Skocz do zawartości

Przyznajcie się...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kto z Was dostał nowy bulbulator albo nowy magnetyzer pod choinkę? :P
Opublikowano
:cool2: dobre - ja niestety nie dostałem i musze w tej sprawie napisac list do mikołaja i do gwiazdki - tak nie moze byc :mrgreen:
Opublikowano
U mnie pod chionką nic nie bulgotało :wink: A tak erio to nic związanego z autkiem (do autka itp) nie dostałem :(

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Opublikowano
ja chciałem dostac 760Li z bobulatorem , wariatorem i turbonatorem , nie dostałem ale i tak prezenty pod choinką znalazłem przecudne :D
Opublikowano

Dostał mi się żółty sprzęt 18-biegowy i dwukołowy.

 

P.S. Pilnie poszukuję naklejki BMW, takiej w sam raz na ramę rowera :mrgreen: :twisted2: :twisted2:

 

P.S.S. Nie mniej pilnie poszukuję CD z kawałkiem "Żółty rower" Formacji Nieżywych Schabuff. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted2: :twisted:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Opublikowano
Ja dostałem chip-rezystor=15KM :D:D:D :twisted2: :twisted2:
Opublikowano
a ja dostalem m.in. 10 par skarpetek :dance: :dance: :P :P :D :D :mrgreen:
Opublikowano

a u mnie zjawiło się becker mexico pro cd :clap:

nie zwiększylo niestety mocy, ale teraz na pewno częściej będę włączał radio...

aaa... byłbym zapomniał, zafundowałem jeszcze siwej nowy tłumik... ale pod choinkę go nie pchałem :mrgreen:

... no i teraz to ja słyszę te 6 garów, a nie dziurawą rurę :cool2:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Opublikowano

To i ja się pochwalę....

Dostałem przepiękny 470 stonnicowy album o historii BMW.... :mrgreen:

Od modelu Wartburg Motorwagen z 1896r. po najnowsze modele z 2005r.

Polecam wszystkim tą lekturę.

Autormi albumu są:

Rainer W. Schlegelmilch

Hartmut Lehbrink

Jochen von Ostereoth

 

A, i takie małe autko z napędem 4x4 v-max 50km/h którego obecnie przerabiam na e 36 :cool2:

Opublikowano
Mi mają dać we wtorek na nowe opony zimowe na przód :D
Opublikowano
Becia pod choinke została ubrana w pełny MPakiecik, a ja jak zwykle ciuchy itp.
Opublikowano
Ja piekny breloczek ///M :mrgreen: do mojego M....pakietu pasuje :wink:

Łukasz

E30 316 BAUR TC (w renowacji)

Opublikowano
Ja sobie sprezentowalem nowe lampy do e38 :D
Opublikowano
  • Autor

No dobra , powiem. Dostałem pod choinkę nowego czipa którego sobie sam kupiłem. Żona się trochę wk.......a i nic mi nie kupiła ale czipa zapakowała naprawdę ślicznie, w mikołajki takie wzorki. Jestem zadowolony.

 

 

Teraz bezie 307 KM i 436 Nm. Pozdrawiam żonę.

Opublikowano

Ja też sobie sam kupiłem prezencik pod choinkę.

E-34 M60 manual cosmoschwarz metalic,shadow line,95r.,stan prawie igła,jasne skórki,zawieszenie od M,kierownica od M,ASC+T,roleta elektryczna,lusterko w fotochromie.

Teraz mam już drugie M60. :D

Opublikowano
Aha i mam nowy M-parkiet na podłodze :mrgreen: :mrgreen:
Opublikowano
  • Autor
Ja też sobie sam kupiłem prezencik pod choinkę.

E-34 M60 manual cosmoschwarz metalic,shadow line,95r.,stan prawie igła,jasne skórki,zawieszenie od M,kierownica od M,ASC+T,roleta elektryczna,lusterko w fotochromie.

Teraz mam już drugie M60.

Musisz mieć dużą choinkę ;P
Opublikowano
Ja chciałem od żonki chociaż breloczek oryginalny z cyferką 3 , ale jak jej pokazałem (kosztuje na allegro 125 PLN ) to sie zapytała czy jestem nienormalny. :( Zamiast tego dostałem kolejny perfum i jakas bluze. A przed wczoraj okazało sie ze musze wymienic kableWN. Zaczeła coś przebierać , przebic nie bylo widać no to trzeba było sprawdzić metodą organoleptyczną. Dostałem po paluchu.... Gwiazdor chyba mnie nie lubi.... :cry2:
Opublikowano
no to i ja sie pochwale- dostałem do mojej Żabci oryginał NFS:Most Wanted :8) a do tego worek łakoci i cos jeszcze :wink:
Opublikowano
  • Autor
i cos jeszcze

 

Powiedz coś więcej hehe

Opublikowano
i cos jeszcze

 

Powiedz coś więcej hehe

 

Jeżeli to "coś" jest tym o czym myślę to nie TY jeden to Dostałeś :lol:

Opublikowano
No i tu jest problem. Ja nie dostałem. "Indianie" przyjechali akurat. :mad2: Stad moja frustracja. Ale własnie wróciłe z kojacego nerwy sprzątania w mojej kochance Beci pseudonim Katrina :twisted2:
Opublikowano
No i tu jest problem. Ja nie dostałem. "Indianie" przyjechali akurat. :mad2: Stad moja frustracja. Ale własnie wróciłe z kojacego nerwy sprzątania w mojej kochance Beci pseudonim Katrina :twisted2:

Hehehe zaraz chyba się przekręce Indianie dobre, ale się uśmiałem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.