Skocz do zawartości

BMW e39 kontra Audi A6 C5


zapora

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wiem czy ladna.... BMW bije audi stylistyką na głowę.

W tym czasie e39 dalej trzyma wyglad a w C5 nic sie nie dzieje, nuda, bezpłciowość.

Szczytem audi w obecnych modelach to wypierdzielenie na pół przodu zarysu atrapy. No brawo dla designerów...

 

Jezeli dla kogoś wyposażenie to ilosć schowków, to naprawde nie ma o czym dyskutować. Audi to auta dla ludu i na szczescie nic sie w tej kwestii nie zmieniło ;) Zatem brać to audi natychmiast! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy ladna.... BMW bije audi stylistyką na głowę.

W tym czasie e39 dalej trzyma wyglad a w C5 nic sie nie dzieje, nuda, bezpłciowość.

Szczytem audi w obecnych modelach to wypierdzielenie na pół przodu zarysu atrapy. No brawo dla designerów...

 

Jezeli dla kogoś wyposażenie to ilosć schowków, to naprawde nie ma o czym dyskutować. Audi to auta dla ludu i na szczescie nic sie w tej kwestii nie zmieniło ;) Zatem brać to audi natychmiast! :)

 

Ja w autach cenie stonowanie i w swojej A6 czarny met. 3.0 quattro mialem zdjety znaczek 3.0 wlasnie po to żeby brac takich jak Ty :wink:

Dal ludu to są ople. Widać, że nigdy nie jeździleś żadnym Audi.

 

Piszesz nuda hmmm to wydaje mi się , że jesteś typem kierowcy co w aucie ma aluminiowe dywaniki, a na silniku napelpony znaczek M5 i pewnie zamontowane radio z wysuwanym ekranikiem LCD.

 

Uważam, że dobrze zrobiona AUDI A6 C5 jak na zdjeciu prezentuje sie świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dobrze zrobiona AUDI A6 C5 jak na zdjeciu prezentuje sie świetnie.

tylko powiedz kolego ile tak zrobionych audi można spotkać na naszych ulicach :?: ta owszem wygląda fajno, ale patrząc na E39 z drugiego zdjęcia to wybieram jednak BMW

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coz silniki mniejsze czesto sa zarzniete przez wycznowcow co wyciskaja max. Takze odradzam mniejsze siliniki BMW to BMW. Coz wielokrotnie mialem okazje fanow szybkiej jazdy wprzedzać

To wcześniejsza Twoja wypowiedź. Teraz piszesz to:

 

Ja w autach cenie stonowanie i w swojej A6 czarny met. 3.0 quattro mialem zdjety znaczek 3.0 wlasnie po to żeby brac takich jak Ty :wink:

Dal ludu to są ople. Widać, że nigdy nie jeździleś żadnym Audi.

Widać, że jesteś jakimś fanatykiem marki bo nikt tu nie obraża, a ople nie są dla ludu. Są to również dobre solidne samochody.

 

Piszesz nuda hmmm to wydaje mi się , że jesteś typem kierowcy co w aucie ma aluminiowe dywaniki, a na silniku napelpony znaczek M5 i pewnie zamontowane radio z wysuwanym ekranikiem LCD.

 

Ktoś ma swoje zdanie, a Ty go obrażasz. Widziałeś kolegi auto na zdjęciach i mówisz o jego alu dywanikach? Jakieś kompleksy masz z tymi dywanikami? Może Twoje audi kupiłeś od "tjunera" i próbujesz się jakoś podbudować :D

 

Jak czytam Twoje posty to uważam, że jesteś młodym posiadaczem ojca audi którą się wyszalałeś, teraz masz bmw i gnasz od świateł do świateł by się dowartościować, potem kończy się paliwko, siadasz na forum i obrażasz innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hawraneek dla Ciebie specjalnie tylek Audi A6

 

http://qwt.no/users/qwt_mystore_no/images/86967_CSR_Automotive_Hekkskj_rt_Audi_A6_C5_2.jpg

 

http://www.westcoastmotorsport.com/gallery/prior_design/bmw_5er_E39_3.jpg

 

