Skocz do zawartości

Felgi do F10


SJ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do F10 2.0 xdrive podejdą felgi styl 298 przód 9J et 37 ,a tył 9J et 18??? Przeważnie na tył jest w 5tce et 44 chyba

front będzie ok ale tył będzie moim zdaniem wystawał, jak kupisz 4x 9j et37 to będzie ok

ja mam felgi od F10 M5 i jest moim zdaniem to MAX co można upchnąć :

dAjJV4e.png

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

285/30 ma bliżej obwodowi przodu 245/35 niż fabryczne 275/30. Są niemalże identyczne 2134,7 mm vs 2133,1 mm.

BMW włożyło 275 zamiast 285 pewnie z powodu oporów toczenia, większego spalania w tych labo-testach i emisyjności.

Skoro 275 się mieściło w dopuszczalnej różnicy obwodów przodu względem tyłu to wrzucili 275 zamiast 285, bo można było, jeśli trakcji starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o problemy robione w ASO przy przeglądach… nie czepiają się, że to niehomologowane wymiary opony i za szeroka felga? (Oba parametry niezgodne z tabliczką)

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Na początku się przywitam i pozdrowię Wszystkich z Polskiego Miami :wink: czyli Gdańska.

Mam do Was 3 pytania:

1. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z produktami tej firmy, pytam gdyż chcę kupić ten konkretny model felg.


https://allegro.pl/oferta/19-felgi-bmw-f30-f32-f10-f11-f12-f13-x1-x3-x4-x5-11722268757


2.Czy to ET - 35 będzie dobrze grało z linią auta (sedan)


3.Mimo zapoznania się z całym materiałem na forum dalej nie wiem jakie opony lepsze do 19 -runflaty czy zwykłe.


Z góry dziękuję za opinie i odpowiedzi.

Pozdrawiam,Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,


Panowie mam pytanie co do grubości dystansu.

Mam felgi 20' - 8,5j, ET35 - opony 245/35/20 o ile przód siedzi bardzo dobrze to tył dziwnie się schował. Ma ktoś może taki zestaw + dystans? Jeżeli tak to jakiej co byście polecili 10mm,15mm,20mm?


Oczywiście mówimy o F11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.