Skocz do zawartości

jakie macie przebiegi w benzyniakach? szukam najwiekszego


joker83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja babcia ma ori 259 tyś. km. i wszystko ok.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 385 tys. i fura hula że jej.

na jakim oleju śmigasz?

leje castrola magnateka, półsyntetyk 10w40. Zawsze staram sie kupic tego castrola rozlewanego w niemczech, bo podobno te przelewane w PL są jakieś gorsze-podobno, nie wiem, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

rzadko przeglądam forum więc dopiero teraz znalazlem temat moja 523i z 96r ma obecnie 503tys od 200tyś zagazowana i w silniku wymieniłem tylko uszczelkę pod klawiaturą. Olej magnatec 10w40 dzis usłyszałem delikatne stuki podejrzewam popychacze ale dam znac jak potwierdze. m52 nie do zajechania :cool2: :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

rzadko przeglądam forum więc dopiero teraz znalazlem temat moja 523i z 96r ma obecnie 503tys od 200tyś zagazowana i w silniku wymieniłem tylko uszczelkę pod klawiaturą. Olej magnatec 10w40 dzis usłyszałem delikatne stuki podejrzewam popychacze ale dam znac jak potwierdze. m52 nie do zajechania :cool2: :D

 

pozdro

 

No chłopie można powiedzieć że wysunąłeś się na prowadzenie :cool2: Gratuluję.

 

Ps. Jesteś pewny że przebieg nie kręcony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam,

rzadko przeglądam forum więc dopiero teraz znalazlem temat moja 523i z 96r ma obecnie 503tys od 200tyś zagazowana i w silniku wymieniłem tylko uszczelkę pod klawiaturą. Olej magnatec 10w40 dzis usłyszałem delikatne stuki podejrzewam popychacze ale dam znac jak potwierdze. m52 nie do zajechania :cool2: :D

 

pozdro

 

No chłopie można powiedzieć że wysunąłeś się na prowadzenie :cool2: Gratuluję.

 

Ps. Jesteś pewny że przebieg nie kręcony :mrgreen:

 

licznik na bank nie kręcony, tyle już przejechała że 503 tys jest drugi raz jest na liczniku napewno

noga w chłodnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.