Treść opublikowana przez gibek2
-
320d konsekwencje nie podłączenia żaluzji
Tak pytam bo wczoraj jechalem ok 120km i po dojechaniu do celu cos mnie podkusilo żeby sprawdzić jak tam wezyki i niefortunnie ten od żaluzji mi spadł i nie mogłem go wyciągnąć i w drodze powrotnej musiałem jechać z zaślepionym
-
320d konsekwencje nie podłączenia żaluzji
Witam chciał bym się dowiedzieć czy będą jakieś konsekwencje z tytułu nie podłączenia żaluzji do podciśnienia ? Oczywiście oprócz ich ciągłego otwarcia, a w trojniku zaslepienia wejscia czy w ten sposób nie będzie wiecej cisnienia powiedzmy dla turbo ?
-
Pulsująca kontrolka absu
robiłeś test licznika ? może żarówka jest nie sprawna
-
E46 136KM- problem z dogrzewaniem+mocą
Naprawdę było już mnóstwo postów na ten temat... Ale jeśli podejrzewasz że egr zapchany to czemu tego nie sprawdzisz tak trudno zdjąć rurę i zobaczyć jak to wygląda ? albo nawet zaślepić i zobaczyć czy jest po prawa. Czy ekonomizer na 4 biegu dochodzi do 20l być może przepływka powoduje takiego muła. Do wymiany wężyki podciśnienia + czyszczenie filterków elektrozaworu sterującego turbo ( na początek bo najlepszą opcją jest kupno nowego ) Po za tym podstawa to podpiąć pod komputer i INPĄ spradzić odczyty Live data i czy są jakieś błędy na kompie
-
Kierownice w e46
Z tego co ja wiem : nr 1 m pakiet czyli samochody z m pakietem. nr 2 roczniki 1998 max 1999 nr 4 to jest od e39 :) nie powinna w ogóle być w e46 Po za tym wydaje mi się też że zależy to od widzi mi się 1 kupującego który miał możliwość wyboru ( opcja oczywiście płatna )
-
Kierownice w e46
według mnie żadne majstrowanie lub dzwon nie oznacza wymiany kierownicy, według mnie czasem lepiej poszukać kierownice w dobrym stanie niż obszywać bo jak wiesz skóra na kierownicy również się zużywa. I powiedzmy jest taka sytuacja że ktoś miał zwykła kiere tzw "patelnie" a udało mu się znaleźć w dobrej cenie od m pakietu to czemu by takiej nie wziąć nie ? :)
-
320d 136km pompa wtryskowa
haha :D mechanik poradził aby się pozbyć :P ?
-
320d cykanie z okolic kolektora ssącego
Nikt nie wie co moze być przyczyna ?
-
e46 320D Nie ma mocy na 1 i 2 biegu.
Witam mam takie pytanie czy jeśli ja kupiłem i założyłem 4mm wężyki to jest ok ? siedzą ciasno nic się nie zssuwa. Porównaj sobie czy obroty równie szybko rosną czy u ciebie wolniej u mnie nie szły tak energicznie po wymianie zaworu sterującego turbo wróciło do normy.
-
320d cykanie z okolic kolektora ssącego
Witam, mam pytanie czym może być spowodowane takie cykanie ? jest to dźwięk nie metaliczny tylko taki cykający coś jak zegarek, ciuchcia. Czy tak powinno może być ? Normalnie dźwięk jest nie słyszalny dopiero jak zbliżymy się do kolektora. Mój telefon zniekształca trochę dźwięk ale chyba uchwyciłem o co mi chodzi : https://www.youtube.com/watch?v=hFKM1IvPC94
-
320d chwilowy brak mocy
Miałem identyczne objawy jak ty i też na zimnym było wszystko elegancko. U mnie pomogła zmiana elektrozaworu turbo, zmiana wężyków silikonowych, zmiana zbiorniczka podciśnienia u mnie był prawdopodobnie od benzyny :), zmiana oprogramowania ponieważ była nowa przepływka a brak adaptacji + filtr powietrza,paliwa.
