Skocz do zawartości

BMW W CZASIE TUNINGU


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie tuningu były 2 skrajne bmki. Pierwsza , e30 w super stanie i z motorem m54 po kilku modyfikacjach legitymująca się mocą 250ps sam miód. Po niej pokazali mega KASZALOTA, e39 tak zwieśniaczoną aż mnie serce bolało. bad look, lexus look , wydech, blendy na szybie przód i tył ehh szkoda gadać. Miała tylko piękne felgi, ładny zadbany lakier i motor 528 oraz pękniętą dokładkę hammana.

W poprzednim czasie tuningu była piękna e36 alpina. Co raz więcej naszej ulubionej marki w TV i to nie tylko w roli bandit cara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Nawet człowiek który przedstawiał e 39 wypisz wymaluj pasował do całego tego obrazka ze ... w tle. Felgi faktycznie całkiem fajne, też bardzo się cieszę że coraz częściej widać nasze samochody. Ale to chyba efekt kosztów związanych z eksploatacją. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie tuningu były 2 skrajne bmki. Pierwsza , e30 w super stanie i z motorem m54 po kilku modyfikacjach legitymująca się mocą 250ps sam miód. Po niej pokazali mega KASZALOTA, e39 tak zwieśniaczoną aż mnie serce bolało. bad look, lexus look , wydech, blendy na szybie przód i tył ehh szkoda gadać. Miała tylko piękne felgi, ładny zadbany lakier i motor 528 oraz pękniętą dokładkę hammana.

W poprzednim czasie tuningu była piękna e36 alpina. Co raz więcej naszej ulubionej marki w TV i to nie tylko w roli bandit cara :)

w ktorym byla alpina?? w tym co na koncu daremna prezentacja jakiegos nawet nie wiem jakiego auta i wokol niego pelno wies dziewczyn co zagladaja do tego auta i nie moga sie nadziwic?? daremne to bylo az wstyd bylo patrzec na to... ale alpiny nie widzialem :cry2: moze na poczatku bylo i przegapilem. a to e30 to w ktorym odcinku? kiedy premira byla zebym nie przegapil znow :mad2:

pozdrawiam

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpinka była jakoś ostatnio... B6 2.8 lub coś takiego w kombi, Super autko , bardzo cieszy jak się poogląda E36 w telewizji :]

A co do tego dzisiejszego programu to też przypadkiem obejrzałem, Zgadzam się także w 100% z Marcinem.

E30 - super robota firmy KSR, silnik z 330i naprawde niesawmowity fun musi być z takim samochodem.

A co do E39 to śmiech na sali jakiś dzieciak tatusiowi samochód stjuninkował :D, Czemu oni zawsze wszystko zrobią na opak, np zamiast wsadzić normalne orginalne lampy z białym kierunkiem np z nowszego modelu to oni jakimś sposobem zmienili ten pomarańczowy wkład w lampie lub coś takiego ale napewno to dobrze nie wyglądało. Z tyłu podobno zdobyli zderzak od M5 ale jak to określili, lepiej będzie wyglądać z 1 rurą i drugi wylot na wydech zakleili. A ta 1 rura to jakiś smieszny owal, wogóle niepasujący do stylizacji. O samym badlooku niewspominam bo to już za duże przegięcie :( . Niepamiętam kurczę nazwy firmy tych partaczy ale chętnie bym sie przyjrzał jescze raz... a może jednak lepiej nie! Szkoda że tacy amatorzy tjuninku psują takie ładne autka! :(

Bayerische Motoren Werke

Moja 328i :) i na 328i.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie przesadzajcie z ta e39. Ogolnie zle wrazenie nadawal niestety ten okropny bad look, ale autko mialo tez plusy. Mialo sliczne fele, zderzak z przodu tez niczego sobie. Tylne lampy tez mi sie podobaly w zestawieniu z tym lakierem.

Wiem, ze wszyscy to straszni zwolennicy serii... ale w takim razie po co wymieniacie lampy na te z bialym kierunkiem?? Przeciez one byly zarezerwowane dla m3?? :P

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dla tych którzy nie ogladali:

 

http://s54.yousendit.com/d.aspx?id=1V7ELNI0MUAMQ2GJEL3UFH2RA0

 

Tematyka CT: BMW E30 M54B30

Waga: 28,8MB

czas: 6:23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie przesadzajcie z ta e39. Ogolnie zle wrazenie nadawal niestety ten okropny bad look, ale autko mialo tez plusy. Mialo sliczne fele, zderzak z przodu tez niczego sobie. Tylne lampy tez mi sie podobaly w zestawieniu z tym lakierem.

