Skocz do zawartości

(E39) Mój mały potworek :D 540i


krys32

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekać bym nie narzekał bo przydało by się trochę więcej mocy. Ale wydawać miesięcznie tysiaka albo i więcej na samo paliwo mi się nie uśmiecha. Wyrobić bym wyrobił, ale szkoda tyle kasy przepalać jak jest wiele innych wydatków :) Co innego gdybym robił mniej km albo miał drugie auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Same dojazdy do pracy to praktycznie 1000km miesięcznie

Latam podobnie i nie narzekam na 4,7 :mrgreen:

 

Zagazowanego masz tego Jeepa?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oczywiście :D

Nie wyglądam raczej na prezesa w Orlenie :mrgreen:

Beta też na wionę idzie w gaz.

Krystianowa 4,4 też jest zagaziona przecież.

Odnośnie Mki w gaz. A dlaczego nie???

Widziałem już kiedyś i latało to. Każdy silnik chodzi dobrze na LPG jeżeli jest dobrze wszystko zgrane. Chłopaki w Subarakach turbodoładowanych(nawet i 300KM) latają na LPG i się nic nie dzieje, a to też pochłania wachę z prędkością światła :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-ki nie zagazuję. Za mało km robię. Żebym przejeżdżał tak jak Paweł może i bym się zastanowił. Byłem dziś w jednym miejscu i w poniedziałek będę miał na 99% resztę kasy. Więc w poniedziałek autko będzie wystawione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno. Ale nie wiem czy nie po Świętach. Na razie jest mi potrzebna. Kupię następne autko, a teraz nie czas na wymianę płynów itd, Pamiętaj, że czekam na znać od Ciebie. Piwo, wódka... Do wyboru do koloru :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jasne :mrgreen:

Muszę podjechać do Ciebie swoją na diagnozę komputerową :mrgreen:

Ale na razie tak ją porozbierałem,że ćwierć samochodu jest wyjęte :? .

Walczę powoli,bardzo powoli.

Chcę zrobić jedno z niewielu E36 zachowanych w fabrycznym stanie jeżdżących po Polsce. Któregoś dnia jeżdżąc po mieście dreambusem zwracałem uwagę na E36-stki i muszę stwierdzić, że niestety to same pordzewiałe i skatowane wraki jeżdżą.

Może kiedyś na zlocie wygram jakąś nagrodę ze swoją balbinką :wink: .

Życzę powodzenia w sprzedaży.

PS.Tak trochę mi szkoda swojej E39-tki i Twojej E 39-tki- że nie spotkają się już raczej nigdy :( .

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Jeszcze nie ma :mrgreen:

Danielu przejrzyj allegro, smutne ale prawdziwe :(

Lata lecą wartość spada,a reszta to nikogo nie obchodzi.

Wiem jak sprzedawałem swoją.Niestety takie realia i za cenę o jakiej marzyłem to prędzej na emeryturę bym odszedł niż sprzedał :(

Auto było w takim stanie, że nowy właściciel teraz pozmieniał filtry i olej w silniku i jeździ dalej uśmiechnięty- co mnie też bardzo cieszy bo to świadczy dobrze o mnie.Ludzie szukają Bóg wie czego, a jak była na sprzedaż to przez wielu nawet na forum zostałem wyśmiany.

Krystian proszę Cię daj lepsze zdjęcia w ogłoszeniu.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ci wezmę teraz lepsze? Pada więc nie zrobię lepszych. Fotografem też nie jestem :D

 

Edit: Poprawiłem. Jak teraz Ci się nie podobają to weź swój sprzęt i sam zrób hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma :mrgreen:

Danielu przejrzyj allegro, smutne ale prawdziwe :(

Lata lecą wartość spada,a reszta to nikogo nie obchodzi.

Wiem jak sprzedawałem swoją.Niestety takie realia i za cenę o jakiej marzyłem to prędzej na emeryturę bym odszedł niż sprzedał :(

Auto było w takim stanie, że nowy właściciel teraz pozmieniał filtry i olej w silniku i jeździ dalej uśmiechnięty- co mnie też bardzo cieszy bo to świadczy dobrze o mnie.Ludzie szukają Bóg wie czego, a jak była na sprzedaż to przez wielu nawet na forum zostałem wyśmiany.

Krystian proszę Cię daj lepsze zdjęcia w ogłoszeniu.

 

NO i ludzie TDS-ów nie doceniają bo się nasłuchali.. A ja widziałem dzielnego TDS-a z ponad 700tys na liczniku który kupę lat do Szwajcarii po auta jeździł z lawetą. Co prawda pompa była zmieniana na używaną kilka razy, ale serducho nie ruszane.

 

Krystian ma 540i która jest po fajnych remontach które są kosztowne, a on je wymienił. Układ chłodzenia nowy, cewki które kosztują kupę kasy też i wiele innych grubych rzeczy na które ma fotki itd. Nie ma ten silnik vanosa i jest najlepszą V8 która jest w e39. Wydaje mi się, że jak by nie było ciśnienia ze sprzedażą to można by było troszkę poniżej 20tys dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet połowy nie odzyskam co włożyłem i myślę, że cena jest atrakcyjna, ale na razie brak zainteresowania poza 2 kolegami z forum co się popytali i jednym telefonem od handlarza, który chciał przyjechać po nią za 10 tys :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat = wygoda :D Bokiem nie polatasz, ale jeśli chodzi o osiągi to nie odczuwa się przy tym silniku różnicy :D

 

Beema Krysa jest do dostojnego podróżowania, ewentualnie spieprzania przed mafią. Automat do obydwu zadań pasuje, jak ulał.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bokiem nie... :oops:

Pod tym względem jestem ortodoksem (tylko benzyna, tylko napęd na tył i tylko manual :D ) żaden automat, nawet DSG, nie zmieni biegu właśnie w tym momencie, kiedy bym chciał i sam to zrobił. Testowałem kiedyś u dealera Mercedesa na jeździe próbnej najnowszą C-klasę Coupe 200K w skrzyni 7G-tronic i nawet ona w trybie Sport miała opóźnienia. Dlatego nikt nigdy nie namówi mnie na automat :wink: poza tym koszty utrzymania (napraw) też są (dużo) większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie manual... Na wiosnę będę chciał coś takiego kupić, ale koniecznie w manualu. A Twoja naprawdę mi się podoba :)

Za taką kasę co Krystian sprzedaje można kupować i to na spokojnie bez wkładu start w części i sobie przerobić na manuala. Trzeba znaleźć tylko porządny zakład bo wiem, że we Wrocławiu w klinice BMW coś takiego robili w v8 e39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.