- 320d Egr a moc
-
320d Egr a moc
Witam mam takie pytanko teoretyczne a wiec tak powiedzmy ze egr jest w 100 %sprawny i czy po jego zaslepieniu moc będzie ta sama mniejsza czy większą ? Będą różnice między 0-100 i 80-120. Zakładając ze wszystko jest sprawne
-
BMW e46 320d kompresor klimatyzacji
Wszystko juz zrobione nabite i dziala cwierkanie ustąpiło ale jeszcze pojezdże to się zobaczy. Za wymianę dalem 100 + nabicie 100 jeśli ktoś by był ciekawy :)
-
naklejka od klimy
Tak z ciekawości ile wyniosło cie nabicie ?
-
BMW e46 320d kompresor klimatyzacji
W takim razie na przyszłość będę wiedział ;) Bo zdazylem się juz zaopatrzyć w cały kompresor od kolegi :)
-
BMW e46 320d kompresor klimatyzacji
W czasie filmu klima była wlaczona, czyli wymiana kompresora powinna załatwić sprawę :)
-
BMW e46 320d kompresor klimatyzacji
Witam otóż po nagrzaniu się auta zaczyna ćwierkać mi pod maską zauważyłem że gdy włączę klimatyzacje dźwięk ustępuje i za jakiś czas wraca, przy wyłączonej klimie robi tak cały czas. Do tego na kompie jest błąd klima kompressor. zakupiłem kompresor i jeśli pasek będzie w dobrym stanie to zostawić czy też wymienić ? I czemu na zimnym silniku tak nie robi ? Co dziwne klima chłodzi elegancko Poniżej filmik jak myślicie czy to wina właśnie tego kompresora ? https://www.youtube.com/watch?v=dShdhos9uTM
-
Alufelgi E46
mi osobiście nie podoba się żadna z tych felg, ale to kwestia gustu gdybym szukał dla siebie wybierał bym w czymś takim : http://allegro.pl/alufelgi-5x120-18-bmw-e46-e90-e91-e92-nowe-felgi-i5249865330.html http://allegro.pl/alu-felgi-18-x8-5-5x120-bmw-e38-e46-i5251794805.html http://allegro.pl/595-bl-nowe-felgi-18-5x120-do-bmw-1-3-e46-e90-e91-i5231072322.html http://allegro.pl/nowe-felgi-r128-techno-bmw-e36-e46-e90-18-cali-i5041764501.html http://allegro.pl/901-mb-felgi-z-rantem-18-5x120-do-bmw-1-3-e46-e90-i5224090627.html
-
M47 Temperatura silnika
Nie nie palilem gumy nie bawie się w takie cos. No wlasnie trochę wydawało mi się ze za duża ta temp ;/
-
M47 Temperatura silnika
W takim razie super dzięki :)
-
M47 Temperatura silnika
Witam zrobiło się ciepło i chciałem sprawdzić jak wygląda sprawa z temp w moim autku przy normalnej jezdzie 90-93 stopnie ale jak dam trochę ogień to dojdzie do 96 i poźniej jadę spokojnie i temp jest 94-95 nie spada do 90. Po naprawdę ostrej jezdzie doszło do 99 i poźniej spadło do 94 i nie chciało mniej czy tak powinno być czy trochę za wysoko ? Gdy się bawiłem w pomiary na zewnątrz temp była około 19-20 stopni
-
co to za przewód ?
No tak... Dlatego pytalem co to bo na to mi brakło
-
co to za przewód ?
Z mocą walczyłem około 2 miesięcy :) ( dużo tematów zakładałem ) wszystkie przewody nówka i wieele innych rzeczy, zostało mi trochę przewodu ale za mało żeby wymienić ten przewód dlatego napisałem że na razie się wstrzymam. nie ma się co denerwować :)
-
co to za przewód ?
Ok dzieki, w takim razie wstrzymam się z wymiana bo wszystko chyba działa prawidłowo