Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyglada super :)

A powiedz teraz gdzie na geometrie jedziesz?lub gdzie byles...

Dalem posta w dziale polecanych warsztatow....ale nikt nie odpowiedzial,a przyjezdzam z Irlandii do Krakowa w przyszlym tygodniu i chce zrobic geometrie.

Dzięki :cool2:

 

Ja z Krakowa nie jestem aczkolwiek praktycznie co drugi dzień w nim goszczę...

Geometrię ustawiam bliżej mojego miejsca zamieszkania w Brzesku także nie pomoge ci.

Spróbuj poszukac w googlach.

o cholerka to teraz można powiedzieć że jezdzisz tyłkiem po drodze :D

Eee nie jest tak źle :wink:

Tylek cały :lol:

wygląda jak milion $ :cool2: :cool2:

 

dla ochłody powinna Cię objechać jakaś skromna "seria" na 17" :wink:

Dzieki :wink:

 

a co do objechania to seria odstaje (jechałem na autostradzie za e90 335d i trzymałem sie go tag długo aż sie zmęczył :wink: )

co do serii na 17-stkach nie znajdziesz bo fabrycznie jest na 18-stkach - jeszcze większe tarcze i zaciski :norty:

KOSMOS :)

- obniżenie jednak dużo daje, nawet w tak fajnie zrobionym aucie jak już miałeś...

Dzieki :cool2:

A ty kiedy modzisz :twisted: ?

NIIIIIIIIIISKO !!!!!! :twisted: :cool2:

BANDYTA :twisted:

hehe no taki maly :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a co do objechania to seria odstaje (jechałem na autostradzie za e90 335d i trzymałem sie go tag długo aż sie zmęczył :wink: )

co do serii na 17-stkach nie znajdziesz bo fabrycznie jest na 18-stkach - jeszcze większe tarcze i zaciski :norty:

 

335d i 335i w serii wychodziły na 17'' e92 330d też. Ze względu na wielość tarczy i zacisku nic poniżej 17'' się nie zmieści. Za wszystko powyżej trzeba było dopłacać. Koniec mądrzenia

 

Udany mod. Obniżenie +10KM. Już się zaczynam gubić ile to twoje ma teraz mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale z tego co kojarze to wystepował/wystepuje tylko jeden model felg 17-calowych w konfiguratorze do 335d których i tak nikt nie brał :wink:

Co do tego ze w 330 i 335 nie mieszczą sie inne mniejsze od 17-stek to chyba każdy o tym wie :twisted:

 

I koniec mądrzenia :cool2:

Udany mod. Obniżenie +10KM. Już się zaczynam gubić ile to twoje ma teraz mocy :)

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend złapałem kapcia przed samym wyjazdem na termy :evil:

więc musiałem zmienić znów na koła 313 Performance i to chyba najgorsze :| bo przy obniżeniu znów mi się widzą :norty:

http://img837.imageshack.us/img837/7680/img2519cv.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/7393/img2517s.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/608/img2518tm.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/6519/img2515ix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na czarno do mnie nie trafia.Spróbuj zarejestrować na stare "czarne blachy" bo te nowe mają za dużo białego i nie pasują
:clap:

 

Super mody na super bazie. Troche za czarny, ale to w nie moje gusta ma trafiac a wlasciciela. Powrot do Performance zdecydowanie na plus :!:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Jak chcesz go sadzać nisko, to aż prosi się o szerokie felgi i oponę z naciągiem. Jedynym plusem byłoby to, że byłbyś mile widziany na różnych zlotach za Odrą ;) To jest wyłącznie moje zdanie, ale przód dźwignąłbym do góry aby wyrównać proporcje. Takie niskie sadzanie pasuje bardziej do VW/Audi niż BWM, jakoś tak nie ta linia nadwozia aby to się zgrywało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.