Skocz do zawartości

F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Dzięki :mrgreen:

 

Co do 19" to nie mam i nie będę miał :wink:

 

Co do silnika to te 184 km (i 7.2 do 100 km/h) w mojej budzie jak na razie mi wystarcza, wiadomo że zawsze chce się więcej, ale mocno się zastanawiam czy dla paru chwil przyjemności w trasie (w moim mieście ciężko odczuć 20 KM różnicy) warto inwestować w performance kit. Jeśli można by było zrobić normalny program to na pewno już dawno bym go zrobił. Niektórym nawet w F10 ten silnik pasuje :mrgreen:

 

Lotka wczoraj pojechała do lakiernika, jeśli zrobi ją na jutro to w weekend montaż :norty:

 

Następny cel: Eibach Pro-Kit + jakieś dystanse (ciągle się zastanawiam ile mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to deska + miarka w dłoń i na pomiary :)

a pozniej

http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

i wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki Pemek :cool2:

 

Oto mały teaser lotki, normalne fotki porobię po założeniu letnich kół bo nie mogę patrzeć na te 16" kartofle :mad2:

 

http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/zdj1190cie_zpscabb5dfb.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki panowie :) Na żywo wydaje mi się że jest na plus, dodała troszkę zadziorności :) Teraz najbardziej brakuje lekkiego obniżenia dlatego na dniach zamawiam Pro-Kit :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Dziś wyważyłem letnie koła, teraz zostało je zabezpieczyć przed sezonem i można zakładać.

 

Poza tym był kurier :twisted:

 

http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/38575CC1-BC55-4926-AD29-8215F7F803D0_zpsm00qq506.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mówią że do pro kitu nie trzeba. Zobaczymy jak bedzie sie jezdzic.. Boje sie slowa gleba bo mam srednie drogi, mam nadzieje ze nie siadzie wiecej niz deklarowane 30mm. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jakbym mial mpakietowy to na 100% nic bym nie ruszal. Nestety w serii sterczy strasznie, czytalem nawet na zagranicznych forach ze seryjna e87 byla ok 30 mm nizsza niz f20 ale zmienilo to bo ludzie narzekali :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie wlasnie dlugo sie trzymaly.... seryjne u mnie wytrzymaly 25kkm szlak trafiał....

Na chwilę obecną w mojej F20 mam 108.000 i nadal na oryginalnych tarczach przód i tył.

 

Spoilerek dobra rzecz. Jakbym miał w zeszłym roku funkcjonalny spoiler na tylnej klapie to może jeszcze miałbym obie F20-stki...

Daj znać jak się jeździ na obniżonych sprężynach. Jestem ciekaw jakie będziesz miał wrażenia.

A co do dodatkowej mocy... to przecież cały czas jest dostępny cyfrowy moduł do tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj minimum tydzien trzeba jezdzic po zmianie sprezyn i dopiero skontrolowac/poprawić geometrie. sprezyny musza sie ułozyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w M135i już uszkodziłem na krawężniku jeden wlot powietrza, obniżanie tego na pewno sensu nie ma. A to chyba ten sam poziom zawieszenia co F20 z M-pakietem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parkowanie tylko tyłem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam, po co robicie takim zawieszeniem sobie i autkom kuku? By lepiej wygladalo? Tak ale tylko do momentu jak czegos nie urwiecie :) Jedzie to na naszych drogach zdecydowanie slabiej, uwazac trzeba na wszystko, podzespoly cierpia, cialo czasem tez...

No Limits With S2 Power

Audi S2 Coupe 414 KM 560 Nm, BMW 650i 367 KM 490 Nm, BMW HP4 193 KM 112 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.