Skocz do zawartości

[320D N47 2007r.] INPA Problem SYS-0012


vakial

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru dni próbuję zainstalować INPA. Przeczytałem juz chyba całe forum ale nie znalazłem na nim odpowiedzi w czym u mnie tkwi problem. Mam w aucie Silnik N47 177PS. Po odpaleniu INPA nie ma go na liście silników więc zgodnie z instrukcją na forum dopisałem w folderze CFGDAT w pliku e90.eng "ENTRY= DDE7N47,DDE 7 dla N47," po czym silnik pojawił się na liście. Niestety po podłączeniu się do auta i wybraniu silnika pojawia się błąd jak na obrazku poniżej. Proszę o pomoc w czym tkwi problem. Nadmienię że u mechanika gdzie serwisuję auto INPA łączy się z moim silnikiem .....Juz nie wiem co robię źle czy problem leży w instalacji czy też mam starszą wersje jakichś plików które nie widzą tego silnika. Proszę o pomoc. Kabel mam od VIAKEN z obsługą DCan.

 

http://tntsport.republika.pl/inpa_blad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra katalogi podmienione ale mam następny problem "inpa error compiling script file" czyli pewnie mam złą wersje inpy.

Czy ktoś mógłby mi podać skąd wziąć dobra inpę żeby to chodziło??

Przy instalacji inpy muszę wybrać interfejs jako CAN tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I have the same problem. I updated ediabas files using latest daten and now I get sys-0012 identification error

 

I have a E90 318d LCI 2009

 

I found no solution yet except for ICOM interface(min 500USD) or ICOM emulator which you can find only on ebay ~100 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.