma tez sensu mieszkac w tym kraju :).

Troszke wyobrazni panowie :D!

Osoby jezdzace na podtlenku mowily mi ze to niezapomniane przezycia :).

 

Ale tak serio - autko z rocznika 92 nie nadaje sie za bardzo na tuning azotem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - patrzac racjonalnie to to nie ma sensu. Ale racjonalnie patrzac nie ma tez sensu mieszkac w tym kraju :).

Troszke wyobrazni panowie :D!

Osoby jezdzace na podtlenku mowily mi ze to niezapomniane przezycia :).

 

Ale tak serio - autko z rocznika 92 nie nadaje sie za bardzo na tuning azotem :).

:cool2: :modlitwa: :cool2: wreszcie ktoś to napisał :)

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od stanu silnika. Strzal +35KM + 50 KM nie powinien zrobic w silniku rewolucji. Przy wiekszych przyrostach musisz uwazac.

NP. fiatowski motor 1.2 (brava) seryjnie 85KM nie wytrzymal na fabrycznych elementach strzalu +75KM (pękł plastykowy kolektor)

Cena w zaleznosci od tego jaki system chcesz zamontowac (suchy/mokry).

Co do frajdy, hmm jest krotkotrwala.

Swap napewno da wiecej satysfakcji jednak jest drozszy. Przykladowo w jednej z krakowskich firm Highpower Nitrous system - mokry system wtrysku podtlenku azotu do samochodów wolnossących i turbodoładowanych wraz z montażem i pełną 2,5 kilogramową butlą. -3800 PLN.

Osobiscie dla mnie -spora kwota jak kilkakrotną, 10-15 sekundową zabawę. Ale widok zaskoczonych rywali, kolegow ktorzy Cie kiedys killowali, a teraz patrzą jak oddalasz się i nie mogą nic zrobić? -PRICELESS :D

Potem uzupelniamy butle, przewaznie w cenie 50zl/kg.

Pamietajmy ze mowimy o systemie do 1.8IS (lub inaczej mowiac 4 cylindrowych motorow).

Dziwi mnie reakcja na takie pytanie na tym forum, czy systemy wspomagania sa czyms gorszym? Facet ma problem i wykorzystuje forum by go sprobowac rozwiazac, a tu takie glupie texty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangurczak :D dzieki . Glupek by zrobił swap na 2.5 a w gry to niegram.

:) Chciałem pomocy to tylko jedna osoba pomogła :( . A to ze bmw ma 14 lat to nic nie znaczy przekonało duzo ludzi sie z silnikiem 2.0 BMW jak przegrali : :jawdrop: a instalacja i tak zostanie załozona :) tylko musze sie wiecej na jej temat dowiedziec :cool2: Pozdrawiam . Tylko polaki tak potrafiom tuningowac auta w najprostszy sposub czyli zrobic swap :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangurczak :D dzieki . Glupek by zrobił swap na 2.5 a w gry to niegram.

:) Chciałem pomocy to tylko jedna osoba pomogła :( . A to ze bmw ma 14 lat to nic nie znaczy przekonało duzo ludzi sie z silnikiem 2.0 BMW jak przegrali : :jawdrop: a instalacja i tak zostanie załozona :) tylko musze sie wiecej na jej temat dowiedziec :cool2: Pozdrawiam . Tylko polaki tak potrafiom tuningowac auta w najprostszy sposub czyli zrobic swap :mad2:

No to powodzenia i czekamy na jakąś relacje z tego rasowania IS-a ,

P.S. ciekawe za ile ukaże sie na forum ogłoszenie "szukam silnika 2,5" ;)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocik zdradz mi - tylko tak szczerze. W jaka gre ostatnio grasz najczesciej?
ja pomykam w NFS Most Wanted :cool2: :lol:

 

Ja już jestem MOST WANTED ktoś chce moge podesłać save'y :D :cool2:

A propo ścigania widziałem u mnie na wiosce jak ziomek w 525 ścigał się z lasencją w Punto HGT ze świateł cóż to był za widok jak za drugim zakrętem nie było już jej widać i ta twarz koleki w bawarce na kolejnych światłach...

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangurczak :D dzieki . Glupek by zrobił swap na 2.5 a w gry to niegram.

:) Chciałem pomocy to tylko jedna osoba pomogła :( . A to ze bmw ma 14 lat to nic nie znaczy przekonało duzo ludzi sie z silnikiem 2.0 BMW jak przegrali : :jawdrop: a instalacja i tak zostanie załozona :) tylko musze sie wiecej na jej temat dowiedziec :cool2: Pozdrawiam . Tylko polaki tak potrafiom tuningowac auta w najprostszy sposub czyli zrobic swap :mad2:

No to powodzenia i czekamy na jakąś relacje z tego rasowania IS-a ,

P.S. ciekawe za ile ukaże sie na forum ogłoszenie "szukam silnika 2,5" ;)

 

Napewno niebede szukał silnika 2.5 :dance: Wolałbym zrobic z IS cos lepszego nisz 2.5 a jest to mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangurczak :D dzieki . Glupek by zrobił swap na 2.5 a w gry to niegram.

:) Chciałem pomocy to tylko jedna osoba pomogła :( . A to ze bmw ma 14 lat to nic nie znaczy przekonało duzo ludzi sie z silnikiem 2.0 BMW jak przegrali : :jawdrop: a instalacja i tak zostanie załozona :) tylko musze sie wiecej na jej temat dowiedziec :cool2: Pozdrawiam . Tylko polaki tak potrafiom tuningowac auta w najprostszy sposub czyli zrobic swap :mad2:

No to powodzenia i czekamy na jakąś relacje z tego rasowania IS-a ,

P.S. ciekawe za ile ukaże sie na forum ogłoszenie "szukam silnika 2,5" ;)

 

Napewno niebede szukał silnika 2.5 :dance: Wolałbym zrobic z IS cos lepszego nisz 2.5 a jest to mozliwe

Ooo to widze że albo masz dużo złotówek albo naczytałeś sie gazety GT

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.