Skocz do zawartości

jakie zarowki do ksenonow?


blazej10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebujesz D1S.

Na allegro same podróbki, nieważne czy za 100 zł, czy 250 zł.

Prawdopodobnie najkorzystniej jest kupić w serwisie skody za ok 300zł szt.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Nie no noe przesadzaj mozna dorwac ori na allegro tylko trzeba troche poserac, ale powyzej 300za sztuke to raczej bedzie ori

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, od skody do nas przychodzą :D

Tu masz jeszcze jedną fotkę od spodu. Najlepsze, że Philips je produkuje a taka sama żarówka Philipsa kosztuje ok 280 pln.

Jeśli poszukasz tego numerku z fotki w googlach to dowiesz, że to jest 4300k.

http://img687.imageshack.us/img687/8234/imag0223b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat nie jest zdjęcie oryginału.

 

Pzdr

 

A jaka jest według Ciebie oryginalna żarówka?

Ja tą wyciągnąłem z opakowania VW Group (zdjęcia masz w poście wyżej) a jak pisałem wcześniej dostajemy je od głównego importera części do Skody na Polskę.

Zacznijmy od tego, że części które idą na pierwszy montaż a te które sprzedaje się jako oryginalny produkt aftermarketowy mogą się różnic bo dostawca w między czasie się zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 6000k po ile sa?i to w kazdym serwisie vw tyle samo kosztuje

 

Z VW u nas takich nigdy nie było.

Były kiedyś Philipsy XENON ULTRABLUE o takim numerze 9285 149 29404 ale w tym momencie nie ma nawet na stanie.

One miały ok. 6000k ale cena zabójcza 335pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam ten sam "problem". Muszę poszukać żaróweczki do mojej e91. W przeciągu jednego dnia światło w jednej lampie z białego zrobiło się różowe :)

Czytałem, że Philips jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o żarniki ksenonowe. Tylko gdzie je kupić i za mniej więcej jaką kwotę żeby nie przepłacić?

Znalazłem sklep internetowy: http://www.oswietlenia.com/category/zarowki-xenonowe

Myślicie że to dobry wybór? I jakiej barwy żarówki polecacie? 4300, 5000 czy 6000 będzie najlepsze? Chodzi oczywiście o jak najlepsze oświetlenie drogi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ciekawe skąd są takie różnice w cenie :O

Albo moja hurtownia ma za wysoką cenę zakupu albo tamte są z lewej ręki.

Rozumiem, że może być jedna dwie aukcje z niższą ceną bo np. ktoś się pomylił, kupił nie takie jak trzeba i chce odzyskać choć trochę kasy. Ale nie w takich ilościach :)

Nasuwa się mi tylko jeden pomysł, iż urząd skarbowy powinien kontrolować Allegro w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem w Warszawskim sklepie specjalistycznym Philipsy D1S za 200 zł sztuka,miały być oryginalne jednak okazało się po zamontowaniu 1 sztuki,że świeci światłem białym nawet podobało mi się ale zdecydowanie słabiej świeciła od oryginału,w nocy wydawało się,że połowę mniej światła dawały te "oryginały" kupiłem oryginalne z BMW i jest super.Kiedyś wymieniałem też w Mazda 6 i Nissan Primera te po około 100 zł z Allegro i efekt też był mizerny.Przy zakupie w sklepie najlepiej zabrać ze sobą przepaloną oryginalną żarówkę z BMW i porównać,podróba jest o wiele gorzej wykonana i to widać gołym okiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymam temat i poproszę Was jeszcze koledzy o porady i opinie.

Jeśli chodzi o stronę którą podawałem wyżej to może ktoś z Was ma jakieś zdanie o tego typu żarówkach?

Są droższe niż te typowe z allegro ale może lepiej świecą?

Zapewne jak większość z nas sądzi wolę kupić raz i być w 100% usatysfakcjonowany.

Czekamy na porady.

Dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany, mam możliwość załatwienia takich D1S Philips Ultra Blue 6000k - 730zł za kpl. + przesyłka :) oczywiście towar ORI nie żadna podróbka.

 

A o źródłach światła było już na forum chyba wszystko ;)

 

np ten temat:

viewtopic.php?f=70&t=154217&hilit=ultra+blue

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie Koledzy jaka żaróweczka jest montowana obok ksenonu do świateł drogowych? Bo tak się zastanawiam, że może też wymieniłbym na jakąś lepszą od razu?

Co o tym myślicie, może ktoś ma jakieś propozycje? I jeszcze jedno - moja żaróweczka już ledwo dyszy... :( Mruga jak stroboskop i po pewnym czasie gaśnie.

Wtedy wyświetla się błąd na komputerze ale to oczywiste chyba :P

Mam takie pytanie - czy to nie jest szkodliwe dla przetwornicy? Nie chciałbym jej uszkodzić a wymianę ksenonu planuję dopiero na weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno jeździć na spalonej żarówce, lepiej już odłączyć przetwornice jak ci się skończy żarówka. Jak chcesz mieć dobry efekt na długich to włóż H7 niebieskie 100w.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.