Chyba musisz zmienic zdanie co do DUP w audi , nie sa az takie nudne :cool2:

 

M5 e39 i zwykla A6 C5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Coz silniki mniejsze czesto sa zarzniete przez wycznowcow co wyciskaja max. Takze odradzam mniejsze siliniki BMW to BMW. Coz wielokrotnie mialem okazje fanow szybkiej jazdy wprzedzać

To wcześniejsza Twoja wypowiedź. Teraz piszesz to:

 

Ja w autach cenie stonowanie i w swojej A6 czarny met. 3.0 quattro mialem zdjety znaczek 3.0 wlasnie po to żeby brac takich jak Ty :wink:

Dal ludu to są ople. Widać, że nigdy nie jeździleś żadnym Audi.

Widać, że jesteś jakimś fanatykiem marki bo nikt tu nie obraża, a ople nie są dla ludu. Są to również dobre solidne samochody.

 

Piszesz nuda hmmm to wydaje mi się , że jesteś typem kierowcy co w aucie ma aluminiowe dywaniki, a na silniku napelpony znaczek M5 i pewnie zamontowane radio z wysuwanym ekranikiem LCD.

 

Ktoś ma swoje zdanie, a Ty go obrażasz. Widziałeś kolegi auto na zdjęciach i mówisz o jego alu dywanikach? Jakieś kompleksy masz z tymi dywanikami? Może Twoje audi kupiłeś od "tjunera" i próbujesz się jakoś podbudować :D

 

Jak czytam Twoje posty to uważam, że jesteś młodym posiadaczem ojca audi którą się wyszalałeś, teraz masz bmw i gnasz od świateł do świateł by się dowartościować, potem kończy się paliwko, siadasz na forum i obrażasz innych.

 

:cool2: no tak ojca auto dobre, jedni pija inni ćpają , a ja lubie samochody i lubie je zmieniac, kupuje takie na jakie mnie stać , tyle.

Kolejna kwestia - nie lubie aut choinek.

Co do gnania od swiatel do swiatel , a czym tu gnać, bez przesady 2.5i 192KM to nie demon predkosci i przyspieszenia . A co do paliwa to ponad rok jezdzilem 3.0 Audi w quattro i jakoś przezylem :wink:

 

I nikogo nie obrazam i nie mam zamiaru, kazdy ma swoje zdanie, krytyka czy dyskusja nie jest przejawem obrazanie. Do chama w klapkach KUBOTA wysiadajacego z BMW jeszcze mi duzo brakuje.

 

A Ty widze , że dobrze potrafisz cytowac moje wypowiedzi i je negowac. Ale ok nie przeszkadza mi to. TEMAT jest BMW e39 vs Audi A6 C5 takze prosze trzymaj sie tego lub podejmnij temat w dyskusji i po prsostu sie wypowiedz. pozdrawiam

 

OPLE ok powiedz z ktorej strony sa dobre - dawaj mi kilka plusow ja juz jeden mam cena zakupu, kolejne to jakie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w autach cenie stonowanie i w swojej A6 czarny met. 3.0 quattro mialem zdjety znaczek 3.0 wlasnie po to żeby brac takich jak Ty :wink:

Dal ludu to są ople. Widać, że nigdy nie jeździleś żadnym Audi.

Piszesz nuda hmmm to wydaje mi się , że jesteś typem kierowcy co w aucie ma aluminiowe dywaniki, a na silniku napelpony znaczek M5 i pewnie zamontowane radio z wysuwanym ekranikiem LCD.

 

Ciesze się bardzo, ze wybierasz dany model, zeby kogoś "brać". Ja nie mam kompleksów rodem małego członka ;) :norty:

 

Akurat tak sie sklada, ze rozbilem e39 i chcialem odmiany. Szukałem siebie w audi i nic z tego nie wyszło. To nie jest to, czego oczekuje od auta.

Wcześniej przed 1-szym BMW szukałem wlasnie audiczki, wybór padł na 1.8T. W każdym coś było nie halo, niezaleznie od wygórowanej ceny. Jeden zarzygany olejem, drugiemu grały zawory, w trzeciej włączał się tryb awaryjny jak depnąłem na III czy IV biegu - to odnośnie tych niby niezarżnietych silników.

