Skocz do zawartości

BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Karol, imponujące jest Twoje zacięcie do modów w aucie i większość jest fajnych i trafionych, ze smakiem. Jedną rzecz o którą bym sie pokusił w tak dalekiej "przyjaźni" z autem - mianowicie porządna korektę lakieru z porządnym zabezpieczeniem typu CQuartz albo coś w podobie. Na wielu zdjęciach widać że lakier juz swoje przeszedł i myślę że po operacji rewitalizacji wszystkie mody by nabrały zupełnie innego wymiaru :) Przy tym co w niego władowałeś $$$ to to akurat drobny wydatek :8)

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy ok :cool2: pasują do auta

ale naklejki bym wywalił :mrgreen:

Naklejki chyba dzisiaj ściągam, nie pasują faktycznie do calości.

Zrobie własne na szybu boczne albo tylnią ;)

:mrgreen: w końcu gałka, i jak robiłeś? Tak jak mówiłem czy inny patencik? :)

 

No i widzę nowa antenka od CB ;)

 

Pzdr.

:D

Nie mogłem ze starej gałki/pokręta wyciągnąć mocowania wię przerobiłem metodą prób i błędów nową :twisted:

Spostrzegawczy :wink: antenka nowa bo kiedyś wyjąłem radio i poszło do innego auta więc musiałem kupić nowy zestaw, ale antenka zbiera rewelacyjnie :cool2:

Jak zawsze niesamowicie

Natomiast co do wlepek , sam nakleiłem wczoraj na swoją ale ..... 10 minut i zerwałem :D

Jedyną rzecz którą chyba za niedługo nakleję to emblemat 316d :D

Dzieki :)

Z naklejkami dzisiaj tak samo postąpie :wink:

A ja mam z tyłu naklejkę z torem, fajnie wygląda.

:lol:

Karol, imponujące jest Twoje zacięcie do modów w aucie i większość jest fajnych i trafionych, ze smakiem. Jedną rzecz o którą bym sie pokusił w tak dalekiej "przyjaźni" z autem - mianowicie porządna korektę lakieru z porządnym zabezpieczeniem typu CQuartz albo coś w podobie. Na wielu zdjęciach widać że lakier juz swoje przeszedł i myślę że po operacji rewitalizacji wszystkie mody by nabrały zupełnie innego wymiaru :) Przy tym co w niego władowałeś $$$ to to akurat drobny wydatek :8)

Dzieki :oops: to już taka choroba :mrgreen:

Myślą cały czas nad porządną korektą lakieru ale taż zastanawiam się nad zmianą koloru i dlatego się waham.

Z drugiej strony zanim ja sie zastanowie to chyba faktycznie warto zrobić to wcześnie bo auto na to zasłużyło :wink:

Auto nawet nie było chyba jeszcze ani razu porzędnie wypolerowane :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałeś coś o tych fioletowych czujnikach PDC? u mnie też takie się zrobiły i nie wiem czy można to czymś pomalować czy nie będzie zakłóceń czy tylko wymiana na nowe pozostaje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja mialem czarne jak smola od poczatku ... hmmm moze ktos je przedemna lakierowal .

 

Zdjecia jak zawsze u Klagosza ...pierwyj sort :cool2: :cool2: :cool2: . fajnie ze usunoles te naklejki tak troche pasowaly jak ...swini siodlo czy jakos tak :roll: :roll: .

 

Super samochod , super zadbany to lubie :cool2: :cool2:

 

Co do lakieru myslisz o obklejeniu na szary mat :norty: :norty: ?czy biel z czarna felga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi czujnikami to zależy od roku produkcji i modelu.

Zwykle po 2008 są już lakierowane.

 

Dzięki za opinie :wink:

Co do obklejenia mam 100 pomysłów ale najbliższe realizacji to:

- ........... :mrgreen: mat

- biały mat

- pomarańczowy mat

- niebieski połysk (taki odcień jak na śmigle BMW)

- szary mat

dokładnie w takiej kolejności się zastanawiam pierwszego nie zdradze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z

Co do obklejenia mam 100 pomysłów ale najbliższe realizacji to:

- ........... :mrgreen: mat

...

dokładnie w takiej kolejności się zastanawiam pierwszego nie zdradze :twisted:

 

Coś mi się wydaje ze jednak to będzie Różowy Mat . Mi się najbardziej chyba podoba kolor z M3 GTS (pomarańczka) z czarnymi kolami :) ogień by był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Coś mi się wydaje ze jednak to będzie Różowy Mat . Mi się najbardziej chyba podoba kolor z M3 GTS (pomarańczka) z czarnymi kolami :) ogień by był

HEHE :lol: :lol: :lol:

Nie wiem czy taki kolor mieliby w ofercie :mrgreen:

 

Co do pomarańczu to jest mega ale coraz więcej tego jeździ.

A ja wymyśliłem sobie coś oryginalnego i mysle ze też przykuwającego uwagę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki :) jednak wole zostać przy Czarnym. U mnie w niemczech za dużo jeździ już aut białych połysk(sraudi , viejskiewagony ) i szarych mat. Nawet jest jedno m3 w szarym macie:) Ładnie się nawet prezentuje, jak spotkam gdzieś to zrobię fotkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chcesz sie wyrozniac to napewno nie czarny mat :D auto by stracilo . Moze zrob ... zielen z Focusa RS w macie :mrgreen: :mrgreen: ale mogloby to wygladac nieco kulawo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym koloru nie zmieniał spier.... cała prace jaką dotąd wykonałeś ! Autko jest boskie ! Zastanów się nad odświerzeniem lakieru i nabłyszczeniem go tą powłoką diamentową Diamond Bride czy cos w Wawie to robią koszt operacji 1200-1500 a efekt nie ziemski jest na to bodajże 6 lat gwarancji na powłokę ! zadnych pomarańczy zieleni czy matów to autko ma lśnić ekstraklasą a nie wyglądać jak brudnawy klaun !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no taka opinia też się liczy :wink:

Spokojnie na razie sie zastanawiam :)

Jak się będę decydował to dopiero we wrześniu albo październiku podobnie z wydechem.

Teraz planuje wakacje i mam sporo pracy.

Jedynie co to car-spa będzie i serwisy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym koloru nie zmieniał tylko zrobił korektę lakieru i nałożył powłokę kwarcową.

Było by pięknie.

Ale decyzja należy do Ciebie.

Jak zdecydujesz zmienić kolor to mało spotykany jest SANTORINI BLUE

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/bmw-santorini-blue.jpg

Z czarną felgą wyglądało by ciekawie.

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.