Skocz do zawartości

Zgadnijcie o kim tak piszą :)


Rekomendowane odpowiedzi

...Weekendowym rekordzistą został kierowca bmw, który w niedzielę wieczorem pędził ul. Energetyków z prędkością 97 km na godz. przy dozwolonej „pięćdziesiątce”.

 

Pech chciał, że to było BMW - później opinia zostaje o marce.

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś zatrzymała mnie policja - prędkość dozwolona 70 km/h, noc, pusta dwupasmówka... więc na radarze wyszło 147km/h

oczywiście zaczęło się od sprawdzenia dokumentów i numerów nadwozia, potem propozycja 500 zł mandatu i iluś (nie pamiętam) punktów karnych

 

po krótkiej rozmowie (a dodam, że nigdy nie daałem policjantowi w łapkę) policjant sprawdził, na moją prośbę w ETK dalsze dane autka, a potem dodał, że powinienem zdjąć przyciemniająca folię z szyb (mam ją jeszcze po poprzednim właścicielu... jakoś nadal jest) ... i że on też lubi beemki

podziękowałem i pojechałem bez mandatu i punktów

 

.... więc uważam, że nie ma co się podniecać, że na tym świecie żyją debile, którzy dla własnej wygody posługują sie stereotypami ... zwłaszcza w kwestiach, w których nie byli by w stanie wyrobić sobie własnego zdania, bo stereotypy znajdą sie na każdego - na kibiców, polityków, cyklistów, właścicieli jamników.... i kierowców BMW :duh:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest i inaczej nie będzie .

Wydaje mi się że takie rzeczy wymyślają bobki stojące na przystankach mzk.

Bo kiedy my się grzejemy w swoich autach to oni odmrażają sobie ......... na przystanku i to popycha ich do upuszczenia swoich flustracji w taki własnie sposób.Nigdy sie tym nie przejmowałem i nie zamierzam .Dla mnie osoba która nigdy nie miła tego auta nie wie o czy mówi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym sobie nie kupił to będę BE.Jezdze BMW to jestem "dres" kupię R1 to będę samobójcą i mordercą.Kij z tym.Dalej robie swoje. :mrgreen:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dziwna sprawa, bo na prawde sporo matolow jezdzi BMW, ale z reugiej strony na tym forumjest bardzo przyjemna atmosfera, nie majaca nic wspolnego ze stereotypowym dresem. Do niedawna jezdzilem autami innej marki i udzielalem sie na innym forum i nie dosc ze moje nowe autko mi sie bardziej podoba, to forum tez jest lepsze od poprzedniego :)

gnojowka pedzona rakieta:D

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotypy byly sa i beda bo zawsze sa ludzie co wiedza najlepiej! Moja mam a tez miała zdanie o bmw niezbyt pochlebne gdy na alei kochanowskiego jakis idiota w dresie beemka 5 e34 omal nie wjechał w nią gdy stała na przystanku. I jeszcze wysiadł z mina hitlera w stosunku do żydów. Oczywiście

moja mama powiedziała wtedy że w BMW to same debile jezdza. Ale odkąd daje jej poczytać czasami to forum to zmieniła zdanie i dostrzegła piekno i szlachetność tych samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rządzie RP też w takim razie prawie same dresy funkcjonują :D

 

Jezdzą beemkami a i tak się gryzą :duh:

 

Władzy nie chodzi tylko o auto za 200 czy 300tyś pln

:wink: to sa tylko drobne dodatki .Tzw dodatkowe uroki rządzenia(dojenia) przez małe rz oczywiście .

Stara zasada mówi ze jak w korycie jest pełno to świnie będą się pchały :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Kierowca BMW: dres, łysy, po solarium.... świcidełka i moda z tandety, czy ze stoiska Koreańczyków... tak jeszcze wiele osób myśli... pamiętacie teledysk Chyba Kazika... (nie jestem pewien czy to on to śpiewał) czarne e34, kolorowe dresy, łysi kolesie, złoto, ogólnie kozaki... :8)

 

Ale to właśnie dużo media wpływają na pogląd uczestników ruchu... ( i połowa lat 90... czarne BMW, czarne szyby...)

szczególnie serial "Kryminalni" na TVN... producenci sobie upodobali samochody BMW...

1. w reklamówce uciekające e30 niebieski metalik

2. druga reklamówka to czarne e30, też nią uciekają zbrodniarze a potem rozbijają ją...

3. w jednym z ostatnich odcinków e36 coupe ucieka przed policją przez miasto, las, w końcu niby rozbijają ją na drzewie, tylko maskę otwierają a ludzie umierają w wypadku... na szczęście chyba właściciel się nie zgodził na rozbicie autka, i znowu czarne szyby...

4. a dziś koleś z z3 szczela i ucieka....

5. inne polskie filmy...

 

Ciekawe czemu mercedes nie występuje w głównej roli...

 

Ja protestuje temu... czemu nie wezmą do zdięć opla, vw...

 

Stereotypy... niestety...

 

Pamiętam jak kupiłem 1,5 lata temu e 30... to moja sąsiadka po jednej z imprez, krótko po kupnie, wyzwała mnie od dilerów... a było bardzo grzecznie, no może oprócz tego że kolesie zrobili płonące poręcze balkonu rozpałką do grilla, i trawnik... było wesoło... ale pod okiem strażaka... a w następną niedzielę matce mojej opowiadała że narkotyki leżały na stole... i takie tam... a jej mąż mówił że 100ps to i tak za dużo dla mnie... w końcu pierwsze BMW na osiedlu, na razie jedyne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe dresy i czarne E34 to chyba teledysk BIg CYc :D

 

a w filmach - pamietacie PSY / PSY 2 ? tam rolę gansterskich wozidełek pełniły Merce W126 i W140 :D z małymi wstawkami pojawiały się Vw, Opel i widowiskowy jak na tamte czasy poscig z udziałem fajnego Audi 80 B3 z dymionymi lampami :D pamietam ,ze po tym filmie od razu dopadłem Audi Ojca z czarnym sprayem do lamp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam - owo E36 ( 325TDS jesli dobrze pamietam ) nalezało do jego zony i szybko mu je zabrała( podział majątku :D ) . Potem Linda woził te swoją golkę pozyczonym od Ola Wartburgiem , w którym się drzwi nie domykały :D

 

Ono zaczęło należeć do niej dopiero wtedy jak mu je zabrała.. a zresztą, jaki podział? WSZYSTKO mu zabrała... w końcu to zła kobieta była przecież.... ;)


Pozdrawiam

Pułkownik Zuber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż problem ze stereotypami jest taki żęsą i zawsze bedą !! Ale panowie możemy to zmienić :norty: !!!!Na początek proponuje zapuścić włoski , przebrać dresy w ubranka od komunni św. , nie przekraczać 50km/h i na tylniej szybie umieścić napis "OJCIEC DYREKTOR PATRONEM POSIADACZY BMW!" No i na koniec wszyscy razem na pilgrzymkę do torunia po błogosławieństwo Ojca Dyrektora pewnwgo radia :norty: PIS przez to wygrał wybory to i opinia o nas(posiadaczach bmw)też napewno sie zmieni :mrgreen:

 

 

żarcik taki...... :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2: [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.