Inny znajomy przesiadl się z 328 do A4 1.8T 180KM. Jezdzac tym samym stylem zdążył zarżnąć już dwa silniki, 328 jezdzi do dziś.

 

Zeby było śmieszniej, szukajac audicy miałem taki sam wstręt do BMW, jak ty ;)

Zaczałem jezdzic beemkami i jakos nie moge się z nią rozstać.

 

A audi to taki lepszy volkswagen. Widać, ze nie wiesz zupełnie o co subtelnie chodzi w stylistyce i na pewno nie są to chromy czy aluminium. Wróżka z ciebie slaba, przykro mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w autach cenie stonowanie i w swojej A6 czarny met. 3.0 quattro mialem zdjety znaczek 3.0 wlasnie po to żeby brac takich jak Ty :wink:

Dal ludu to są ople. Widać, że nigdy nie jeździleś żadnym Audi.

Piszesz nuda hmmm to wydaje mi się , że jesteś typem kierowcy co w aucie ma aluminiowe dywaniki, a na silniku napelpony znaczek M5 i pewnie zamontowane radio z wysuwanym ekranikiem LCD.

 

Ciesze się bardzo, ze wybierasz dany model, zeby kogoś "brać". Ja nie mam kompleksów rodem małego członka ;) :norty:

 

Akurat tak sie sklada, ze rozbilem e39 i chcialem odmiany. Szukałem siebie w audi i nic z tego nie wyszło. To nie jest to, czego oczekuje od auta.

Wcześniej przed 1-szym BMW szukałem wlasnie audiczki, wybór padł na 1.8T. W każdym coś było nie halo, niezaleznie od wygórowanej ceny. Jeden zarzygany olejem, drugiemu grały zawory, w trzeciej włączał się tryb awaryjny jak depnąłem na III czy IV biegu - to odnośnie tych niby niezarżnietych silników.

Inny znajomy przesiadl się z 328 do A4 1.8T 180KM. Jezdzac tym samym stylem zdążył zarżnąć już dwa silniki, 328 jezdzi do dziś.

 

Zeby było śmieszniej, szukajac audicy miałem taki sam wstręt do BMW, jak ty ;)

Zaczałem jezdzic beemkami i jakos nie moge się z nią rozstać.

 

A audi to taki lepszy volkswagen. Widać, ze nie wiesz zupełnie o co subtelnie chodzi w stylistyce i na pewno nie są to chromy czy aluminium. Wróżka z ciebie slaba, przykro mi ;)

 

Kolega niech czyta doklanie moje wypowiedzi , wczesniej pisalem , że + w BMW to wlasnie silniki , pozniej dodalem, ze male pojemnosci sa zazwyczaj zarzniete przez dzieciaki.

BMW silnik na duzeee TAK. Wstretu do BMW nie mam bo wlasnie takie auto wybralem zamieniajac moja Audi A6 na e39. Chcialem sprobowac , zobaczyc. I porownalem te dwa auta e39 i c5. Ja swoja audi jezdzilem ponad rok i zero problemow. Tu w BMW juz mam pierwszy. z pod michy olejowej leci olej.

Co do silnikow 1.8T 180KM po 2000r te silniki byly ok. Ja dbalem o ten silnik , lalem olej 5W/30 i robilem regularnie servis.

Wlasnie 2.8 to nie 2.0 czy 2.3 a to roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dalej twierdzę, że porównywanie 4x4 do RWD czy też silników o różnych pojemnościach i mocach jest totalnym bezsensem.

W kwestii wnętrza to mogę powiedziec tylko tyle (o ile porównamy podobne wnętrza/wyposażenia), że jakościowo dałbym lekką przewagę na BMW ponieważ w AUDI jednak stylistycznie trochę czuc, że auto ma korzenie "samochodu dla ludu" choc trochę lepiej wykończonego niż VW (nagłośnienie zdecydowanie na plus dla Audi) - jednak to jest tylko kwestia gustu bo to dwie różne szkoły stylistyczne. Jednocześnie dodam, że obecnie Audi bardzo mocno dopracowało tą kwestię i razem z BMW wyznaczają nowoczesny kierunek, zostawiając daleko z tyłu Merca, który jest jakiś taki cholernie konserwatywny.

