Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powariowaliście z tymi letnimi no :lol: Jeden drugiego nakręca!! Ilu to już kolegów z forum - 3 , 4 ma letnie założone?? I wszyscy 19 cali :wink: hehe

 

Co do prezencji- galante :8)

 

Klagosz machniesz mi zdjęcie przedniej felgi z oponą? Chcę zobaczyć ile będzie mi wystawała felga przy rozmiarze 225. Mam ET 8,5 na tył a oponkę 225/40.

Jakbyś w wolnej chwili mógł to zrób z góry albo jakoś tak gdzie widać rant opony i felgę :) - z góry dzięki!!

 

Te felgi miały piękny filmik na YT. Dobra modelka i cudne białe M3.

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że wklęsłość tych felg miażdży. :8) Świetnie się autko prezentuje :cool2:

Pojeździj jeszcze parę tygodni z oklejonym autem a potem możesz myśleć o zrywaniu. :wink:

 

Powariowaliście z tymi letnimi no :lol: Jeden drugiego nakręca!! Ilu to już kolegów z forum - 3 , 4 ma letnie założone?? I wszyscy 19 cali :wink: hehe.

Ja na przyszły tydzień też planuje założyć letnie 19''. :D Może w końcu zima zrozumie że mamy jej już dosyć. :mrgreen:

Edytowane przez jarnet86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Klagosz machniesz mi zdjęcie przedniej felgi z oponą? Chcę zobaczyć ile będzie mi wystawała felga przy rozmiarze 225. Mam ET 8,5 na tył a oponkę 225/40.

Jakbyś w wolnej chwili mógł to zrób z góry albo jakoś tak gdzie widać rant opony i felgę :) - z góry dzięki!!

...

Dziś już nie dam rady :/

Ale ja mam Conti P5 i felga jest minimalnie schowana za rant opony także jest OK.

 

Moim zdaniem szału nie ma :). 313 wysoko powiesiły poprzeczkę :).

A moim nie :twisted:

wiem wiem zamówiłeś 313 :)

Przy tych felgach chyba potrzebna lepsza gleba :)

Nowe sprężyny EIBACH zamówione bo te co miałem z HAMANNa w zeszłym sezonie były za bardzo obniżające :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Klagosz machniesz mi zdjęcie przedniej felgi z oponą? Chcę zobaczyć ile będzie mi wystawała felga przy rozmiarze 225. Mam ET 8,5 na tył a oponkę 225/40.

Jakbyś w wolnej chwili mógł to zrób z góry albo jakoś tak gdzie widać rant opony i felgę :) - z góry dzięki!!

...

Dziś już nie dam rady :/

Ale ja mam Conti P5 i felga jest minimalnie schowana za rant opony także jest OK.

 

Schowane są? To na profilu 40 będę miał jeszcze lepiej :) Ja też mam Conti 5 ale bez P :8)

 

Najwyżej w wolnej chwili cykniesz :cool2:

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi wyglądają na aucie świetnie w pudełku nie wyglądały tak dobrze... ich plusem jest niepowtarzalność... :cool2:

 

Nie mogę... to raczej u Ciebie powinno być biało a nie u mnie na nizinie :mad2: :wink:

 

http://img683.imageshack.us/img683/6729/img00000092l.jpg

 

tyle napadało od wczoraj i ciągle pada...

P.S. tak wyglądają auta których kierowcy za wcześnie zakładają letnie opony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
...
Moim zdaniem szału nie ma :). 313 wysoko powiesiły poprzeczkę :).

A moim nie :twisted:

wiem wiem zamówiłeś 313 :)

Jeszcze nie zamówiłem :D.

Nie no ja widzę Twoje auto na jakichś Breytonach czy CH-R. Tak tak wiem ze zaraz milion osób napisze, że są oklepane. Moim zdaniem są poprostu ładne i dlatego ludzie je zakładają :).

 

Nie wszystko co jest unikalne jest najlepsze :). Na różowo nikt by auta nie pomalował przecież (chociaż może to aż zbyt daleko idący przykład w stosunku do Twoich nowych felg ;) - Sa w miare , są spoko - ale nic poza tym. Twoje auto zasługuje na więcej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi pięknie siadły ! Ciekawy jestem wytrzymałości ich na Polskich drogach, czy faktycznie austriackie certyfikaty zrekompensują wschodnie pochodzenie... W każdym razie wyglądają przepięknie ! I ja bym wrócił do czarnego koloru bo do tego średnio pasują :) Albo pomyślał nad jakimś innym jeśli Ci się czarny nie widzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.