Wiem, ze wszyscy to straszni zwolennicy serii... ale w takim razie po co wymieniacie lampy na te z bialym kierunkiem?? Przeciez one byly zarezerwowane dla m3?? :P

 

bialy kierunek pojawil sie w serii pio lifcie w e39

_______________________________________

http://img246.imageshack.us/img246/8982/podpisbkpyo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chłopaczek przedstawiający te e39 to właściciel firmy AGTuning, która zrobiła między innymi słynnego Sebringa w kameleonie, a e39 należy do jego ojca. moim zdaniem bez badlooka, lexusów i naklejek a'la blendy na szybach byłoby ok

BMW 528i, vito 110 CDi,


Zajazd pod Sosnami, Małkinia

Bar Sosenka, Rockwool polska, Małkinia

Zajazd Chodowiak, Chodów k/Siedlec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a felgi przeciez standart bmw, nie wiem czym sie tu jarac

felgi to jeden z najładniejszych wzorów i nie widuje się ich codziennie, zresztą z tego co można było dokupić do e38 w BMW, też nie przychodzi

mi nic ładniejszego na mysl niż właśnie ta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cudo to, to nie jest. Większość forumowiczów (ja zresztą też) są zwolennikami zdrowej serii bądź delikatnego gustownego tuningu. Chłopak (raczej nie Ojciec) miał fantazję i my tu klepaniem niczego nie zmienimy, a to że jest właścicielem firmy tuningowej niczego nie zmieni bo w sumie firma robi takie dość mocne stylingi.

 

Gusta i guściki i ponoć się o nich nie dyskutuje :wink: .

 

 

Dla tych którzy nie ogladali:

http://s32.yousendit.com/d.aspx?id=2VZOW1MQNX2231R89GXEEJL9RP

Tematyka CT: BMW E39 328 - gangsta style :D

Waga: 26,2MB

czas: 5:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie skonczyłem ogladać ten program i powiem że z wcześniejszych wypowiedzi spodziewałem sie czegoś w stylu strony wiejski pe el , nie jest tak zle , wiadomo że pare spraw jest dyskusyjnych. Z drugiej strony ideą tego programu jest tuning a gdyby gość zrobił tak jak pisze większość zderzak oryginał lampy oryginał ew M zostawił emblematy to niestety nie znalazłby sie w tym pragramie :!: :!: :!:

Wiem że bardzo dużo jest na tym forum zwolenników serii , ja też mam serie z fabrycznym sport- pakietem i nie zamierzam jej w żaden sposób tuningować , wieć my nie mamy czego szukać w pragramie Czas Tuningu bo nasze auta nie kwalifikuja sie do niego , ale też nie możemy krytykować samochodów które sie juz w nim znalazły ;)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieć my nie mamy czego szukać w pragramie Czas Tuningu bo nasze auta nie kwalifikuja sie do niego , ale też nie możemy krytykować samochodów które sie juz w nim znalazły ;)

 

AKurat krytykować to możemy. Fajnie czasami pośmiać sie z coniektórych wiejskich krążowników gdzie wiekszosc czesci fabrycznych z absu zastąpił "wysokiej jakości laminat"... A ta e39 całkiem spoko tylko won z lampami tylnymi, bad lokiem, wykleiną przedniej szyby i znalazłbym kilka innych drobiazgów ale po co? Z tym zderzakiem od m5 też przegieli... Za kółka szacuneczek!

BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek taki : Użytkownicy tego forum na TVN TURBO powinni oglądać tylko "TVN Classik albo DE LUX" ;)
No i jeszcze Top Gear obviously! :]

To e30 było świetne. Zero bajerów, prawie seria i to jeszcze na wąskiej lampie, a mogłaby zmiażdżyć na prostej m3 e46. Kto by pomyślał? A e39... ma fajne zderzaki, lampy z przodu i z tyłu to koszmarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 bajer. i jeszcze nie koniec beda modyfikowac, ciekawe czy pokaza znow po modyfikacjach penie nie bo juz nie raz slyszlaem w tym programie pokazemy po modyfikacjach ktore mialy byc w najblizszym czasie a tok mija i nie pokazuja tych aut :norty: a co do e39 to juz widzialem gorzej tuningowane auta i niestety tez BMW. dla mnie najgorsze te tylnie lampy i te niby blendy. najlepszy tekst "chcielismy nadac autu gangsterski styl..." i takie oczekiwanie co powie czy bed look czy te blendy a on "... i sciemnilismy szyby" :shock: :shock: "zeby nie bylo widac do srodka" a tam jasno jak nic. mogl tylnie bardziej sciemnic i nie wiem czy to gangsterski styl w srebrnym aucie...

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.