Blachy także są na plus dla AUDI - zdecydowanie lepiej ocynkowane niż BMW.

Silniki - tu jednak plus dla BMW bo są mimo wszystko lepszymi specami w tym zakresie i nie bez powodu ich silniki zdobywały i zdobywają ciągle jakieś nagrody (choc Audi trochę nadrobiło w ostatnim czasie jednak jeszcze trochę im brakuje).

Co do samej dupki A6 C5 (zdjęcie w jednym z postów vs e39 M5) - to jest chyba jedyne ujęcie, w którym tył tego Audi jeszcze jakoś wygląda możliwie. Sorry panowie ale z każdej innej perspektywy tył tego auta w wersji sedan jest tak pociągający jak partia szachów oglądana w slow motion. Jeśli miałbym kupi A6 C5 to TYLKO w wersji kombi, nawet jeśli to kombi nie byłoby przeze mnie przestrzennie wykorzystywane. Tutaj akurat w kwestii najbardziej atrakcyjnych tyłów tych dwóch aut (A6 S-Line / S6 vs e39 M-Pakiet / M5) to e39 wygląda ZDECYDOWANIE LEPIEJ.

Nawiasem mówiąc to białe e39 M5 ze zdjęcia jest jakimś inwalidą (chyba, że to ja mam jakieś liszaje chodnikowe na oczach) bo z lewej strony solidny, szeroki but a po prawej stronie założony węższy chyba zapas albo już zimówka... :shock:

I to tyle.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinuk,nie ma sęsu tu wyrażać swoich opinii,tych dobrych o innych markach,przede wszystkim audi,bo cię zlinczują :lol: W większości w takich tematach wypowiadają się ludzie,którzy nawet w audi nie siedzieli i ślepo bronią swojej ulubionej marki.Ja jeżdziłem A6,A8 i S8 to mogę też trochę o tych autach powiedzieć,niestety eSke musiałem sprzedać bo potrzebowałem $,teraz ma E39,kupiłem je tylko dlatego,że w pieniądzch,którymi dysponowałem nie byłem w stanie kupić starego dobrego A6C4 2.8ack,za to bez problemu kupiłem E39 w dość dobrym stanie,i poprostu jestem zawiedziony tym autem,nie chodzi mi o sprawy mechaniczne itd.bo z autem nic się nie dzieje,ale jakoś nie umiem się do niego przekonać,środek słaby,auto głośne,w prowadzeniu z quattro nie ma co porównywać.E 39 ładnie wygląda tylko po lifcie z m-pakietem,zwykłe przedliftowe modele niczym nie zachwycają i giną w tłumie innych aut,z resztą tak jak zwykłe c5.Ja już patrze,żeby e39 sprzedać i wracam do A8/S8 bo kaski trochę przybyło.Zeby nie było,to E 38 też jeżdziłem,2.8 czy 3.0 nie pamiętam,dokładnie,od kolegi auto to było i też niczym mnie nie zachwyciło,a ten kalkulator na środku konsoli to mistrzostwo świata :duh:

tylko powiedz kolego ile tak zrobionych audi można spotkać na naszych ulicach

Tylko powiedz co takiego jest w tym audi zrobione?To jak ci powiem,zawias i felga poza tym to zwykłe poliftowe A6,a wygląda bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tymi modelami co przytaczasz,dodam jeszcze starsze modele-80 b3,b4, kultowe ,,cygaro''100cc które miałem krótko w89r i straszne z nim problemy. Może dlatego zraziłem się do tej marki podobnie jak Ty do BMW.

 

o ironio :mrgreen: -na forum A6 często chwalona jest e39 w porównaniu do A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem Audi C5, i chcę się dowiedzieć co łączy i dzieli e39 z c5

 

Może najpierw sam sobie zadaj pytanie czego od auta oczekujesz. Nic tych aut nie dzieli i nic nie łączy, bo to całkiem dwa różne światy. Przemyśl jakie masz priorytety i jakie wymagania, najlepiej wsiądź do C5, pojezdzij i sam oceń, reszty dopytaj na forum A6.

