Skocz do zawartości

Gdzie kupic albo jak zrobic podwójny wydech do Bmw e60 3.0d


grisza1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Dla mnie w e60 podwójny wydech pasuje tylko w jednym przypadku - w M5.

Te wiejskie druciarskie dokładki zderzaka mpakietowego na 2 kominy są tak ch.jowe że żal na nie patrzeć... :mad2:

 

Oczywiście to tylko moja opinia i ktoś ma prawo się z nią nie zgodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie po co dokładają podwójny wydech?

 

Jak sie auto zepsuje łapiesz za wydech i używasz jak taczki ;)

 

 

Heh padłem,a swoją droga dobrze powiedziane :D

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma prawo do swojego zdania i każdy ma inny gust :) czemu to dramat ? bo to nie jest fabryczny wydech? audi w 3l tdi też ma wydechy po obu stronach tylko iż fabrycznie...
Właśnie.. dobrze, że dodałeś fabrycznie Dla mnie to rąbanka i tyle. Jeśli auto ma kominy z dwóch stron - niech ma. Widocznie tak miało być. W przypadku e60 i rzeźby zderzaka m-pakowego to już w ogóle jest kiszka. Nie widziałem jeszcze aby ktoś wyciął drugą dziurę w tym zderzaku aby wyglądało to jako tako.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje. Mi sie takie modyfikacje nie podobają ale to właściciela maja cieszyć. Natomiast jeżeli byłaby możliwość poprawy dźwięku diesla R6 to chętnie bym sie skusił. Kiedyś w mojej okolicy jeździło 530xd z pięknym głębokim dźwiękiem. Ma ktoś pomysł jak to uzyskać? Niestety nie widuje juz tego samochodu i nie mam jak zapytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dufuzor który widać na moim zderzaku został zrobiony w USA i jest idealnie dopasowany oraz symetryczny. mogę podać na priv stronkę zainteresowanym. ostatnio pojawił się taki dyfuzor dostępny w niemczech ale nie widziałem go na żywo co do kwestii wykonania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli 3.0 miało by w seri 4 wydechy nikt by nie mowił ze wiocha ale zawsze idzie fala krytyki jak ktos cos innego chce zrobic. ale te wydechy z tej białej Bety pasuja idealnie i brzmią tez bosko. wysttarczy to tylko dobrze zrobic tak jak na filmiku a wiochy niebedzie :D i jak ktos powie ze tej na filmiku nie pasuja te wydechy to ma cos z głowa takie jest moje zdanie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli 3.0 miało by w seri 4 wydechy nikt by nie mowił ze wiocha ale zawsze idzie fala krytyki jak ktos cos innego chce zrobic. ale te wydechy z tej białej Bety pasuja idealnie i brzmią tez bosko. wysttarczy to tylko dobrze zrobic tak jak na filmiku a wiochy niebedzie :D i jak ktos powie ze tej na filmiku nie pasuja te wydechy to ma cos z głowa takie jest moje zdanie :D

 

Zgadza się, ale patrząc na te czarne lampy to aż strach pomyśleć jak wyglądałby ten wydech przy tego typu guście :lol:

Wg mnie wygląda to tragicznie :mad2:

Jak można z tego typu samochodu zrobić taką wieś :duh:

 

Gdyby 3.0 miało w serii 4 wydechy to pewnie nikt by nie mówił, że to wiocha, bo zapewne byłoby to zrobione z pewnym umiarem i klasą. Nie tak jak te czarne lampy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.