Skocz do zawartości

E46 328Ci 1999 WBABM51080JH27177 z forum


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym to ja miał w planie kupić auto to bym nawet nie tracił czasu na czytanie tych "uwag" tylko pojechał, obejrzał i pewnie kupił.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- chińskie opony (pomimo, że nowe)

- dziwnie pordzewiałe śruby przy silniku

 

faktycznie...w paru miejscach jest też niedomyty...chyba co niektórzy sobie tutaj żarty robią :duh: ten samochód jest z 1999r. a nie sprzed miesiąca :!:

ja też miałem pordzewiałe niektóre śruby w komorze silnika i sobie je wymieniłem, wiecie czasem jak się coś psuje albo zaczyna źle wyglądać to się wymienia, z tego co wiem jest to powszechna praktyka :duh:

 

niech żyje zdrowy rozsądek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam chyba wolną niedzielę :wink: i jej część można by przeznaczyć na dokładne oględziny :norty: autka omawianego w tym temacie (jeśli jest/są chętni to PW ;) ).

 

 

W sumie to będzie na prawdę śmiesznie jak zjawi się jakiś Nowak albo Kowalski a autko faktycznie będzie warte uwagi i się sprzeda :lol: , a Forumowicze nadal będą szukać :mrgreen: igiełek dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...nie wolno wstawiać na forum bo tu wszyscy tylko czekają na okazję. Tym bardziej że dostęp do allegro jest reglamentowany i nie wszystkie ogłoszenie neostrada transmituje.

 

A co do całej sytuacji. Gdyby auto nie było forowicza i sam by się nie ujawnil jechalibyście po nim dalej jak po lysej kobyle. Trochę więcej konsekwencji, albo pastwimy sie zawsze i wszędzie albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do całej sytuacji. Gdyby auto nie było forowicza i sam by się nie ujawnil jechalibyście po nim dalej jak po lysej kobyle

Mylisz się. Ja na ten przykład nie wiedziałem, że to auto mattissa, ujawnił się po moim pierwszym poście, kto umie czytać, ten potwierdzi. I wcale mi to nie przeszkodziło skrytykować wesołego kolegę, który po dokładanym PDC wydedukował, że omawiane auto to składak i przeszczep.

Gwarantuję, że gdyby kolega napisał, że należy zwrócić uwagę na tylny zderzak, bo może być wymieniony po bum, to nikt by się łysej kobyły nie czepił :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ocen aut oferowanych na sprzedaż staram się mieć obiektywne podejście, tzn jak coś zobaczę nie tak to o tym piszę, a kwestia oceny należy do zainteresowanego. Każdy ma swoje wymagania i kryteria. Pamiętajmy jednak, że oceniamy zazwyczaj auta kilku/kilkunastoletnie, gdzie normalną sprawą jest, że miały jakieś wymiany, naprawy itp. Dla mnie nie ma w tym nic nadzwyczajnego, dlatego śmieszą mnie osoby z 20tys zł na auto oczekujące rarytasowego egzemplarza prosto od Helmuta z dywanu :wink: bez jaj, liczmy siły na zamiary :cool2: . Wiele osób z przekąsem i satysfakcją wytyka wady aut w ogłoszeniach (ja to robię tylko wtedy jak sprzedawca wciska ewidentne kity :norty: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś zabłysnąć? To cel osiągnąłeś.

 

Yea? Awesome... internet rock star status: Confirmed by user adalbert. Dzieki stary. High five.

 

A tak powaznie, przypraszam za zasmiecenie watku z moja odpowiedza do bmw ekspert adalbert. Wrocmy do wrzucanie sugestii ze samochod mod'a to trup, skladak, zbity, angol, smelc, crap, shit tylko po obejrzanie zdjecia. Ja np. potwierdzim przez te zdjecia ze mattiss sie nie kapie. A ty adalbert? I await your genius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś zabłysnąć? To cel osiągnąłeś.

 

Yea? Awesome... internet rock star status: Confirmed by user adalbert. Dzieki stary. High five.

 

A tak powaznie, przypraszam za zasmiecenie watku z moja odpowiedza do bmw ekspert adalbert. Wrocmy do wrzucanie sugestii ze samochod mod'a to trup, skladak, zbity, angol, smelc, crap, shit tylko po obejrzanie zdjecia. Ja np. potwierdzim przez te zdjecia ze mattiss sie nie kapie. A ty adalbert? I await your genius.

Przecież ci powiedziałem, że zabłysnąłeś więc po co znów błyszczysz. Rozumiem, że w języku angielskim używasz tłumacza Google, ok. Naucz się tylko poprawnie pisać po polsku. Użyj do tego tłumacza Google, analfabeto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dosyć dobrze, ale typ edytował komentarz. Teraz jest "Too much drama with dramaqueens. Sorry everyone. I'm out. Peace", a był jakiś wykład na pół strony w mieszaninie angielskiego i polskiego:D

http://www.lastfm.pl/user/lolcatiero - aktualnie słucham:

http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=lolcatiero&color=red&unicode=no


Pozdrawiam, Michał.

Znany również jako delano @E46Forum.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do całej sytuacji. Gdyby auto nie było forowicza i sam by się nie ujawnil jechalibyście po nim dalej jak po lysej kobyle. Trochę więcej konsekwencji, albo pastwimy sie zawsze i wszędzie albo wcale.

 

Jak auto forumowicza to akurat wsio działa w druga stronę, co nie napiszesz, to jesteś na 'anty'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dosyć dobrze, ale typ edytował komentarz. Teraz jest "Too much drama with dramaqueens. Sorry everyone. I'm out. Peace", a był jakiś wykład na pół strony w mieszaninie angielskiego i polskiego:D

Do mnie napisał na priv trochę po angielsku i trochę po polsku. Dziwne zachowanie, nie wiem o co mu tak naprawdę chodziło. Jehowy jakiś czy "cuś" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Panowie, ja się nie upieram, że to przeszczep. Kolega leniu89 chciał krytycznych uwag na temat tego autka, to je ma, a wszystko i tak trzeba będzie zweryfikować w realu. Ja w swoim życiu widziałem już auta "bezwypadkowe" o bogatej przeszłości jak i przeszczepy, więc wiem, że nie wszystko co na pierwszy rzut oka ładnie się prezentuje nie kryje niespodzianek.

 

Skoro pojawił się sprzedawca, to mam do kolegi mattissa kilka pytań/próśb:

 

1. W kontekście bezwypadkowości męczy mnie brak tego bolca centrującego przy prawym kielichu. Wstawiono gorszy zamiennik nietrzymający wymiarów oryginału czy w zawieszeniu coś jest poprzestawiane i trzeba było kompensować regulacją?

 

2. Jaki jest dokładny przebieg? Można prosić o zdjęcie licznika km?

 

3. Przydałyby się zdjęcia tyłu i boków robione nie pod kątem, żeby można było ocenić szczeliny.

 

 

I TYM SPOSOBEM STASZEK MA 67 POSTÓW :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- chińskie opony (pomimo, że nowe)

- dziwnie pordzewiałe śruby przy silniku

 

 

Przestań trrollowac bo szybko zakończysz karierę na forum.

 

Zmień ton. Nie pisz posta pod postem. Czego nie udało Ci się zrozumieć w moim poście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.