Przekalkulujesz za i przeciw i wybierzesz.

 

 

http://autokult.pl/2012/01/18/audi-a6-c5-z-drugiej-reki

Jak się komuś podoba taka linia jak na zdjeciach z w/w linku, to brać.

Dla mnie paskudstwo, nawet avant pobity przez touringa.

 

Wnętrze "zabawkowe" i w większości szarobure, choć wybrane i tak na wypasie jak widać, dla przypomnienia:

http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2012/01/audi-a6-c5-5-616x448.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoich postach widać,że Ty właśnie należysz do tej grupy,którą przytoczyłem wcześniej,czyli zaslepiony w uwielbieniu do marki.Każdy z modeli ma swoje plusy i minusy,oczywiście widzisz tylko minusy w A6.Dla mnie kombi audi o dużo ładniejsze niż trumna E39,sedan ładniejszy ale tylko w m-pakiecie,wykończenie środka też dla audi,i tak możemy wymieniać się poglądami,do końca życia :lol: do niczego to nie prowadzi,trochę obiektywizmu kolego :wink: Zapora przejedż się audi 3.0 benzyna quattro i już w nim zostaniesz :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoich postach widać,że Ty właśnie należysz do tej grupy,którą przytoczyłem wcześniej,czyli zaslepiony w uwielbieniu do marki.Każdy z modeli ma swoje plusy i minusy,oczywiście widzisz tylko minusy w A6.Dla mnie kombi audi o dużo ładniejsze niż trumna E39,sedan ładniejszy ale tylko w m-pakiecie,wykończenie środka też dla audi,i tak możemy wymieniać się poglądami,do końca życia :lol: do niczego to nie prowadzi,trochę obiektywizmu kolego :wink: Zapora przejedż się audi 3.0 benzyna quattro i już w nim zostaniesz :cool2:

 

AUDI lepiej wykończone w środku od BMW :duh: :duh: w którym miejscu??

 

a linia e39 jest po dzień dzisiejszy ponad czasowa, w dodatku z m-pakiem i polifcie to nawet Trumniak robi robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI lepiej wykończone w środku od BMW w którym miejscu??

W tym,którego napewno nie widziałeś,bo w audi jak myślę nawet nie siedziałeś :wink:

w dodatku z m-pakiem i polifcie to nawet Trumniak robi robotę

Właśnie pisałem,że po lifcie z m-pakiem to jakoś wygląda :lol:

Ja nia jestem jakoś mocno do bmw zrożony,bo nie mam czym,auto się nie psuje,nie mam z nim problemów,ale poprostu mi nie pasuje i raczej więcej bm-ki nie kupie.W e38 dość podobały mi się wygodne fotele,nie wiem jakie tam były,ale były wygodne i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoich postach widać,że Ty właśnie należysz do tej grupy,którą przytoczyłem wcześniej,czyli zaslepiony w uwielbieniu do marki.Każdy z modeli ma swoje plusy i minusy,oczywiście widzisz tylko minusy w A6.

 

Heh, to brzmi jakbyś mnie próbował przekonać do brzydkiej dziewczyny, której naturalną sprawą jest, że się nie chcę i żadne jej plusy nie wchodzą w rachubę, bo to i tak uroku nie zmieni.

Nie wielbie jakoś specjalnie tej marki, powtorze sie nawet - audiczki to dobre auta, ale we mnie nie powodują żadnej emocji, ani radości siedzenia za kółkiem.

Jakbym musial taką jezdzic, to bym jezdził, ale bez szału, skilla, zaangażowania. Ot takie wozidełko z miejsca do miejsca, czyli wsiąść, przejechać się, zamknąć i nawet nie oglądać za nią.

 

Wiele beemek mi się nie podoba, na widok których mam wstręt, a jedyną audiczkę jaką bym chętnie posiadł to A5. Więc nie zarzucać mi tu bycia stronniczym :nienie: :mrgreen:

Jednak w zestawieniu e39 lift vs. A6 C5 lift, nawet nie ma co porównywać.

Dotyczy to także e60 lift vs. A6 - najnowsze modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.